Αποστολέας Θέμα: Αχάριστοι στρατιωτικοί-Αλήτες Καραβανάδες....  (Αναγνώστηκε 36918 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Συνδεδεμένος Daniela

• Τσαρδόβιος
Απ: Αχάριστοι στρατιωτικοί-Αλήτες Καραβανάδες....
« Απάντηση #375 στις: Σεπτέμβριος 02, 2017, 08:34:55 μμ »
οι ενστολοι σου γαμανε πολυ καλα ....σωμα  t15191.gif αλλα και καρδια... t1416.gif

Συνδεδεμένος Εὐλογητὸς

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
  • ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΑΣ ΜΟΓΓΟΛΑ!
« Απάντηση #376 στις: Σεπτέμβριος 02, 2017, 08:50:22 μμ »
οι ενστολοι σου γαμανε πολυ καλα ....σωμα  t15191.gif αλλα και καρδια... t1416.gif

ναι συγουρα.. ξερεις τι λενε για της τρανς το πρωι πουστιδες μακρια απο αυτες, πατρις θρησκεια οικογενεια και το βραδυ κατεβενουνε συγγρου κρυφα απο τη γυναικα τους.. απορω με τοση υποκρισια... t0817.gif t0817.gif t0817.gif t0817.gif t0817.gif t0817.gif
μαλακα νεολληνα που εισαι σκουπιδι  που σου περνει το σπιτι η τραπεζα και οι ματαδες σε κοπανανε και σε ψεκαζουνε για να βγεις απο το σπιτι σου ,ο εργοδοτης σου δινει 400 ευρο και σου γαμαει και τη γυναικα αλλα σου φταινε οι αλοδαποι και τα ''κωλοπαιδα'' απο τα εξαρχεια..

Συνδεδεμένος Daniela

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #377 στις: Σεπτέμβριος 02, 2017, 09:17:05 μμ »
αυτο ειναι το βασανο τους......ενω το γουσταρουν πολυ και το παθ και το ενεργ δεν το αποδεχονται και δεν το ευχαριστιουνται....ειναι δε καποιοι επικινδυνοι γιατι ενω το κανουν μετα νοιωθουν τυψεις και θελουν να κανουν κακο!!

Συνδεδεμένος Εὐλογητὸς

• Τιμημένος
  • Γαμάω & Δέρνω
  • ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΑΣ ΜΟΓΓΟΛΑ!
« Απάντηση #378 στις: Σεπτέμβριος 02, 2017, 09:36:57 μμ »
αυτο ειναι το βασανο τους......ενω το γουσταρουν πολυ και το παθ και το ενεργ δεν το αποδεχονται και δεν το ευχαριστιουνται....ειναι δε καποιοι επικινδυνοι γιατι ενω το κανουν μετα νοιωθουν τυψεις και θελουν να κανουν κακο!!

ειχα εναν ΕΜΘ στο στρατο και τα λεγαμε αυτος γαμουσε φουλ τραβεστι παντρεμενος και ομοφυλοφιλους για λεφτα , σε καποια στιγμη τον ακουσα να μηλαει με φοβερα απαξιωτηκα λογια... καλα του λεω μας δουλευεις? και μου αρχησε το γνωστο τροπαριο.... του εξηγισα καποια πραματα ελπιζω να αλαξε μυαλα...
μαλακα νεολληνα που εισαι σκουπιδι  που σου περνει το σπιτι η τραπεζα και οι ματαδες σε κοπανανε και σε ψεκαζουνε για να βγεις απο το σπιτι σου ,ο εργοδοτης σου δινει 400 ευρο και σου γαμαει και τη γυναικα αλλα σου φταινε οι αλοδαποι και τα ''κωλοπαιδα'' απο τα εξαρχεια..

Συνδεδεμένος Daniela

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #379 στις: Σεπτέμβριος 03, 2017, 12:43:44 πμ »
μην ελπιζεις οτι θα αλλαξει......!!!! ειναι θεμα γκαου ψυχολογιας!!! μπερδεμενα αισθηματα ...ασε!!

Συνδεδεμένος Daniela

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #380 στις: Σεπτέμβριος 03, 2017, 12:52:09 πμ »
μου ελεγε μια φιλη μου οτι οταν πηγε στο στρατο στα τεθωρακισμενα ειχε εναν υπαξιωματικο που ηταν πολυ αγριος και πολυ μοβορικο παιδι....τον φοβοταν ολοι εκει....καποια στιγμη τσιμπισε με τη φιλη μου (τοτε ακομα ηταν και αντρας) και πηγε να τη γαμησει....και η κοπελα εψαχνε να βρει που ειναι το καβλι του να παρει πιπα...αλλα και που καβλωσε ηταν για μεγενθυτικο φακο....χαχαχαχαχαχ
τι να κανει η κοπελα προσποιηθηκε οτι ειχε και οργασμο μαζι του!!! τελικα το προβλημα ηταν εκει...κομπλεξ!!

