Αποστολέας Θέμα: Πόσο καθαροί είμαστε;  (Αναγνώστηκε 1402 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Συνδεδεμένος Daniela

• Μόνο γαμάω
Απ: Πόσο καθαροί είμαστε;
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 02, 2018, 05:55:20 μμ »
Πάντα αφρόλουτρο και μετά αρωματάκι μύστες.
Όχι μόνο πριν πάμε στις κοπέλες αλλά να το έχουμε και τρόπο ζωής!  :hi:

ετσι ειναι ο σωστος πελατης αλλα και αντρας!!!

Συνδεδεμένος Daniela

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 02, 2018, 05:56:49 μμ »
Γενικά πλύσιμο συχνά. Επίσης, παρακολουθώ την υγεία μου ιατρικά.

Όταν πάω στα μαγαζιά ντουζ παντού! πριν έλθει η κορασίδα. Το ίδιο και μετά το τέλος. Στοματικά διαλύματα. Τσίχλες. Απολυμαντικά σαπούνια. κτλ.

Όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ, οι εμπειρίες αυτές δεν είναι αποκλειστικά σωματικές, δεν είναι λες και πάω σε γυμναστήριο δλδ. Συνήθως πάω με την κατάλληλη ψυχική/πνευματική διάθεση-προετοιμασία. Προφανώς είμαι πάντα παντού!! (από την  κορφή μέχρι τα νύχια, μπρος/πίσω πάνω/κάτω) πεντακάθαρος και υγιής. Επίσης, ευγενής και κόσμιος. Αυτά τα κάνω καταρχήν για μένα ως άνθρωπος-άνδρας-πελάτης. Με αυτά όταν η κοπέλα είναι σωστή αναμένω να συμπεριφερθεί και σωστά. Το θέμα της χημείας μονάχα από εδώ και πάνω επιτρέπεται να κυριαρχήσει. Αλλά τις προϋποθέσεις για να λάβω σωστή συμπεριφορά τις έχω βάλει. Επίσης, προσέρχομαι ευδιάθετος και χαρούμενος πάντα ακόμη και εάν η χαρά μου είναι εσωτερική, οπότε εάν και εκείνη ανταποκρίνεται η επιτυχημένη συνάντηση είναι βέβαιη. Αυτό είναι το μυστικό της επιτυχίας νομίζω.

τελειος!!!

Συνδεδεμένος κουνα μουτα

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 02, 2018, 07:56:46 μμ »
Εχω μπει προσωπικα σε δωμάτιο απο προηγούμενο συναγωνιστή που νόμιζες οτι δούλευε σε φάρμα με χοίρους απο την μπόχα.

Αποσυνδεδεμένος kavlogatos

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 06, 2018, 06:21:36 μμ »
Εχω μπει προσωπικα σε δωμάτιο απο προηγούμενο συναγωνιστή που νόμιζες οτι δούλευε σε φάρμα με χοίρους απο την μπόχα.
Η κοπελες πως αντέχουν μεσα ρε παιδια  :big-burp:

Συνδεδεμένος Daniela

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 06, 2018, 06:23:50 μμ »
Η κοπελες πως αντέχουν μεσα ρε παιδια  :big-burp:

είλωτες είναι οι κοπελες!!!!

Αποσυνδεδεμένος kavlogatos

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 06, 2018, 06:40:48 μμ »
είλωτες είναι οι κοπελες!!!!
Περισότερες ναι

Αποσυνδεδεμένος paul winston

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 11, 2018, 09:41:59 μμ »
Τώρα που είναι καλοκαίρι μπάνιο δυο φορές την ημέρα.

Αποσυνδεδεμένος karoubas

• Καυλιάρης
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 12, 2018, 12:20:16 πμ »
Κάποιοι δεν κάνουν ούτε ένα μπάνιο το διήμερο  t2336.gif

Αποσυνδεδεμένος Ευα cg

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Γυναίκα
  • αισθησιακη και πορνοδοτρα...
« Απάντηση #23 στις: Ιούλιος 12, 2018, 12:36:24 πμ »

φανταζομαι τον επομενο βρισιδι..  s14116.gif s14116.gif s14116.gif
! No longer available
παρε με 698 692 4742
για φωτο και βιντεο εδω:
https://xhamster.com/users/xxxsexlady
πληροφοριες εδω:
http://www.athenssexstudios.gr/117--30

Αποσυνδεδεμένος ΚΟΙΛΗΝ Λ. ΚΗΤΩΕΣΣΑΝ

• Καυλιάρης
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #24 στις: Ιούλιος 12, 2018, 12:41:46 μμ »
 df8795.gif κάθε επάγγελμα έχει τις δυσκολιες του.ολα όμως διορθώνονται με ομαδικό αγώνα.θα πρέπει να παλαιψουν οι αγωνίστριες της βιοπάλης να βάλουν  βαρεα και ανθυγιεινα ένσημα.

Συνδεδεμένος Daniela

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #25 στις: Αύγουστος 07, 2018, 10:39:21 μμ »
df8795.gif κάθε επάγγελμα έχει τις δυσκολιες του.ολα όμως διορθώνονται με ομαδικό αγώνα.θα πρέπει να παλαιψουν οι αγωνίστριες της βιοπάλης να βάλουν  βαρεα και ανθυγιεινα ένσημα.

απλά τον βρομύλο δεν τον δέχεσαι....τέλος!!

