Αποστολέας Θέμα: Ημερήσια ενημέρωση για Στούντιο!  (Αναγνώστηκε 1845477 φορές)

Crazy Ivan, spougenas, big_ben, gtheo, elenaki, djsilver, sferokefalos, shaolin, kastoras, sakis apo parking, Silvia, putanator, footfetish, selena, xaris, blue_tt, siksin, lagonisian, zizel, ultraswien, kassandrasgirls και 75 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Συνδεδεμένος kassandrasgirls

• Pink Girl
  • Μόνο γαμάω
  • *
  • only sex
Απ: Ημερήσια ενημέρωση για Στούντιο!
« Απάντηση #10590 στις: Φεβρουάριος 24, 2013, 09:47:59 μμ »
:)  :)  :)    25/02    :)  :)  :)
Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): ---------Kλειστο------
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα/Λουιζα - Βαλια/Μικη - Μαρινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Ρουσλανα - Ναταλυ - Ναταλυ
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Βαλια/Μικη
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Σαμπρινα/Μαρια/Μονικα - Τζουλια/Ιζαμπελα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστό  - Μελισα - Ελιζα

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Εφη/Ελενα/Σοφια/Αντζελα - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
Τηλέφωνα μαγαζιών 6986289988 και 6975743481

Αποσυνδεδεμένος Midenistis

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #10591 στις: Φεβρουάριος 24, 2013, 10:43:41 μμ »
Καμιά απο τις δύο δεν ξέρουμε αν δουλεύει γιατί δεν παίζουν πουθενά σε προγράματα καυλέα μου!

Αλλά σου βάζω αυτό το βίντεο με Ζανέτ μύστη μου να ξεροχύσουμε και να πιρφορίσουμε μέχρι τελικής πτώσεως γλυτώνοντας τα 50 ευρουδάκια  :oldman:

ok σε ευχαριστώ πολύ!!!! :headbaning3: :headbaning3: :headbaning3: :headbaning3:

Αποσυνδεδεμένος manolo21

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #10592 στις: Φεβρουάριος 24, 2013, 11:41:54 μμ »
Σεβασμιότατε Γέροντα, μπορείτε να προβείτε σε πρόβλεψη αναφορικά με τη μέλλουσα καριέρα της Ίνας από Τατοΐου 71, καθώς από όσο αντιλαμβάνομαι η συγκεκριμένη κοπέλα σταμάτησε τη συνεργασία της με το εν λόγω κατάστημα. Τίς ευλογίες Σας!  :priest:
εγω λεω οτι οδευει προς γερμανο αλυσιδα

Αποσυνδεδεμένος patricia132

• Pink Girl
  • Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #10593 στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 03:14:07 πμ »
geia sas padia kai kali evdomada.
Etoimo programa apo kostantinoupoleos 132
filakia  :-* :-* :-*

Αποσυνδεδεμένος Kerveras

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #10594 στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 09:26:15 πμ »
εγω λεω οτι οδευει προς γερμανο αλυσιδα
σε σχετική ερώτηση μου προ μηνός, μου είπε ότι της άρεσε το μαγαζί που δουλεύει γιατί δεν κάνουν έλεγχο οι μπάτσοι, και ότι επίσης είναι και κοντά στο σπίτι της. αν την πάρουν και αυτήν οι Γερμανοί....  :icon_cry: :icon_cry:

Αποσυνδεδεμένος arxidoulis

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #10595 στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 01:59:57 μμ »
Νέα φωτογράφηση απο Άντζελα Μεγάλου Αλεξάνδρου 133,Βριλησσού36,36Α,Κων/λεως80 και 92Α.

:headbaning3: :headbaning3: :headbaning3:

Αυτή την εβδομάδα που πέρασε πήγα σε όλα τα καταστήματά τους και δεν δούλευε πουθενά η στριπτηζού Άντζελα.  :'(

και είναι τούμπανο η άτιμη  :wanker:

Αποσυνδεδεμένος 69lover

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #10596 στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 03:24:25 μμ »
παλικαρια,θελω την βοηθεια σας μιας και ειμαι παντελως ασχετος απο πουτανες,να μου προτεινεται κανα καλο κοριτσακι για σκισιμο στην δευτερη βαρδυα κοντα στην περιοχη του κεραμεικου??Υπαρχει τιποτα καλο για σκισιμο,αμαρτια ειναι να παω στα τυφλα και να φαω καμια φολα.

Αποσυνδεδεμένος bodos

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #10597 στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 03:27:17 μμ »
παλικαρια,θελω την βοηθεια σας μιας και ειμαι παντελως ασχετος απο πουτανες,να μου προτεινεται κανα καλο κοριτσακι για σκισιμο στην δευτερη βαρδυα κοντα στην περιοχη του κεραμεικου??Υπαρχει τιποτα καλο για σκισιμο,αμαρτια ειναι να παω στα τυφλα και να φαω καμια φολα.
τυπε πηγαινε στα Κασσάνδρας για ζετα...αν και ξέρω κάποια ψυχή θα βγει και θα με κράξει. από όσο ξέρω πήγαινε..αν δε εχεις πρόβλημα με τα μεταλλαγμένα πήγαινε και θα με θυμηθείς ;D

