Ψηφοφορία

Ποια ομάδα θα πάρει το πρωτάθλημα για τη σεζόν 2014-2015;

Τσέλσι
Μαν.Γιουναιτεντ
Μαν.Σιτι
Λίβερπουλ
Άρσεναλ

Αποστολέας Θέμα: Premier League  (Αναγνώστηκε 86625 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος σπαρτακος

• Γαμάω & Δέρνω
Απ: Premier League
« Απάντηση #1185 στις: Μάρτιος 20, 2014, 05:16:08 μμ »
ναι εχεις δικιο αλλα ο φεργκι εβγαζε και εφτιαχνε παιχτες(ροναλντο)

ναι ο ροτζερς μια χαρα ειναι μπραβο του!!

σας εκανε ομαδα επιτελους!!

παντως οπως ειδες και εχτες η τυχη γυρναει και την ξαναβρηκε εστω και για λιγο η γιουναιτεντ!

αυτος ο γκικς τι παιχτουρα, ενας απο τους καλυτερους του κοσμου στη θεση που επαιζε(ετρεχε σαν σαιτα οταν πρωτοειδα την γιουναιτεντ)
Ο ΚΟΜΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1186 στις: Μάρτιος 22, 2014, 06:54:59 μμ »
6-0 κερδισε ο μουρινιο τον βενγκερ στην επετειο του στον παγκο της αρσεναλ για 1000 παιχνιδια!

ΚΑΚΟ :icon_mrgreen: :laie: :ugly_tocktock:
Ο ΚΟΜΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ

Αποσυνδεδεμένος bodos

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1187 στις: Μάρτιος 22, 2014, 08:17:43 μμ »
ναι εχεις δικιο αλλα ο φεργκι εβγαζε και εφτιαχνε παιχτες(ροναλντο)

ναι ο ροτζερς μια χαρα ειναι μπραβο του!!

σας εκανε ομαδα επιτελους!!

παντως οπως ειδες και εχτες η τυχη γυρναει και την ξαναβρηκε εστω και για λιγο η γιουναιτεντ!

αυτος ο γκικς τι παιχτουρα, ενας απο τους καλυτερους του κοσμου στη θεση που επαιζε(ετρεχε σαν σαιτα οταν πρωτοειδα την γιουναιτεντ)
τον ροναλντο δεν τον εφτιαξε...απλα ηταν το καλυτερο ταλεντο που του βγηκε...
ο ροτεζερς μεχρι τωρα δειχνει καλα δειγματα αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα..
ο γκικς στα νιατα του ηταν απο τους καλυτερους παιχτες στη θεση του..

Αποσυνδεδεμένος bodos

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1188 στις: Μάρτιος 22, 2014, 08:25:01 μμ »
αλλη μια 6αρα εριξε η λιβερλουλ διαλυωντας εκτος εδρας την καρντιφ με 6-3 :headbaning3: :headbaning3: :headbaning3: :headbaning3:ο σοαρες εκανε αλλο ενα χατ τρικ και δειχνει οτι αυτη την στιγμη ειναι ο πιο φορμαρισμενος παιχτης στο κοσμο...

Αποσυνδεδεμένος bodos

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1189 στις: Μάρτιος 22, 2014, 08:29:46 μμ »
Σιτι τσελσι μεχρι τελους, βλεπω σιτι οριακα να το παιρνει. Η λιβερπουλ δεν μπορει να τις συναγωνηση αυτες τις δυο.
η τσελσι ειναι το πρωτο φαβορι.....απο εκει και περα αν η λιβερπουλ παρει τα δυο ματς στην εδρα της με τσελσι και σιτι τοτε ολα ειναι πιθανα...φαινεται οτι τα ματς που παλια εχανε βαθμους τωρα κανει περιπατους...

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1190 στις: Μάρτιος 22, 2014, 09:24:39 μμ »
η τσελσι ειναι το πρωτο φαβορι.....απο εκει και περα αν η λιβερπουλ παρει τα δυο ματς στην εδρα της με τσελσι και σιτι τοτε ολα ειναι πιθανα...φαινεται οτι τα ματς που παλια εχανε βαθμους τωρα κανει περιπατους...

συμφωνω στα ντερμπυ θα κριθει ο τιτλος!

εαν και δυσκολο το βλεπω η λυβερπουλ να κερδισει τον μουρινιο...

εαν περασει και απο το ωλτραφορντ η σιτυ ειναι 1 φαβορι!!

