Αποστολέας Θέμα: Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs!  (Αναγνώστηκε 58505 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Συνδεδεμένος diary of madman

• Καυλιάρης
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs!
« Απάντηση #465 στις: Νοέμβριος 21, 2017, 07:37:45 μμ »
και οι δυο τους είναι κουκλάρες  :free-love-smileys-883:

Αποσυνδεδεμένος cosmicsoul

• Καυλιάρης
« Απάντηση #466 στις: Νοέμβριος 25, 2017, 11:34:35 μμ »
Αυτό που λέμε ο κώλος απο το kinky opera  :13766:

Πολύ ωραίο κορμί και σαφως και γυμνασμένη  p09130.gif

Αποσυνδεδεμένος αναστασης φασιον

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #467 στις: Νοέμβριος 26, 2017, 12:43:00 πμ »
Στο Ρασπουτιν η Ολια παιζει ακομα σύντεχνοι ;

Αποσυνδεδεμένος ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Τα γυρίζω όλα!!!!
« Απάντηση #468 στις: Νοέμβριος 27, 2017, 04:35:52 πμ »
Κριτική για κίνκυ όπερα!

Λοιπόν το μαγαζί είχα καιρό να το επισκεφτώ και έκανα χθες το τόλμημα...Είχε ανοίξει,είχε κλείσει και μετά ξαναάνοιξε και πάλι υπό νέα διεύθυνση...Τι να το κάνεις όμως,το μαγαζί είναι για τα μπάζα...Κι όταν λέω για τα μπάζα το εννοώ...

Σπανίως γίνομαι κατηγορηματικός σε κριτικές και ενημερώσεις,αλλά προς αποφυγή πολλών από εδώ που ενημερώνονται για τις εξελίξεις σε μαγαζιά τέτοιου είδους πρέπει να γινόμαστε σαφής...!Και φυσικά ειλικρινείς ώστε όποιος από εδώ επισκεφτεί να γνωρίζει τι τον περιμένει...

Στην είσοδο του μαγαζιού είναι πάντα ένας κύριος για το καλωσόρισμα...Αυτός κάνει και τον παρκαδόρο!Στο ταμείο μία κοπέλα ξανθιά συμπαθητική,λογικά πρώην της δουλειάς...Είσοδος στα 10 ευρώ.Τώρα Παρασκευή και Σάββατο πιο παλιά το είχαν 15 δε ξέρω τώρα τι κάνουν,ικανούς τους έχω να ζητάνε και πέντε ευρώ plus για αυτό που παρουσιάζουν...

Προσωπικό σχετικά εξυπηρετικό,κάποιοι ευγενικοί κάποιοι σέρνονται...
Κοπέλες τώρα,μέτριες και κάτω του μετρίου....Οι περισσότερες είναι ότι έχει ξεμείνει από εδώ κι από εκεί από άλλα μαγαζιά του είδους...
Σταθερή η Βερόνικα με τις βυζάρες της,η Καρίνα η μελαχρινή,
Τζασμιλα αν θυμαμαι καλά μία μαυρούλα.
Ρεμπέκα,μελαχρινή
Εμανουέλα,μελαχρινή πρώην σινς αν και έλειπε δύο χρόνια.Κανά δύο ξανθιές ακόμη πρώην σινς,
και τώρα μία μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους που δεν ήταν με εσώρουχα αλλά με μία παντελόνα εφαρμοστή και ένα αποκαλυπτικό μπλουζάκι....Νομίζω την λένε Άννα...Το θέμα δεν είναι η εμφάνιση και το τι φόραγε αλλά η απαράδεκτη συμπεριφορά της προς εμένα....Ήρθε στο τραπέζι μου όπως οι άλλες που ανέφερα παραπάνω και γνωριστήκαμε...Της είπα πως θα καθίσω λίγο και να έρθει λίγο πιο μετά αρκετά ευγενικά όπως συνηθίζω.Μετά από περίπου δεκαπέντε λεπτά ήρθε στο τραπέζι μου ξανά.Με ρώτησε πάλι αν θέλω χορό και αφού της αρνήθηκα γύρισε και μου είπε "Δε θες πριν δε θες τώρα,είσαι μαλάκας!"
Το ότι με αποκάλεσε έτσι δεν με ενδιαφέρει καθόλου αλλά το να πληρώνεις για να σε βρίζουν δε νομίζω πως αξίζει σε κανέναν απο εμάς,όχι μόνο σε άτομα-μέλη που διαβάζουν εδώ αλλά κυριολεκτηκά σε ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!

