Αποστολέας Θέμα: Ημερήσια ενημέρωση για Tραβεστί!  (Αναγνώστηκε 677029 φορές)

Dantegr και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Παρθενωνας

• Γαμάω & Δέρνω
Απ: Ημερήσια ενημέρωση για Tραβεστί!
« Απάντηση #3060 στις: Νοέμβριος 01, 2018, 03:30:19 μμ »
Αλλιώς την έλεγαν και δεν θυμάμαι πως.Η Ζέτα νομίζω ήταν μια εγχειρισμενη με ένα μαύρο Citroen C2.Επίσης θυμάμαι άλλη μία Ζέτα που έβγαινε πολύ χαμηλά κάπου στο μετροπολιταν το ξενοδοχείο.Επι της ευκαιρίας μήπως γνωρίζεις η Νταιζη με το ασημί Peugeot 206 τι απέγινε???
μυστη δεν μου ερχεται τιποτα στο μυαλο απο αυτες που περιγραφεις.................το μετροπολιταν ειναι απο την αλλη μερια της συγγρου.........εκει εβγαινε αυτη που ψαχνεις?...................................ποια νταιζυ λες........τη μιλφογκιλφ που βγαινει στις αγγελιες ως κιαρα η αυτην με την κοκκινη ζ3?
Γελανε τα τσιμεντα..............γελανε και οι πυραμιδες..............

Αποσυνδεδεμένος agapoulis

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #3061 στις: Νοέμβριος 01, 2018, 08:51:25 μμ »
μυστη δεν μου ερχεται τιποτα στο μυαλο απο αυτες που περιγραφεις.................το μετροπολιταν ειναι απο την αλλη μερια της συγγρου.........εκει εβγαινε αυτη που ψαχνεις?...................................ποια νταιζυ λες........τη μιλφογκιλφ που βγαινει στις αγγελιες ως κιαρα η αυτην με την κοκκινη ζ3?
μύστη η νταιζυ με τη z3 βγαινει ακομα;; μιλάμε για εργαλειο πέτρα...

Αποσυνδεδεμένος γιανναρος

• Καυλιάρης
« Απάντηση #3062 στις: Νοέμβριος 02, 2018, 12:22:40 πμ »
η τρελιαρα η χελγκα ποσα ζηταει στην καβαλας................ποιος ξερει να μου πει?
τριαντα ευρω θα σου πει αλλα αν της αντιπροτεινεις ενα εικοσαρι δε θα σου πει οχι

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #3063 στις: Νοέμβριος 02, 2018, 01:32:29 πμ »
τριαντα ευρω θα σου πει αλλα αν της αντιπροτεινεις ενα εικοσαρι δε θα σου πει οχι
Ωραιος................. p09011.gif

Συνδεδεμένος Dantegr

• Στραβάδι
  • *
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #3064 στις: Νοέμβριος 02, 2018, 02:00:48 πμ »
Αδερφέ έχω να την δω σχεδόν δυο χρόνια την Νταιζη.Έβγαινε στην δεύτερη γωνία μετά την αστυνομία και είχε ένα Peugeot 206 ασημί.Μελαχρινή είναι αυτή που λέω με απίστευτες βυζαρες !!! Θα κοιτάξω για αυτην την Κιαρα που λες μπας και λέμε την ίδια και θα σου πω.Όσον αφορά την Ζέτα.Ήξερα δύο.Η εχγειρισμενη με το μαύρο c2 και άλλη μία παλιά καραβάνα προ 2000 που έβγαινε στο πλανητάριο από πίσω.Τότε το ξενοδοχείο ήταν Χανδρης,τώρα μετροπολιταν.Αυτή που μου είπες στην αρχή η ψηλή ξανθιά που την λένε Ζέτα έχει αγγελία κάπου???

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #3065 στις: Νοέμβριος 02, 2018, 02:05:19 πμ »
Στον παραδρομο οποιος περασει τωρα θα δει στο ποστο της τη νικολ με τις τσιμπουκοχειλαρες να φοραει μονο μπλουζακι.............τιποτα αλλο........... uy850.gif...........στεκεται ορθια εξω απο το σμαρτακι της με την προικα της διαθεσιμη στους περαστικους................ :84:............στο ποστο της και η ασπα με σκουρο χιουνται...........πιο κατω η φαιη με τη σαμπανιζε μπεμπα και διπλα η ξανθια ραφαελα με το μαυρο c3.............τελος η ντανιελα η βουλγαρα με το μινι κουπερ.............