Αποσυνδεδεμένος ΚΟΙΛΗΝ Λ. ΚΗΤΩΕΣΣΑΝ

• Καυλιάρης
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #26 στις: Αύγουστος 08, 2018, 05:27:02 πμ »
απλά τον βρομύλο δεν τον δέχεσαι....τέλος!!
t108001.gif ενταξυ αλλά μην το παρακανουμε κιόλας,ο μακαρίτης ο πατέρας μου όταν η μάνα μου έκανε καμία υπερβολη μουρμουριζε, " της είπαν να πάει να γαμηθει και αυτή πήγε και ξεκολιαστηκε ".εγώ πιάνω τον εαυτό μου πολλές φορές όταν ψιλοδουλευω στο χωράφι,να μυρίζομαι τις υδρωμενες μασχάλες μου και να μου αρέσει η μυρωδιά των τοξινων, η καμμία φορά βάζω τα χέρια μου κάτω στα αρχιδια μου και τα φέρνω στην μύτη μου προσπαθώντας να εμβαθύνω στην μυρωδιά.θελω να πω ότι η μυρωδιά του σώματος ,η σωματιλα,δεν είναι πάντα αποκρουστικη,πολλές φορές μυρίζω τον ιδρώτα στις πουτανες και μου αρέσει.η άλλη βρώμα η σπλησια είναι αλλού είδους ακαθαρσία.οπως άλλες φορές που έχουν βάλει μεγάλες ποσότητες πατσουλι αρώματα ,δεν τα αντέχω.

Συνδεδεμένος kostas1989

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #27 στις: Αύγουστος 08, 2018, 08:02:29 πμ »
Γενικά πλύσιμο συχνά. Επίσης, παρακολουθώ την υγεία μου ιατρικά.

Όταν πάω στα μαγαζιά ντουζ παντού! πριν έλθει η κορασίδα. Το ίδιο και μετά το τέλος. Στοματικά διαλύματα. Τσίχλες. Απολυμαντικά σαπούνια. κτλ.

Όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ, οι εμπειρίες αυτές δεν είναι αποκλειστικά σωματικές, δεν είναι λες και πάω σε γυμναστήριο δλδ. Συνήθως πάω με την κατάλληλη ψυχική/πνευματική διάθεση-προετοιμασία. Προφανώς είμαι πάντα παντού!! (από την  κορφή μέχρι τα νύχια, μπρος/πίσω πάνω/κάτω) πεντακάθαρος και υγιής. Επίσης, ευγενής και κόσμιος. Αυτά τα κάνω καταρχήν για μένα ως άνθρωπος-άνδρας-πελάτης. Με αυτά όταν η κοπέλα είναι σωστή αναμένω να συμπεριφερθεί και σωστά. Το θέμα της χημείας μονάχα από εδώ και πάνω επιτρέπεται να κυριαρχήσει. Αλλά τις προϋποθέσεις για να λάβω σωστή συμπεριφορά τις έχω βάλει. Επίσης, προσέρχομαι ευδιάθετος και χαρούμενος πάντα ακόμη και εάν η χαρά μου είναι εσωτερική, οπότε εάν και εκείνη ανταποκρίνεται η επιτυχημένη συνάντηση είναι βέβαιη. Αυτό είναι το μυστικό της επιτυχίας νομίζω.

ολα οκ απλα τα στοματικα διαλυματα για εμενα προσωπικα δεν χρειαζονται
ειναι ουσιες βλαβερες για το στομα και μετεπειτα μπορει να υπαρχουνε προβληματα (καποιες απο αυτες ειναι και καρκινογονες)

αν κατα κυριο λογο καποιος ακολουθει ωμοφαγια (φρουτα λαχανικα ξηρους καρπους) ωστε να μην συσσωρευονται πολλες τοξινες στην γλωσσα και το πρωι απλα βουρτσιζεις καλα τα δοντια σου και κανεις εναν καθαρισμο γλωσσας με το γλωσσοπιεστρο εισαι ενταξει

μακρια απο τα στοματικα διαλυματα
εγω τα εχω κοψει εδω και χρονια και δεν τα ξαναπλησιαζω για κανεναν λογο

Συνδεδεμένος Daniela

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #28 στις: Αύγουστος 08, 2018, 10:12:49 πμ »
t108001.gif ενταξυ αλλά μην το παρακανουμε κιόλας,ο μακαρίτης ο πατέρας μου όταν η μάνα μου έκανε καμία υπερβολη μουρμουριζε, " της είπαν να πάει να γαμηθει και αυτή πήγε και ξεκολιαστηκε ".εγώ πιάνω τον εαυτό μου πολλές φορές όταν ψιλοδουλευω στο χωράφι,να μυρίζομαι τις υδρωμενες μασχάλες μου και να μου αρέσει η μυρωδιά των τοξινων, η καμμία φορά βάζω τα χέρια μου κάτω στα αρχιδια μου και τα φέρνω στην μύτη μου προσπαθώντας να εμβαθύνω στην μυρωδιά.θελω να πω ότι η μυρωδιά του σώματος ,η σωματιλα,δεν είναι πάντα αποκρουστικη,πολλές φορές μυρίζω τον ιδρώτα στις πουτανες και μου αρέσει.η άλλη βρώμα η σπλησια είναι αλλού είδους ακαθαρσία.οπως άλλες φορές που έχουν βάλει μεγάλες ποσότητες πατσουλι αρώματα ,δεν τα αντέχω.

ειναι σιγουρο οτι ο δικος μας ιδρωτας δεν μας ειναι αποκρουστικος αν και μενα ο δικος μου δεν μαρεσει...χιχιχιχι
στον αλλον ομως ειναι 90% αποκρουστικος......βεβαια και σε μενα εχει συμβει να μου αρεσει ο ιδρωτας καποιον ανδρων αλλα ξερεις δεν ειναι ιδρωτας που περιεχει και απλησια αλλα ενω εχει πληθει ιδρωνει κλπ κλπ....αλλο το ενα αλλο το αλλο!!! η απλησια δεν αντεχεται!