Αποστολέας Θέμα: ευα 30  (Αναγνώστηκε 53025 φορές)

sohoviz, Πορνοδιαστροφικος και 8 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Panagiotis Panagiotidis

• Καυλιάρης
Απ: ευα 30
« Απάντηση #3570 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 02:12:38 πμ »
Καταρχάς καλησπέρα σε όλο τον κόσμο.Τωρα που ξεκλείδωσε το νήμα θα ήθελα να κάνω μια ερωτησούλα.Θελω να μου απαντήσει σοβαρά ένα άτομο της διαχείρισης για την διαγραφή του ποστ μου.Να θυμίσω ότι απαντούσα στην κοπέλα που της ανοίκει το νήμα επειδή με ανέφερε κάπου,και σχολίασα τα περί βαθμολογίας.Δεν ονομάτισα κανέναν και δεν έβρισα ποτέ.Για να προλάβω κάποιους μοντ που μπορεί να με χαρακτηρίσουν γκρινιάρη θέλω να πω μόνο ότι:Κυριοι γνωρίζω ότι το μαγαζί είναι δικό σας και πράττετε κατά το δοκούν.Αν όλοι μας μπαίνουμε στο ίδιο σακί,ανεξαρτήτως δειγμάτων σοβαρότητας,θα έπρεπε να υπάρχει στους κανόνες του σάιτ.Την μεροληψία και την επιλεκτική διαγραφή,την έχω βιώσει σε υπερθετικό βαθμό αλλού,και πίστευα ότι εδώ είναι κάτι διαφορετικό.Δεν έχω κανένα πρόβλημα να διαγράφω αν προσβάλω το σάιτ με την παρουσία μου ή αν έχω παρανοήσει τους κανόνες.Ειναι ο μοναδικός λόγος που σας ζήτω την συγκεκριμένη εξήγηση.
Υ.Γ Αν η απάντηση είναι ότι στα πολλά μηνύματα με πήρε η μπάλα,θα θεωρήσω το γεγονός ως μη γενόμενο.Ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος Vrikolakas

• Administrator
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Άντρας
    • http://www.ierodoules.com
« Απάντηση #3571 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 02:32:16 πμ »
Καλημέρα σας!  p09011.gif

Βλέπω μια απίστευτη εμμονή με 'πρόσωπα'-'καταστάσεις'-'αντιπαραθέσεις' που δεν έχουν ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΙΣΤΟΤΟΠΟ να μεταφέρονται εδώ και να γίνεται ένα 'πολεμικό' κλίμα όπου δεν έχουμε την παραμική ευθύνη για όλα αυτά και ούτε είμαστε φυσικά υποχρεωμένοι να τα βλέπουμε και να τα ανεχόμαστε.

Οι κανόνες ήταν εξαρχής ότι δεν αναφερόμαστε ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΙΣΤΟΤΟΠΟ και σε κανέναν ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ/ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ άλλων σάιτ γιατί είναι εντελώς διαφορετική η δική μας γραμμή και θέλουμε ένα forum με ενημερώσεις και χαβαλέ και ΟΧΙ ΕΝΑΝ ΣΚΟΥΠΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΩΝ ΚΑΙ ΨΥΧΩΤΙΚΩΝ ΜΥΘΕΥΜΑΤΩΝ!

Αυτό δυστυχώς είναι δύσκολο να τηρηθεί γιαυτό και ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ μηνύματα και δυστυχώς θα διαγράψουμε και accounts.

Και το επαναλαμβάνω και πάλι.

Δεν θέλουμε να μπαίνουν πολλά μέλη και να γράφουν πολλά ποστ ανα ώρα με κουτσομπολιά και κατινιές τα θεωρούμε παντελώς άχρηστα και έχουμε διαγράψει πολλούς.