Μάυρο από εμένα στο μαγαζί τους και ΝΤΡΟΠΗ τους,που δεν ελέγχουν τις κοπέλες εκεί μέσα!
Αυτά τα νέα από εδώ,αν υπάρξουν νεότερα κάποια στιγμή θα ενημερώσω,προς το παρών με αυτή τη διεύθυνση εγώ προσωπικά δεν ξαναπατάω!
Δεκτά όλα σας τα σχόλια...!
Με εκτίμηση!
ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ.....!!!!!!

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Τα γυρίζω όλα!!!!
« Απάντηση #469 στις: Νοέμβριος 27, 2017, 04:36:30 πμ »
Αυτό που λέμε ο κώλος απο το kinky opera  :13766:

Πλέον ο παραπάνω κώλος βρίσκεται στο καισα...! m0529.gif

Συνδεδεμένος pontikos69

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
    • greekhotgirls.com
« Απάντηση #470 στις: Νοέμβριος 27, 2017, 04:22:40 μμ »
Πλέον ο παραπάνω κώλος βρίσκεται στο καισα...! m0529.gif
Βασίλη  respect56.gif respect56.gif respect56.gif respect56.gif respect56.gif

Και είναι αυτό που λέμε Ο ΚΩΛΟΣ  t1543.gif   m1081.gif m1081.gif m1081.gif m1081.gif

Αποσυνδεδεμένος butthole

• Καυλιάρης
« Απάντηση #471 στις: Νοέμβριος 29, 2017, 12:43:24 πμ »
το καισα αν εξαιρεσουμε τον χωρο του απο ροστερ που ειναι και το πιο βασικο μια χαρά τα πάει.

Αποσυνδεδεμένος prince of square

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #472 στις: Νοέμβριος 29, 2017, 06:38:09 μμ »
Κριτική για κίνκυ όπερα!

Λοιπόν το μαγαζί είχα καιρό να το επισκεφτώ και έκανα χθες το τόλμημα...Είχε ανοίξει,είχε κλείσει και μετά ξαναάνοιξε και πάλι υπό νέα διεύθυνση...Τι να το κάνεις όμως,το μαγαζί είναι για τα μπάζα...Κι όταν λέω για τα μπάζα το εννοώ...

Σπανίως γίνομαι κατηγορηματικός σε κριτικές και ενημερώσεις,αλλά προς αποφυγή πολλών από εδώ που ενημερώνονται για τις εξελίξεις σε μαγαζιά τέτοιου είδους πρέπει να γινόμαστε σαφής...!Και φυσικά ειλικρινείς ώστε όποιος από εδώ επισκεφτεί να γνωρίζει τι τον περιμένει...

Στην είσοδο του μαγαζιού είναι πάντα ένας κύριος για το καλωσόρισμα...Αυτός κάνει και τον παρκαδόρο!Στο ταμείο μία κοπέλα ξανθιά συμπαθητική,λογικά πρώην της δουλειάς...Είσοδος στα 10 ευρώ.Τώρα Παρασκευή και Σάββατο πιο παλιά το είχαν 15 δε ξέρω τώρα τι κάνουν,ικανούς τους έχω να ζητάνε και πέντε ευρώ plus για αυτό που παρουσιάζουν...

Προσωπικό σχετικά εξυπηρετικό,κάποιοι ευγενικοί κάποιοι σέρνονται...
Κοπέλες τώρα,μέτριες και κάτω του μετρίου....Οι περισσότερες είναι ότι έχει ξεμείνει από εδώ κι από εκεί από άλλα μαγαζιά του είδους...
Σταθερή η Βερόνικα με τις βυζάρες της,η Καρίνα η μελαχρινή,
Τζασμιλα αν θυμαμαι καλά μία μαυρούλα.
Ρεμπέκα,μελαχρινή
Εμανουέλα,μελαχρινή πρώην σινς αν και έλειπε δύο χρόνια.Κανά δύο ξανθιές ακόμη πρώην σινς,
και τώρα μία μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους που δεν ήταν με εσώρουχα αλλά με μία παντελόνα εφαρμοστή και ένα αποκαλυπτικό μπλουζάκι....Νομίζω την λένε Άννα...Το θέμα δεν είναι η εμφάνιση και το τι φόραγε αλλά η απαράδεκτη συμπεριφορά της προς εμένα....Ήρθε στο τραπέζι μου όπως οι άλλες που ανέφερα παραπάνω και γνωριστήκαμε...Της είπα πως θα καθίσω λίγο και να έρθει λίγο πιο μετά αρκετά ευγενικά όπως συνηθίζω.Μετά από περίπου δεκαπέντε λεπτά ήρθε στο τραπέζι μου ξανά.Με ρώτησε πάλι αν θέλω χορό και αφού της αρνήθηκα γύρισε και μου είπε "Δε θες πριν δε θες τώρα,είσαι μαλάκας!"
Το ότι με αποκάλεσε έτσι δεν με ενδιαφέρει καθόλου αλλά το να πληρώνεις για να σε βρίζουν δε νομίζω πως αξίζει σε κανέναν απο εμάς,όχι μόνο σε άτομα-μέλη που διαβάζουν εδώ αλλά κυριολεκτηκά σε ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!