χαλαρα η γιουναιτεντ με 2 του ρουνει(το ενα ειναι γκολαρα απο το κεντρο!)
0-2 τα σφυρια!
ενα σαρανταπενταλεπτο ακομα...
Ο ΚΟΜΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ

Αποσυνδεδεμένος bk1981

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1191 στις: Μάρτιος 23, 2014, 12:47:12 πμ »
σου εγραψα τις πιο πλουσιες ομαδες αυτη την στιγμη αλλα δεν λες να καταλαβεις ;D
πρωτη σου αρεσει η οχι που ουτε εμενα μου αρεσει ειναι η ρεαλ η ομαδα του δικατορα..
μετα ειναι η μπαρτσελονα και μετα ερχεσαι εσυ...ακολουθει λιγο πιο πισω η μπαγερν...
ομως σε κερδοφορια ειναι η μπαγερν...δεν χρωσταει και εχει πλεονασμα 250 εκ ευρω και με την φετινη της πορεια θα φτασει τα 300 εκ..
η ρεαλ και γιουναιτετ ειναι ελλειματικες αφου εχουν μπει μεσα με τα μπουνια..
δεν ειναι τυχαιες οι περιοδεις το καλοκαιρι σε κινα και ιαπωνια να βγαλουν κανενα δολαριο.. ;)
η ομαδα του φρανκο ηταν η ατλετικο :hi:εχει φτιαξει πολυ καλη ομαδα η λιβερπουλ και σας βλεπω ξανα πρωταγωνιστες τα επομενα χρονια.μπομπο εχω εμπνευση για σουαρεζ στο μουντιαλ και λεω να τον τιμησω για 1ο σκορερ,εσυ πως το βλεπεις;;
εισαι στο μυαλο κατι μαγικο

Αποσυνδεδεμένος bodos

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1192 στις: Μάρτιος 23, 2014, 11:14:56 πμ »
η ομαδα του φρανκο ηταν η ατλετικο :hi:εχει φτιαξει πολυ καλη ομαδα η λιβερπουλ και σας βλεπω ξανα πρωταγωνιστες τα επομενα χρονια.μπομπο εχω εμπνευση για σουαρεζ στο μουντιαλ και λεω να τον τιμησω για 1ο σκορερ,εσυ πως το βλεπεις;;
θα συμφωνησω...ειναι σε δαιμονιωδη φορμα απο τοτε που γυρισε μετα την τιμωρια του....
αξιζει..ειδικα αν προχωρησει η ουρουγαη νομιζω οτι εχει πολυ μεγαλη τυχη...
η ατλετικο μπορει να ηταν αλλα αυτη που εκλεβε παιχτες και ειχε οτι βοηθεια χρειαζοταν ηταν η ρεαλ... :hi:

Αποσυνδεδεμένος bodos

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1193 στις: Μάρτιος 23, 2014, 05:55:17 μμ »
«Πήρε Καρβάλιο η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ»
Παίκτης της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ πρέπει να θεωρείται ο Γουίλιαμ Καρβάλιο της Σπόρτινγκ Λισαβόνας, όπως αναφέρει δημοσίευμα βρετανικής εφημερίδας.

Παίκτης της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ πρέπει να θεωρείται ο Γουίλιαμ Καρβάλιο της Σπόρτινγκ Λισαβόνας.

Νέο δημοσίευμα βρετανικής εφημερίδας αναφέρει ότι έχει ήδη επέλθει συμφωνία μεταξύ των δύο ομάδων για την μεταγραφή του παίκτη ο οποίος κάνει μια εξαιρετική σεζόν με την ομάδα του Λεονάρντο Ζαρντίμ

Μάλιστα, αναφέρει έχει υπάρξει συμφωνία για το ποσό το οποίο θα βάλει τα ταμεία της η πορτογαλική ομάδα. Αυτό θα ανέρχεται στα 44,2 εκατομμύρια ευρώ, με την μεταγραφή να «κλείνει» πριν την έναρξη του Παγκοσμίου Κυπέλλου στη Βραζιλία.

Αποσυνδεδεμένος bodos

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1194 στις: Μάρτιος 23, 2014, 05:56:37 μμ »
τωρα θα την πω την κακια μου...45 μυρια για τον καρβαλιο; :free-indifferent-smileys-746:
δηλαδη αν πανε να παρουν τον κροος της μπαγερν ποσα θα πρεπει να σκασουν; 70;
παντως ειναι πολλα λεφτα για αυτον τον παιχτη...δεν λεω οτι ειναι κακος παιχτης αλλα σε καμια περιπτωση δεν αξιζει αυτα τα χρηματα..