Είμαστε της φιλοσοφίας λίγα μέλη με ποστ ενημερώσεων και άρτιας συμμετοχής στη θεματολογία του φόρουμ και ας γίνονται λίγα ποστ!  p09011.gif
Οι σύζυγοι είναι οι ερωμένες του νέου άντρα, οι συντρόφισσες του ώριμου και οι νοσοκόμες του γέρου.

• Καυλιάρης
« Απάντηση #3572 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 08:15:48 πμ »
Καλημέρα παλικάρι και καλό Σ/Κ.Συμφωνώ μαζί σου στο 100% όμως επέτρεψε μου να μην καλυπτομαι.Θελω με κάποιον τρόπο να αποδειχτεί ότι κάνω 100 ποστ την ώρα,βριζω κοπέλες και συναδέλφους,χλευάζω κριτικές και γενικά γίνομαι εριστικός.Μου δίνεις την εντύπωση ότι το κείμενο που ποστάρεις είναι copy-paste από παλαιότερη απάντηση σε άλλο μέλος,χωρίς να μπορώ να έχω άποψη.Θελω να επαναλάβω,ότι στο συγκεκριμένο ποστ που διαμαρτύρομαι,απαντώ στην Εύα για επιθέσεις που κατά καιρούς έχω δεχτεί,και σχολιάζω βαθμολογίες χωρίς να προσβάλω.Αν παρ´ολα αυτά δεν έχεις ή δεν θυμάσαι,και είναι λογικό με την χτεσινή καταιγίδα μηνυμάτων,το ποστ μου μπορούν κάποιοι συνάδελφοι να σου επικυρώσουν το περιεχόμενο του.Αν πάλι απ´οτι έχεις διαβάσει,θεωρείς ότι πρέπει να αποχωρήσω,το κάνω πολύ εύκολα αρκεί να μου το πεις.Σε καλημερίζω χωρίς να έχω διάθεση να σε ζαλίζω συνέχεια,απλά όταν αισθάνομαι θιγμένος παίρνω θέση.

Αποσυνδεδεμένος ΜΠΟΚΟΛΗΣ!!

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #3573 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 08:22:29 πμ »
Καλημέρα παλικάρι και καλό Σ/Κ.Συμφωνώ μαζί σου στο 100% όμως επέτρεψε μου να μην καλυπτομαι.Θελω με κάποιον τρόπο να αποδειχτεί ότι κάνω 100 ποστ την ώρα,βριζω κοπέλες και συναδέλφους,χλευάζω κριτικές και γενικά γίνομαι εριστικός.Μου δίνεις την εντύπωση ότι το κείμενο που ποστάρεις είναι copy-paste από παλαιότερη απάντηση σε άλλο μέλος,χωρίς να μπορώ να έχω άποψη.Θελω να επαναλάβω,ότι στο συγκεκριμένο ποστ που διαμαρτύρομαι,απαντώ στην Εύα για επιθέσεις που κατά καιρούς έχω δεχτεί,και σχολιάζω βαθμολογίες χωρίς να προσβάλω.Αν παρ´ολα αυτά δεν έχεις ή δεν θυμάσαι,και είναι λογικό με την χτεσινή καταιγίδα μηνυμάτων,το ποστ μου μπορούν κάποιοι συνάδελφοι να σου επικυρώσουν το περιεχόμενο του.Αν πάλι απ´οτι έχεις διαβάσει,θεωρείς ότι πρέπει να αποχωρήσω,το κάνω πολύ εύκολα αρκεί να μου το πεις.Σε καλημερίζω χωρίς να έχω διάθεση να σε ζαλίζω συνέχεια,απλά όταν αισθάνομαι θιγμένος παίρνω θέση.

