Αποστολέας Θέμα: Ημερήσια ενημέρωση για Tραβεστί!  (Αναγνώστηκε 761618 φορές)

sylvi tr και 18 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος νεκτάριος

• Μόνο γαμάω
Απ: Ημερήσια ενημέρωση για Tραβεστί!
« Απάντηση #3315 στις: Μάιος 15, 2019, 02:16:44 μμ »
σε νεο ποστο απο εχθες η Βανεσσα αναφερομαι στην ξανθια με την φοβερη κωλαρα που εβγαινε για χρονια ψηλα κοντα στις στηλες ολυμπιου διος!πλεον θα τη βελεπετε εξω απο την ασφαλιστικη NNhellas υπο την προστασια της ξανθια με τον μπερε
Είχε περάσει και απο το Φυλής 99 παλιότερα s14115.gif

Αποσυνδεδεμένος Παρθενωνας

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #3316 στις: Μάιος 15, 2019, 02:25:21 μμ »
τρελο μωρο η βανεσα...............ο πατος της ειναι απο τους καλυτερους............... uy850.gif..............την πετυχα και εγω χτες με μαυρο κολλητο και την φορτωνανε αβερτα οι περαστικοι.................αν εχει φτιαξει και στο γαμησι απο τοτε που εβγαινε ψηλα......πριν παει στο φυλης 99 τοτε θα μαζεψει χαρτι γιατι εκεινη την εποχη ηταν παλταρος απο τα λιγα...........  p0201.gif
Ο Ελληνας πάσχει απο το σύνδρομο της πόρνης και του νταβατζή. Εκδίδεται  όλη την μέρα και τα ακουμπάει στους ίδιους νταβατζήδες που την έβγαλαν στο πεζοδρόμιο γιατί της έταξαν γάμο, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ και ΑΓΑΠΗ.

Συνδεδεμένος agapoulis

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #3317 στις: Μάιος 15, 2019, 04:37:44 μμ »
τρελο μωρο η βανεσα...............ο πατος της ειναι απο τους καλυτερους............... uy850.gif..............την πετυχα και εγω χτες με μαυρο κολλητο και την φορτωνανε αβερτα οι περαστικοι.................αν εχει φτιαξει και στο γαμησι απο τοτε που εβγαινε ψηλα......πριν παει στο φυλης 99 τοτε θα μαζεψει χαρτι γιατι εκεινη την εποχη ηταν παλταρος απο τα λιγα...........  p0201.gif
Έτσι...ο κωλος της δεν υπάρχει.. Αλλά από συμμετοχή κομοδίνο...και δεν νομίζω να έχει αλλάξει...μακαρι...

Αποσυνδεδεμένος pontikia

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #3318 στις: Μάιος 16, 2019, 10:16:23 μμ »
Έτσι...ο κωλος της δεν υπάρχει.. Αλλά από συμμετοχή κομοδίνο...και δεν νομίζω να έχει αλλάξει...μακαρι...
Εγώ προτιμώ τους μικρότερους κώλους, αλλά στη Βανέσα είχα δει το τελειότερο στήθος! Τέλεια δουλειά είχε κάνει ο πλαστικός. Από υπηρεσίες τίποτα ιδιαίτερο αλλά μιλάμε για αρκετά χρόνια πριν.

Συνδεδεμένος nadim

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #3319 στις: Μάιος 17, 2019, 01:35:31 πμ »
Κωλος 3254trgzn.gif 3254trgzn.gif

Αποσυνδεδεμένος γιανναρος

• Καυλιάρης
« Απάντηση #3320 στις: Μάιος 17, 2019, 04:53:00 μμ »
εχθες το βραδι η Βανεσσα εκανε πιατσα χαμηλα εξω απο το μιντια μαρκετ φορυσε ενα λευκο κολλητο παντελονι κι ηταν κολαση!επισης εμφανιστηκε και νεο ολοκαινουργιο τρανς στα μεσα του παραδρομου με το ονομα Ντεμπορα πανυψηλη και πολυ πολυ σεξυ

Αποσυνδεδεμένος 4mykonos

• Αυνάνας
  • **
« Απάντηση #3321 στις: Μάιος 17, 2019, 10:35:37 μμ »
εχθες το βραδι η Βανεσσα εκανε πιατσα χαμηλα εξω απο το μιντια μαρκετ φορυσε ενα λευκο κολλητο παντελονι κι ηταν κολαση!επισης εμφανιστηκε και νεο ολοκαινουργιο τρανς στα μεσα του παραδρομου με το ονομα Ντεμπορα πανυψηλη και πολυ πολυ σεξυ
έχει κάποια αγγελία αυτη η ντεμπορα?

Αποσυνδεδεμένος sexlook

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #3322 στις: Μάιος 18, 2019, 02:14:23 πμ »
Αυτο θα ρωτούσα και εγώ

• Καυλιάρης
« Απάντηση #3323 στις: Μάιος 18, 2019, 11:50:11 πμ »
έχει κάποια αγγελία αυτη η ντεμπορα?
οχι δεν εχει θα τη βρειτε μονο στον παραδρομο εξω απο την nn hellas μετα τις 12 και μιση

• Καυλιάρης
« Απάντηση #3324 στις: Μάιος 18, 2019, 11:52:57 πμ »
ξεχασα να αναφερω εχει εμφανιστει τις τελευταιες νυχτες ενα καστανο κροσακι με γαλαζιους φακους επαφης καθεται εξω απο τον γρηγορη κοντα στην ασπα δηλωνει πως ειναι απο το Μαροκο κι απο οτι μου ειπε κοριτσι που ξερω καλα απο τη συγγρου εχει πολυ δυνατα προσοντα και προτου με ρωτησετε δεν ξερω αν εχει αγγελια προσωπικα δεν την εχω δει σε σαιτ