Μάυρο από εμένα στο μαγαζί τους και ΝΤΡΟΠΗ τους,που δεν ελέγχουν τις κοπέλες εκεί μέσα!
Αυτά τα νέα από εδώ,αν υπάρξουν νεότερα κάποια στιγμή θα ενημερώσω,προς το παρών με αυτή τη διεύθυνση εγώ προσωπικά δεν ξαναπατάω!
Δεκτά όλα σας τα σχόλια...!
Με εκτίμηση!
Μην ξαναπατήσεις στο κωλομπουρδέλο τους με την μαλακισμένη που έχουν εκεί.Αν νομίζουν ότι θα κονομήσουν με αυτές τις κρυόκωλες θα αλλάξουν πολλες διευθυνσεις και θα γινουν εθνικη οδος.
Οτι μαγαζι και αν εχεις ανεξαρτητα αν ειναι τυροπιταδικο , καφετερια η μπουρδελο πρεπει να εισαι ευγενικος με χαμογελο και ευγενεια.

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Τα γυρίζω όλα!!!!
« Απάντηση #473 στις: Νοέμβριος 29, 2017, 10:09:28 μμ »
το καισα αν εξαιρεσουμε τον χωρο του απο ροστερ που ειναι και το πιο βασικο μια χαρά τα πάει.

Ναι απλά ο χώρος δε λέει...Κάτι έχει το μαγαζί που γενικά δε σε τραβάει...

Αποσυνδεδεμένος luke cage

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #474 στις: Νοέμβριος 30, 2017, 04:09:12 μμ »
Βασιλη για μένα έπρεπε να σηκωνόσουνα και να έφευγες.  t3609.gif
Κακώς κάθησες στους ανεπρόκοπους.  ang043.gif

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Τα γυρίζω όλα!!!!
« Απάντηση #475 στις: Νοέμβριος 30, 2017, 11:11:49 μμ »
 m0770.gif
Βασιλη για μένα έπρεπε να σηκωνόσουνα και να έφευγες.  t3609.gif
Κακώς κάθησες στους ανεπρόκοπους.  ang043.gif

Αυτό έκανα σηκώθηκα και έφυγα....Πρώτα βέβαια έριξα ένα παράπονο στο σερβιτόρο ο οποίος μη νομίζεις ότι έκανε κάτι....

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Τα γυρίζω όλα!!!!
« Απάντηση #476 στις: Νοέμβριος 30, 2017, 11:33:41 μμ »
Πέρασμα χθες από το Αλκατραζ...!

Το μαγαζί έχει σταθερότητα,και σε γυναίκες αλλά και σε όλο του το concept...Παρουσιάζει κατ'αρχάς πρόγραμμα που δεν παρουσιάζει κανένα μαγαζί τέτοιου είδους στην Αθήνα...Όχι πως δεν υπήρξαν κάποια στιγμή άλλα που να είναι κάπως καλύτερα αλλά κανένα δεν κατάφερε να παραμείνει στη  νυχτερινή ζώνη όπως αυτό...Καιρό τώρα "διατηρείται" στην πρώτη γραμμή...