Καλημερα παναγιωτη. Οταν καποιος παει να χωρισει καποιους, συνηθως σταματαει αυτους που το συνεχιζουν εκεινη την ωρα. Καμμια φορα τις τρωει και αυτος που μπαινει στην μεση.Οποτε λιγο ηρεμα tiger.  Δεν χρειαζοντε τσακωμοι, ουτε επαναστασεις.
Δεν θα τον βρω αυτον τον πουστη που με ματιαξε;

https://www.youtube.com/watch?v=Rh9LV0A-TQo

• Καυλιάρης
« Απάντηση #3574 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 08:33:41 πμ »
Καλημερα παναγιωτη. Οταν καποιος παει να χωρισει καποιους, συνηθως σταματαει αυτους που το συνεχιζουν εκεινη την ωρα. Καμμια φορα τις τρωει και αυτος που μπαινει στην μεση.Οποτε λιγο ηρεμα tiger.  Δεν χρειαζοντε τσακωμοι, ουτε επαναστασεις.
Καλημέρα Μποκολη και καλό Σ/Κ.Δεν έχω διάθεση,πίστεψε με να τσακωθώ με κανέναν,πόσο μάλλον με άτομα που δεν γνωρίζομαι προσωπικά.Στην ίδια σελίδα που είμαστε,υπάρχει ποστ-παράθεση-ποστ που αναφέρεται σε άλλη κοπέλα και όμως κρίθηκε οντοπικ.Εσυ νομίζω παρακολουθησες τον χτεσινό ανεμοστρόβιλο και ενδεχομένως θυμάσαι ότι απαντούσα στην Εύα!

Αποσυνδεδεμένος Παιχτουρας

• Γαμάω & Δέρνω
  • Τι έρωτας.τι θάνατος,δεν έχεις να διαλέξεις.
« Απάντηση #3575 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 08:34:17 πμ »
Καλημερα.....πρωινους-πρωινους, σημερα σας βλεπω m0815.gif
ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #3576 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 08:37:44 πμ »
Καλημέρα Μποκολη και καλό Σ/Κ.Δεν έχω διάθεση,πίστεψε με να τσακωθώ με κανέναν,πόσο μάλλον με άτομα που δεν γνωρίζομαι προσωπικά.Στην ίδια σελίδα που είμαστε,υπάρχει ποστ-παράθεση-ποστ που αναφέρεται σε άλλη κοπέλα και όμως κρίθηκε οντοπικ.Εσυ νομίζω παρακολουθησες τον χτεσινό ανεμοστρόβιλο και ενδεχομένως θυμάσαι ότι απαντούσα στην Εύα!

Στον ανεμοστρόβιλο ειπωθηκαν παρα πολλα ρε παναγιωτη ιδη. Χρειαζεται λες να ειπωθουν και αλλα που θα προκαλεσουν και νεο ανεμοστρόβιλο; Ακομα και αν η ερωτηση σου ειναι προς την ευα;

Αποσυνδεδεμένος TARASCH

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #3577 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 09:07:14 πμ »
Καλημέρα guys καλημέρα Εύα  c0117.gif

Αποσυνδεδεμένος ΕΥΑ CG

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Γυναίκα
  • αισθησιακη και πορνοδοτρα...
« Απάντηση #3578 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 09:08:14 πμ »
καλημερα αγορινες

Αποσυνδεδεμένος ΕΥΑ CG

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Γυναίκα
  • αισθησιακη και πορνοδοτρα...
« Απάντηση #3579 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 09:11:50 πμ »

Βλέπω μια απίστευτη εμμονή με 'πρόσωπα'-'καταστάσεις'-'αντιπαραθέσεις' που δεν έχουν ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΙΣΤΟΤΟΠΟ να μεταφέρονται εδώ και να γίνεται ένα 'πολεμικό' κλίμα όπου δεν έχουμε την παραμική ευθύνη για όλα αυτά και ούτε είμαστε φυσικά υποχρεωμένοι να τα βλέπουμε και να τα ανεχόμαστε.