Αποσυνδεδεμένος μιμης κορεζης

• Καυλιάρης
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #381 στις: Σεπτέμβριος 13, 2017, 09:07:31 μμ »
καλά υπάρχουν και καραβανάδες που έχουν μέτρια πουλιά αλλά και μεγάλα πουλιά  :penisdance: :penisdance: που είναι εξίσου και χειρότεροι κομπλεξικοί.

Συνδεδεμένος Daniela

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #382 στις: Σεπτέμβριος 13, 2017, 09:59:26 μμ »
καλά υπάρχουν και καραβανάδες που έχουν μέτρια πουλιά αλλά και μεγάλα πουλιά  :penisdance: :penisdance: που είναι εξίσου και χειρότεροι κομπλεξικοί.

nai bebaia exeis dikio..apla mia periptwsi anefera...genika kykloforei ekei mesa polu komplex....!!!
xwris na symenei oti oloi einai xalia...yparxoyn kai eklekta paidia!!!

Αποσυνδεδεμένος luke cage

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #383 στις: Νοέμβριος 03, 2017, 02:23:54 μμ »
κινδυνεύουν πάντως και οι καραβανάδες  p09128.gif p0261.gif απο τα αναρχικά στοιχεία  4bhn7et.gif

! No longer available

Αποσυνδεδεμένος αντρεας ο ανεργος

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #384 στις: Νοέμβριος 13, 2017, 12:27:12 πμ »
Εγω δεν ξερω για εσας  p09128.gif αλλα εγω φανταρος δεν εκανα  p0261.gif πηρα τρελόχαρτο  2345idio.gif και τους χαιρέτησα μια και καλή  c0117.gif

Συνδεδεμένος KISS

• Αυνάνας
  • **
« Απάντηση #385 στις: Νοέμβριος 13, 2017, 03:27:51 πμ »
Εγω δεν ξερω για εσας  p09128.gif αλλα εγω φανταρος δεν εκανα  p0261.gif πηρα τρελόχαρτο  2345idio.gif και τους χαιρέτησα μια και καλή  c0117.gif

την καλυτερη δουλεια εκανες.αν και υπηρετησα  για λεγε διαδικασιες ετσι για να ξερουμε πως παει η φαση

Αποσυνδεδεμένος jason volos

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #386 στις: Νοέμβριος 13, 2017, 09:04:44 πμ »
Σε περίπτωση όμως αν πιάσεις δουλειά στο δημόσιο η σε καμία μεγάλη εταιρία μπορεί να σου ζητησουν το απολυτήριο του στρατού.

Αποσυνδεδεμένος αντρεας ο ανεργος

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #387 στις: Νοέμβριος 14, 2017, 03:27:19 μμ »
την καλυτερη δουλεια εκανες.αν και υπηρετησα  για λεγε διαδικασιες ετσι για να ξερουμε πως παει η φαση
ωραίος μόρτη μου

Σε περίπτωση όμως αν πιάσεις δουλειά στο δημόσιο η σε καμία μεγάλη εταιρία μπορεί να σου ζητησουν το απολυτήριο του στρατού.
προτιμω να μείνω άνεργος αλάνι μου.

Αποσυνδεδεμένος golden axe

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #388 στις: Νοέμβριος 16, 2017, 02:34:33 μμ »
Και εγώ που υπηρέτησα τους μαλάκες κοντά στα 2 χρόνια τι κατάλαβα ;  :xxx_jerking: πέρα απο το χάσιμου χρόνου και 2 ετων απο την πολύτιμη ζωή μου, η οικογένειά μου έχασε πολλά χρήματα ενώ σπάστηκε αφάνταστα η ψυχολογία μου να κάνω θελήματα σε κατώτερης νοημοσύνης άτομα που βρήκαν θαλπωρή στο στρατό.
Δεν τον κάνουν τον ελληνικό στρατό καθεαυτού επαγγελματικό λόγο οικονομικών συμφερόντων και όχι λόγο ‘’εθνικών’’ εχθρών που ευαγγελίζονται τα ακροδεξιά λαμόγια που τα τσεπώνουν απο παντού.

Αποσυνδεδεμένος luke cage

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #389 στις: Νοέμβριος 18, 2017, 12:47:54 μμ »
Τελικά στο πεντάγωνο πρέπει να μπαίνεις για πλάκα  m0105.gif m0105.gif m0105.gif

! No longer available