Αποσυνδεδεμένος Ψυχολογος

• Καυλιάρης
« Απάντηση #1195 στις: Μάρτιος 23, 2014, 06:19:43 μμ »
τωρα θα την πω την κακια μου...45 μυρια για τον καρβαλιο; :free-indifferent-smileys-746:
δηλαδη αν πανε να παρουν τον κροος της μπαγερν ποσα θα πρεπει να σκασουν; 70;
παντως ειναι πολλα λεφτα για αυτον τον παιχτη...δεν λεω οτι ειναι κακος παιχτης αλλα σε καμια περιπτωση δεν αξιζει αυτα τα χρηματα..
Φίλε μου,δικά μας είναι τα λεφτά?για να τα δίνουν τα έχουν.Να σου πω και κάτι?Δυστυχώς το παγκόσμιο ποδόσφαιρο πλέον λειτοργεί με υπεραξίες κι εκεί το οδήγησαν ο αμπράμοβιτς και οι άραβες σε σιτυ και τις γαλλικές.Οπώς και η ρεαλ βέβαια
Ο άνθρωπος είναι το προϊόν των τραυμάτων της παιδικής του ηλικίας.

Αποσυνδεδεμένος bodos

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1196 στις: Μάρτιος 23, 2014, 06:22:40 μμ »
Φίλε μου,δικά μας είναι τα λεφτά?για να τα δίνουν τα έχουν.Να σου πω και κάτι?Δυστυχώς το παγκόσμιο ποδόσφαιρο πλέον λειτοργεί με υπεραξίες κι εκεί το οδήγησαν ο αμπράμοβιτς και οι άραβες σε σιτυ και τις γαλλικές.Οπώς και η ρεαλ βέβαια
θα συμφωνησω για τους αραβες που μπηκαν στο κολπο για αλλους λογους..
η ρεαλ ομως με την μεταγραφη του μπειλ εδωσε το χειροτερο παραδειγμα..100 μυρια για εναν παιχτη που δεν εχει κατακτησει τιποτα και που δεν εχει δειξει οτι ειναι παιχτης ηγετης ειναι παρα πολλα...λογικο να ζηταν 45 μυρια για παιχτες που κανονικα δεν επρεπε να ξεπερνανε τα 20 μυρια..αλλα ετσι ειναι πλεον το ποδοδσφαιρο...

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1197 στις: Μάρτιος 23, 2014, 08:16:36 μμ »
 τρελλα λεφτα πλεον οι ποδοσφαιριστες!(λες και ειναι οι σωτηρες του κοσμου)

υπερτιμημενοι δυστυχως σε μια κοινωνια που το μονο που την νοιαζει πλεον ειναι το θεαμα και τιποτα αλλο!

και μετα την φιλοσοφια μου :icon_mrgreen:

συνεχιζω στο θεμα.

δεν τον εχω δει τον παιχτη να παιζει, εμπιστευομαι!! το σκαουτινγκ της γιουναιτεντ.

και το κρος τον βλεπω για ωλτραφορντ μερια.

με δεδομενη την αποχωρηση των ριο,βιντιτς,εβρα η ομαδα θα χρειαστει ενισχυση στην αμυνα που ειναι το ευαλωτο σημειο της.

αυτο το κριαρι ο φελαινι παντως αρχιζει σιγα,σιγα να παιρνει μπρος!
Ο ΚΟΜΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ

Αποσυνδεδεμένος bodos

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1198 στις: Μάρτιος 23, 2014, 08:18:05 μμ »
τρελλα λεφτα πλεον οι ποδοσφαιριστες!(λες και ειναι οι σωτηρες του κοσμου)

υπερτιμημενοι δυστυχως σε μια κοινωνια που το μονο που την νοιαζει πλεον ειναι το θεαμα και τιποτα αλλο!

και μετα την φιλοσοφια μου :icon_mrgreen:

συνεχιζω στο θεμα.

δεν τον εχω δει τον παιχτη να παιζει, εμπιστευομαι!! το σκαουτινγκ της γιουναιτεντ.

και το κρος τον βλεπω για ωλτραφορντ μερια.

με δεδομενη την αποχωρηση των ριο,βιντιτς,εβρα η ομαδα θα χρειαστει ενισχυση στην αμυνα που ειναι το ευαλωτο σημειο της.

αυτο το κριαρι ο φελαινι παντως αρχιζει σιγα,σιγα να παιρνει μπρος!
ειναι προσωπικη επιλογη του μογιες τυπε μου... :tooth:

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #1199 στις: Μάρτιος 23, 2014, 08:19:32 μμ »
ειναι προσωπικη επιλογη του μογιες τυπε μου... :tooth:

:ugly_tocktock: ωχ!!!
Ο ΚΟΜΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