Αποστολέας Θέμα: Σχολιασμός τελευταίων κριτικών!!!  (Αναγνώστηκε 432953 φορές)

0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Συνδεδεμένος vaporaki spermatos

• Γαμάω & Δέρνω
Απ: Σχολιασμός τελευταίων κριτικών!!!
« Απάντηση #5970 στις: Σεπτέμβριος 05, 2018, 08:27:34 μμ »
Ωραία η κριτική του vaporaki για τη Βαλέρια, που πιστεύω έχει γίνει στόχος αρκετών...

Μόνο μια γενική παρατήρηση, που δεν άφορά μόνο τον vaporaki. Καλό θα ήταν στις κριτικές να γράφεται ποιο πρόγραμμα και με τι κόστος πήρε ο κάθε μύστης την κοπέλα που περνά, γιατί στις περισσότερες περιπτώσεις περνά καλύτερα αυτός που παίρνει πρόγραμμα με εξτρά, χωρίς να το αναφέρει στην κριτική του και μετά πηγαίνει ο κάθε πικραμένος και πιστεύει ότι με το απλό πρόγραμμα θα περάσει κι αυτός μπέικα...

Επίσης υπάρχουν αλυσίδες όπως του μεγαλέκου, που χρεώνουν διαφορετικές τιμές σε πελάτες τα προγράμματά τους...

έχεις δίκιο πρόεδρε. Ξέχασα να το αναγράψω. Πήρα το πρόγραμμα των 70 εουραίων και πέρασα μπέικα. 68745gjf.gif

Αποσυνδεδεμένος 911-toninno

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #5971 στις: Σεπτέμβριος 09, 2018, 11:26:04 πμ »
έχεις δίκιο πρόεδρε. Ξέχασα να το αναγράψω. Πήρα το πρόγραμμα των 70 εουραίων και πέρασα μπέικα. 68745gjf.gif
Βλεπω πρωι-πρωι κριτικη Βαπορακη στο Ισμηνης (ή Deluxe). Κατσε το αναγνωσμα σηκωνει καφε και φουμα. Μετα διαβαζω οτι μιλαει για τη Μαραϊα και μου φευγει ο καφες απο τα χερια.... Ο Βαπορης στους Γερμανους και με Μαραϊα; Που παμε κυριοι; Εχει τρελαθει το συμπαν; Και προσπαθει να τρελανει κι' εμας; Απο τη Βαλερια στη Μαραϊα;   :banghead:
Με βαρια καρδια τελειωσα την αναγνωση χωρις να εκπλαγω απο τα γραφομενα..... Εχει και αποριες ο μυστης στο τελος  s14116.gif

Υ.Γ1: Συστηματικα "ξεχνας" να γραψεις μυστη μου ποσο κοστισε η..... ΦΟΛΑΡΑ, στην περιπτωση της Μαραϊα.

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #5972 στις: Σεπτέμβριος 12, 2018, 12:32:18 πμ »

Υ.Γ1: Συστηματικα "ξεχνας" να γραψεις μυστη μου ποσο κοστισε η..... ΦΟΛΑΡΑ, στην περιπτωση της Μαραϊα.

50αρού αγαπητέ.. 90fjhm.gif

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #5973 στις: Σεπτέμβριος 12, 2018, 01:16:37 μμ »
50αρού αγαπητέ.. 90fjhm.gif
Παλι καλα......Παμε γι' αλλα

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #5974 στις: Σεπτέμβριος 14, 2018, 02:39:55 μμ »
Τη Βαλερια στο Κ132 την συναντησα την περασμενη βδομαδα αλλα ειπα να γραψω κριτικη αφου εχω και μια δευτερη συναντηση. Με προλαβε ομως ο BENELLI.
Ως συνηθως, ο Αμαρτολος Πορνος τα εγραψε ολα λιτα και λεπτομερως. Δεν εχω να προσθεσω ή να αφαιρεσω κατι απο την κριτικη του....
Τα πραγματα εχουν ακριβως ετσι.

Υ.Γ: Το Κ132 ειναι ενα πολυ καθαρο και καλοβαλμενο μαγαζι, μακραν απο τα υπολοιπα στο Γκαζι, με αριστη τιμολογιακη πολιτικη.
Ας στηριξουμε μια καλη προσπαθεια..... p09011.gif

Συνδεδεμένος BENELLI

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #5975 στις: Σεπτέμβριος 14, 2018, 06:00:49 μμ »
Τη Βαλερια στο Κ132 την συναντησα την περασμενη βδομαδα αλλα ειπα να γραψω κριτικη αφου εχω και μια δευτερη συναντηση. Με προλαβε ομως ο BENELLI.
Ως συνηθως, ο Αμαρτολος Πορνος τα εγραψε ολα λιτα και λεπτομερως. Δεν εχω να προσθεσω ή να αφαιρεσω κατι απο την κριτικη του....
Τα πραγματα εχουν ακριβως ετσι.