Στην είσοδο δύο-τρεις νεαροί κόβουν βόλτες ελέγχοντας τον κόσμο που εισέρχεται στο χώρο...Είσοδος 15 ευρώ ανεξαρτήτως καθημερινής ή Σαββατοκύριακου...Στο ταμείο εκεί της εισόδου η πρώην μπαργουμαν που είχε καιρό μέσα....
Κόσμος σε ικανοποιητικά επίπεδα για Τετάρτη βράδυ,κι ας μου κάναν κάποια "παράπονα" οι κοπέλες...Αυτό και το dream girls καθημερινές μαζεύουν τον περισσότερο κόσμο...Έχουν κάποια τραπεζάκια γεμάτα,πας σε άλλα και είναι τρία τέσσερα άτομα μέσα...
Στο μπαρ έχει ένα έκφυλο μιλφακι και στο ταμείο του μπαρ ένα μελαχρινό τουμπανάκι!
Ποτά σχετικά καλά,αν και αποφεύγω να πάρω...
Μουσική όπως πάντα δυνατά και καλά,κλαμπ στυλ!
Προσωπικό ευγενικό...
Κοπέλες και γενικά ρόστερ για τέτοια μέρα αρκετό...Πάμε να τις δούμε κατά σειρά αλλά και κατά πόσες θυμάμαι...
Θα αναφερθώ και σε κάποιες που ορισμένοι από εσάς μπορεί να τις ψάχνετε....Και να τις έχετε δει σε άλλο μαγαζί όπου πλέον "στεγάζονται" εδώ...Στον "ναό" του αλκατράζ...!
Εμμανουέλα,η ξανθιά μιλφ που πλέον είναι μόνιμη εδώ...Εντυπωσιακότατη χθες με μαύρο κορμάκι και κόκκινη ρόμπα από πάνω...Εν το μεταξύ άψογο μακιγιάζ...Πολύ σέξυ!
Μόνα,η μελαχρινή ρουμάνα με τον απίστευτο κώλο...Κι αυτή με πάρα πολύ ωραίο σετ εσωρούχων...
Ρενάτα η γνωστή natural ρουμάνα με το πολύ ωραίο σώμα...Δουλέυει καθημερινές πλέον....
Μαρίνα,όμορφο μουτράκι και σωματάκι με μακριά μαλλιά μέχρι τους ώμους και λευκή απαλή επιδερμίδα...Δοκιμάστηκε σε χορό και ήταν πολύ καλή...
Νόρα,ίσως την ψάχνουν κάποιοι....Είναι η Νόρα από το Αβαταρ που έκλεισε πρόσφατα....Έμπειρη στριπερ με ωραίο χορό στο στύλο και αρκετά σέξυ - έκφυλο πρόσωπο και σώμα!
Ιννα ξανθιά πλέον με αδύνατο σώμα και έκφυλο πρόσωπο...Πρώην λιντο και πιο παλιά στο γκολντ!
Σβετλάνα,η γνωστή καλλονή από το σταρ.Κάνει πολύ ωραίο χορό,τιμήθηκε βέβαια αν υπήρχε προσωπική βαθμολογία για την κάθε μία θα της έβαζα ένα βαθμό κάτω...Δε ξέρω αλλά στο σταρ ήταν λίγο πιο ανεβασμένη...!
Κάτια,κι αυτή από το σταρ!Η γνωστή ξανθιά τουμπανάρα....
Μαρία η καστανή με το ζουμερό σώμα χωρίς βέβαια να είναι μπαμπάτσικο...Και με τις βυζάρες ανοιχτές στο οπτικό πεδίο...Και κανά δύο τρεις ακόμη που ήταν απασχολημένες με σαμπάνιες σε παρέα ώριμων κυρίων...!
Αυτά από εδώ νεότερα στο φόρουμ...!

Αποσυνδεδεμένος διονυσιος λορβας

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #477 στις: Δεκέμβριος 01, 2017, 09:13:47 πμ »
Σαμπάνιες απο ώριμους κυρίους ; Λεφτά υπάρχουν τελικά  114847.gif

Αποσυνδεδεμένος butthole

• Καυλιάρης
« Απάντηση #478 στις: Δεκέμβριος 07, 2017, 12:31:43 πμ »
Στα στριπ σίγουρα δεν θα πηγαίνουν άνθρωποι που παίρνουν επίδομα ανεργίας  129fs3867689.gif 99fg674.gif

Συνδεδεμένος vromiaris

• Αυνάνας
  • **
« Απάντηση #479 στις: Δεκέμβριος 07, 2017, 12:16:29 μμ »
Αυτό που έπαθε το παιδί απο πάνω που τον έβρισε η αγενέστατη το είχα πάθει και εγώ πριν χρόνια στο παλιό lolita με μια ουκρανέζα.Μάλιστα μου είχε έρθει και δεύτερη φορά όπου πήρε το ποτήρι με το νερό που είχε στο τραπέζι και το έριξε στο κεφάλι μου γιατί δεν την είχα πάρει για χορό.Το είδε το γκαρσόνι όμως και την πήρε στο μέρος του μπαρι όπου ήταν και ένας κουστουμάτος με γραβάτα προφανώς ο υπέυθυνος και της κάνανε λεκτική επίπληξη.Σηκώθηκα και έφυγα φυσικά μετα απο αυτό γιατί βγήκα έξω να διασκεδάσω και να πιω χαλαρά το ποτάκι μου δεν βγήκαν να μπεχτώ σα φασαρίες και να βρεθώ τραυματισμένος η νεκρός απο αυτά τα ανθρωποειδή ασχέτως αν δεν προκάλεσα καθόλου.