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #3066 στις: Νοέμβριος 02, 2018, 02:09:43 πμ »
Αδερφέ έχω να την δω σχεδόν δυο χρόνια την Νταιζη.Έβγαινε στην δεύτερη γωνία μετά την αστυνομία και είχε ένα Peugeot 206 ασημί.Μελαχρινή είναι αυτή που λέω με απίστευτες βυζαρες !!! Θα κοιτάξω για αυτην την Κιαρα που λες μπας και λέμε την ίδια και θα σου πω.Όσον αφορά την Ζέτα.Ήξερα δύο.Η εχγειρισμενη με το μαύρο c2 και άλλη μία παλιά καραβάνα προ 2000 που έβγαινε στο πλανητάριο από πίσω.Τότε το ξενοδοχείο ήταν Χανδρης,τώρα μετροπολιταν.Αυτή που μου είπες στην αρχή η ψηλή ξανθιά που την λένε Ζέτα έχει αγγελία κάπου???
Η νταιζυ.........κιαρα βγαινει νωρις μεχρι τις τρεις μυστη.............ειναι προς το γκιλφ...........η αλλη η νταιζυ εβγαινε παντα αργα..........η μελαχρινη που πεταγε τις βυζαρες εξω.............μαλλον αυτη λες..........εχω και εγω να την πετυχω κατω πολυ καιρο...........παντως κα οι δυο βγαινουν στο ιδιο σημειο.........εκει που ειπες........ 68048.gif

Αποσυνδεδεμένος sexlook

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #3067 στις: Νοέμβριος 02, 2018, 11:41:31 πμ »
γιατι ωρα λεμε ;

• Καυλιάρης
« Απάντηση #3068 στις: Νοέμβριος 04, 2018, 01:25:42 πμ »
αρκετα ηρεμα ειναι τα πραγματα αυτη τη στιγμη στον παραδρομο οπου και δηλωσαν παρων τα τρια κρος στην αρχη η Ναντια η Νικολ κι η Ασπα μετεπειτα και στο παρκακι της αστυνομιας οι δυο ξανθιες μιλφ με μια μελαχρινη φιλη τους και στο τελος του δρομου η Ντανιελα με καυτο μαυρο μινι

Αποσυνδεδεμένος theDude

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #3069 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 01:10:58 μμ »
Νέες selfies της Άννας από Νέα Σμύρνη
http://aggelies.club/ads/anna-tr-6972593513/

Αποσυνδεδεμένος bonnevile

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #3070 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 11:38:49 μμ »
............τελος η ντανιελα η βουλγαρα με το μινι κουπερ.............
για κακή μου τύχη την δοκιμασα προχθές χωρίς να θέλω να την κακολογησω την κοπέλα μου φάνηκε βιαστική και ανεπαρκής όσον αφορά αυτά που υπόσχεται

Αποσυνδεδεμένος tripokarydos

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #3071 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 06:46:06 πμ »
για κακή μου τύχη την δοκιμασα προχθές χωρίς να θέλω να την κακολογησω την κοπέλα μου φάνηκε βιαστική και ανεπαρκής όσον αφορά αυτά που υπόσχεται
'Εχει αναφερθεί ως 'ξεπέτα' από μύστες!

Αποσυνδεδεμένος mimis86

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #3072 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 11:41:58 πμ »
συμφωνώ κι εγώ για τη Ντανιέλα  λέει πως είναι ενεργοπαθητικη αλλά είναι καθαρά παθητική και πολύ μέτρια στο κρεβάτι!!

Αποσυνδεδεμένος bonnevile

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #3073 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 11:50:11 μμ »
'Εχει αναφερθεί ως 'ξεπέτα' από μύστες!
δυστυχως δεν είχα διαβάσει κάτι για αυτήν κι έτσι την πάτησα!δε πειράζει όμως συμβαίνουν κι αυτα

• Καυλιάρης
« Απάντηση #3074 στις: Νοέμβριος 10, 2018, 11:11:29 μμ »
εχει μαλλιασει η γλωσσα μου να τα λεω πως οι εννια στις δεκα στον παραδρομο επανω ειναι αρπαχτικα που το μονο που κοιτανε ειναι να τα παρουν οσο το δυνατον πιο γρηγορα και ανωδυνα και μια απο αυτες ειναι η Ντανιελα η οποια οταν την εφερε η συγχωρεμενη η τζουλια στην ελλαδα δεν ειχε δευτερο βρακι να φορεσει και τωρα κυκλοφορει με ολοκαινουργιο μινικουπερ την καναμε μαγκισα κι αυτη και πολλες αλλες οχι μονο αυτη!για αυτο παιδια θελει πολυ προσεχτικες επιλογες γιατι τα λεφτα δεν περισσευουν σε κανεναν μας