Υ.Γ: Το Κ132 ειναι ενα πολυ καθαρο και καλοβαλμενο μαγαζι, μακραν απο τα υπολοιπα στο Γκαζι, με αριστη τιμολογιακη πολιτικη.
Ας στηριξουμε μια καλη προσπαθεια..... p09011.gif
Θα συμφωνησω για το 132 μυστη μου. p09011.gif
" Sex and art are the
       same thing. "

- Η πείνα και η κάβλα, είναι οι χειρότεροι σύμβουλοι.

-Όταν οι αμαρτίες είναι ποιοτικές, τότε λέγονται εμπειρίες.

Συνδεδεμένος puteen

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #5976 στις: Σεπτέμβριος 14, 2018, 06:36:50 μμ »
Θα συμφωνησω για το 132 μυστη μου. p09011.gif

Αν θέλεις μας λες και τι πρόγραμμα πήρες και με τι κόστος;

Συνδεδεμένος puteen

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #5977 στις: Σεπτέμβριος 23, 2018, 01:24:09 μμ »
Μόλις διάβασα κριτική vaporaki για Σαμπρίνα από γερμανούς και για την πανωλεθρία που υπέστη. Κατατοπιστικότατη η περιγραφή για την ανικανότητα της κορασίδας να εργαστεί ως ιερόδουλος, όπως και η έτερη κορασίδα της βάρδιας Βικτόρια. Τουλάχιστον δεν το γύρισες στην πλάκα όταν σου είπε "τι κάνουμε τώρα" με το που μπήκε στο δωμάτιο, δίνοντας της τα ρούχα σου και λέγοντας της "πάρτα μωρή και πλύντα καλά με Tide στο χέρι" ή "φέρε τα υλικά να φτιάξουμε μουσακά" και στη συνέχεια να την ξαποστείλεις, όπως της έπρεπε και να ζητήσεις από την τσατσά τα λεφτά σου πίσω.

Κακώς ντρέπεστε να το κάνετε... Εγώ το έχω κάνει... Και μάλιστα η τσατσά γνωρίζοντας για την φόλα, είχε φροντίσει να κρυφτεί, αλλά εγώ στήθηκα έξω από το κουζινάκι, όπου την φώναζα μέχρι να βγει με κατεβασμένο το κεφάλι και να μου επιστρέψει τα χρήματα. Δεν είναι μόνο το θέμα των χρημάτων, που δύσκολα βγαίνουν σήμερα, αλλά η κοροϊδία...

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #5978 στις: Σεπτέμβριος 23, 2018, 02:05:44 μμ »
Μόλις διάβασα κριτική vaporaki για Σαμπρίνα από γερμανούς και για την πανωλεθρία που υπέστη. Κατατοπιστικότατη η περιγραφή για την ανικανότητα της κορασίδας να εργαστεί ως ιερόδουλος, όπως και η έτερη κορασίδα της βάρδιας Βικτόρια. Τουλάχιστον δεν το γύρισες στην πλάκα όταν σου είπε "τι κάνουμε τώρα" με το που μπήκε στο δωμάτιο, δίνοντας της τα ρούχα σου και λέγοντας της "πάρτα μωρή και πλύντα καλά με Tide στο χέρι" ή "φέρε τα υλικά να φτιάξουμε μουσακά" και στη συνέχεια να την ξαποστείλεις, όπως της έπρεπε και να ζητήσεις από την τσατσά τα λεφτά σου πίσω.

Κακώς ντρέπεστε να το κάνετε... Εγώ το έχω κάνει... Και μάλιστα η τσατσά γνωρίζοντας για την φόλα, είχε φροντίσει να κρυφτεί, αλλά εγώ στήθηκα έξω από το κουζινάκι, όπου την φώναζα μέχρι να βγει με κατεβασμένο το κεφάλι και να μου επιστρέψει τα χρήματα. Δεν είναι μόνο το θέμα των χρημάτων, που δύσκολα βγαίνουν σήμερα, αλλά η  κοροϊδία...
εχεις απολυτο δικιο!!! Επρεπε να το κανω!!