Αποσυνδεδεμένος peterelisson

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #3325 στις: Μάιος 18, 2019, 10:27:26 μμ »
ξεχασα να αναφερω εχει εμφανιστει τις τελευταιες νυχτες ενα καστανο κροσακι με γαλαζιους φακους επαφης καθεται εξω απο τον γρηγορη κοντα στην ασπα δηλωνει πως ειναι απο το Μαροκο κι απο οτι μου ειπε κοριτσι που ξερω καλα απο τη συγγρου εχει πολυ δυνατα προσοντα και προτου με ρωτησετε δεν ξερω αν εχει αγγελια προσωπικα δεν την εχω δει σε σαιτ
Πολύ ενδιαφέρουσα πληροφορία φίλε !!! Πρέπει να τσεκαριστεί κι από κοντά.

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #3326 στις: Μάιος 20, 2019, 03:10:51 μμ »
Πολύ ενδιαφέρουσα πληροφορία φίλε !!! Πρέπει να τσεκαριστεί κι από κοντά.
δοκιμαστικε αυτη και η εμπειρια ηταν τρομακτικη..................... 65#$%tm.gif...................δεν ειναι κακη σαν κρος.................και κορμι διαθετει...................αλλα η βρωμα πανω της δεν περιγραφεται μυστες................... p0201.gif....................βρωμαγε παντου.................εχει να πλυθει απο το μαροκο............ s14116.gif.....................κανει ωραιο τσιμπουκι και μειναμε μεχρι εκει γιατι δεν μπορεσα να την πλησιασω απο τη μποχα...............μακρια..............
Ο Ελληνας πάσχει απο το σύνδρομο της πόρνης και του νταβατζή. Εκδίδεται  όλη την μέρα και τα ακουμπάει στους ίδιους νταβατζήδες που την έβγαλαν στο πεζοδρόμιο γιατί της έταξαν γάμο, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ και ΑΓΑΠΗ.

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #3327 στις: Μάιος 20, 2019, 03:30:13 μμ »
βγαινει καθε μερα και η ντεμπορα.................το 2μετρο με το ασπρο παλιο οπελ κορσα................ειναι ευχαριστο να βλεπουμε και καμια καινουρια..................... 68745gjf.gif..............το σαββατο εκανε εμφανισει και μια κοντη.................γνωστη απο τις αγγελιες................καθοτανε στην ΝΝ.............ομορφουλα...............εχει γραψει κριτικη ο μεγιστος γκουινο για το μωρο............ s14091.gif.................σταθερες στις παρουσιες τους η νικολ με τις τσιμπουκοχειλαρες.......... :blowjob:.......................η ασπα λιγο πιο κατω...................χτες πετυχα και τη τανια κελυ με το ροζ σμαρτ...................η σισσυ το μεγιστου ευλογητου στο ποστο της...................η κελυ με το μαυρο α3...................η ραφαελα με το μαυρο σιτροεν....................η κιαρα στο 296....................

• Καυλιάρης
« Απάντηση #3328 στις: Μάιος 21, 2019, 07:12:01 μμ »
δοκιμαστικε αυτη και η εμπειρια ηταν τρομακτικη..................... 65#$%tm.gif...................δεν ειναι κακη σαν κρος.................και κορμι διαθετει...................αλλα η βρωμα πανω της δεν περιγραφεται μυστες................... p0201.gif....................βρωμαγε παντου.................εχει να πλυθει απο το μαροκο............ s14116.gif.....................κανει ωραιο τσιμπουκι και μειναμε μεχρι εκει γιατι δεν μπορεσα να την πλησιασω απο τη μποχα...............μακρια..............
επιβεβαιωνω κι εγω τα γραφομενα του παρθενονα πηγε ενας φιλος στο σπιτι της στο νεο κοσμο και μου περιεγραψε πρωτογονες καταστασεις βρωμιας και στο σπιτι αλλα κι αυτη πως ειχε να πλυθει κανα μηνα το κοριτσι ειναι τσακωμενο με το νερο κι ειναι κριμα γιατι σαν εμφανιση μετραει πολυ!α και για να ξερετε να την αποφυγετε να αναφερω πως ειναι αδυνατη με καστανοξανθο μακρι μαλλι και εντονους μπλε φακους επαφης και συχναζει στο στενο που ειναι ο γρηγορης μικρογευματα νομιζω αθιδων λεγεται ο δρομος επισης δε μιλαει ελληνικα μονο ελαχιστα αγγλικα

Συνδεδεμένος agapoulis

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #3329 στις: Μάιος 21, 2019, 08:09:40 μμ »
επιβεβαιωνω κι εγω τα γραφομενα του παρθενονα πηγε ενας φιλος στο σπιτι της στο νεο κοσμο και μου περιεγραψε πρωτογονες καταστασεις βρωμιας και στο σπιτι αλλα κι αυτη πως ειχε να πλυθει κανα μηνα το κοριτσι ειναι τσακωμενο με το νερο κι ειναι κριμα γιατι σαν εμφανιση μετραει πολυ!α και για να ξερετε να την αποφυγετε να αναφερω πως ειναι αδυνατη με καστανοξανθο μακρι μαλλι και εντονους μπλε φακους επαφης και συχναζει στο στενο που ειναι ο γρηγορης μικρογευματα νομιζω αθιδων λεγεται ο δρομος επισης δε μιλαει ελληνικα μονο ελαχιστα αγγλικα
γι αυτην εδω λέτε μύστες?

https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/erotikes-ypiresies-transexual/geia-sa-eimai-i-xrysa-19-xronon-stin_i638722