Συνδεδεμένος zizel

• Pink Girl
  • Τσαρδόβιος
  • *
« Απάντηση #10598 στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 03:29:38 μμ »
Μωρακια ετοιμα προγράμματα μέχρι και την Κυριακή απο Μεγαλου Αλεξανδρου 133,Κωνσταντινουπολεως 80,Κωνσταντινουπολεως 92Α,Βριλησσου 36 και Βριλησσου 36Α.
Να περνάτε καλά και να καυλώνετε!  :penisdance:

Και νέες φωτογραφίες απο την Εμανουέλα μας

Μεγαλου Αλεξανδρου 133,Κωνσταντινουπολεως 80,Κωνσταντινουπολεως 92Α,Βριλησσου 36 και Βριλησσου 36Α

Αποσυνδεδεμένος 69lover

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #10599 στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 03:33:23 μμ »
τυπε πηγαινε στα Κασσάνδρας για ζετα...αν και ξέρω κάποια ψυχή θα βγει και θα με κράξει. από όσο ξέρω πήγαινε..αν δε εχεις πρόβλημα με τα μεταλλαγμένα πήγαινε και θα με θυμηθείς ;D
παλικαρι,δεν μου αρεσουν τα μεταλλαγμενα κοριτσακια,οσο ομορφα και να ειναι.Εχεις να προτεινεις κατι αλλο,μιας και ειναι λιγο επειγον να βρω κατι τωρα που η συζηγος εχει φυγει για λιγες ημερες,οποτε εχω την ελευθερια να κινουμε και σε τετοια μαγαζια!!

Αποσυνδεδεμένος bodos

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #10600 στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 03:39:51 μμ »
παλικαρι,δεν μου αρεσουν τα μεταλλαγμενα κοριτσακια,οσο ομορφα και να ειναι.Εχεις να προτεινεις κατι αλλο,μιας και ειναι λιγο επειγον να βρω κατι τωρα που η συζηγος εχει φυγει για λιγες ημερες,οποτε εχω την ελευθερια να κινουμε και σε τετοια μαγαζια!!
θα σου έλεγα αννα..αλλα δεν ξέρω και τα γούστα σου..εισαι λιγάκι περίεργος η μου φαίνεται; αλλα θα σου ελεγα να πας Κ80 μιχαελα απο αμενζια με βυζαρα φυσική και κάλο κορμί..τίμια συναλλαγή..θα με θυμηθείς ;)

Αποσυνδεδεμένος 69lover

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #10601 στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 03:48:09 μμ »
θα σου έλεγα αννα..αλλα δεν ξέρω και τα γούστα σου..εισαι λιγάκι περίεργος η μου φαίνεται; αλλα θα σου ελεγα να πας Κ80 μιχαελα απο αμενζια με βυζαρα φυσική και κάλο κορμί..τίμια συναλλαγή..θα με θυμηθείς ;)

παλιακαρι,για πες καλη η Αννα που εγραψες το τιμαει τα 50ευρω??Για την Μιχαελα εχω ακουσει καλα λογια αλλα δεν ξερω αν ειναι στα γουστα μου!!Παντως,αν εχεις και καμια αλλη υποψιν σου να μου προτεινεις θα με διευκολυνες πολυ.Σε ευχαριστω για τον κοπο σου!

Αποσυνδεδεμένος bodos

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #10602 στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 03:52:01 μμ »
παλιακαρι,για πες καλη η Αννα που εγραψες το τιμαει τα 50ευρω??Για την Μιχαελα εχω ακουσει καλα λογια αλλα δεν ξερω αν ειναι στα γουστα μου!!Παντως,αν εχεις και καμια αλλη υποψιν σου να μου προτεινεις θα με διευκολυνες πολυ.Σε ευχαριστω για τον κοπο σου!
δεν ξέρω αν σου κάνει η μαρια η ψηλη...καλό εργαλείο.εγώ πάντως θα πήγαινα μιχαελα..εγγύηση

Αποσυνδεδεμένος px75

• Τιμημένος
  • Μόνο γαμάω
« Απάντηση #10603 στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 04:14:44 μμ »

Ρε φίλε, πες μας τα γούστα σου να σε βοηθήσουμε. Θες ψηλές, κοντές, νταρντάνες, μοντέλα, πιπίνια, μιλφ, βυζαρούδες, κωλαρούδες, τι ακριβώς ψάχνεις;
Life is full of misery, loneliness, and suffering - and it\'s all over much too soon.

-Woody Allen

Αποσυνδεδεμένος 69lover

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #10604 στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 04:24:10 μμ »
Ρε φίλε, πες μας τα γούστα σου να σε βοηθήσουμε. Θες ψηλές, κοντές, νταρντάνες, μοντέλα, πιπίνια, μιλφ, βυζαρούδες, κωλαρούδες, τι ακριβώς ψάχνεις;

σωστο το παλικαρι,ακου να δεις δεν με ενδιαφερει αν ειναι μιλφ η πιπινι το βασικο που με καιει ειναι οι καλες υπηρεσεις,δλδ να τιμαει τα 50ευρω που θα της δωσω.Τωρα,στο θεμα της εμφανισης δεν με ενοχλει να ειναι ξανθια ή μελαγχρινη,θελω να ειναι σχετικα αδυνατη,μεσαιου αναστηματος,με ωραιο βυζι και να γαμιεται καλα!!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 25, 2013, 04:25:47 μμ από 69lover »