Οι κανόνες ήταν εξαρχής ότι δεν αναφερόμαστε ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΙΣΤΟΤΟΠΟ και σε κανέναν ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ/ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ άλλων σάιτ γιατί είναι εντελώς διαφορετική η δική μας γραμμή και θέλουμε ένα forum με ενημερώσεις και χαβαλέ και ΟΧΙ ΕΝΑΝ ΣΚΟΥΠΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΩΝ ΚΑΙ ΨΥΧΩΤΙΚΩΝ ΜΥΘΕΥΜΑΤΩΝ!

Αυτό δυστυχώς είναι δύσκολο να τηρηθεί γιαυτό και ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ μηνύματα και δυστυχώς θα διαγράψουμε και accounts.

Δεν θέλουμε να μπαίνουν πολλά μέλη και να γράφουν πολλά ποστ ανα ώρα με κουτσομπολιά και κατινιές τα θεωρούμε παντελώς άχρηστα και έχουμε διαγράψει πολλούς.

Είμαστε της φιλοσοφίας λίγα μέλη με ποστ ενημερώσεων και άρτιας συμμετοχής στη θεματολογία του φόρουμ και ας γίνονται λίγα ποστ!  p09011.gif

καλημερα σας!πολυ σωστα τα λετε!εισαστε ο αντμιν της καρδιας μας.  231.gif Εγω προσωπικα ακολουθω τη γραμμη σας οσο μπορω και τη σεβομαι γιατι ειναι μια πολιτικη που σας κανει να ξεχωριζετε απο τη σωρο!και βασικα οταν ξεφευγουμε πρεπει να μας επανναφερεται στη ταξη..μαστιγωμα λοιπον!  ak47.gif s14083.gif

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #3580 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 09:15:07 πμ »
καλημερα σας!πολυ σωστα τα λετε!εισαστε ο αντμιν της καρδιας μας.  231.gif Εγω προσωπικα ακολουθω τη γραμμη σας οσο μπορω και τη σεβομαι γιατι ειναι μια πολιτικη που σας κανει να ξεχωριζετε απο τη σωρο!και βασικα οταν ξεφευγουμε πρεπει να μας επανναφερεται στη ταξη..μαστιγωμα λοιπον!  ak47.gif s14083.gif

Καλημερα και σε εσενα ευα. Ειχες δεν ειχες αφορμη για μπατσες εψαχνες. Let me guess. Στον πισινο;

Συνδεδεμένος sohoviz

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #3581 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 09:24:59 πμ »

έχεις απόλυτο δίκιο κ συμφωνω μαζί σ κ εγώ απο την μεριά μ θα προσπαθήσω να είμαι ποιό χαλαρός κ να μην απαντώ σε προβοκάτσια καλημέρα καλό σκ σε όλους..

Συνδεδεμένος ntalek

• Καυλιάρης
« Απάντηση #3582 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 10:36:46 πμ »
Ξεκινάμε με απλά χαστούκια
! No longer available

Αποσυνδεδεμένος Sc0rpi0s

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #3583 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 01:41:28 μμ »

Ανταποκρινόμενος  στα θελω σας...  κι εφόσον ΔΕΝ εχω κατι να προσφερω   απο πλευας ενημερωσης...  αναστελλω τις αναρτησεις μου, σεβομενος  την αρχή του ιστόσοπου.
  τα σέβη μου

Αποσυνδεδεμένος devilman

• Καυλιάρης
« Απάντηση #3584 στις: Ιανουάριος 13, 2018, 02:47:02 μμ »
Ανταποκρινόμενος  στα θελω σας...  κι εφόσον ΔΕΝ εχω κατι να προσφερω   απο πλευας ενημερωσης...  αναστελλω τις αναρτησεις μου, σεβομενος  την αρχή του ιστόσοπου.
  τα σέβη μου

Kαλησπέρα αδερφέ,δε νομίζω ότι τόσα μέλη ενημερώνουν κάθε μέρα όλη μέρα,αυτό που θέλει να πεί ο αντμίν είναι απλά να έχουμε ένα ειρηνικό κλίμα χωρίςν ίντριγκα και φαγωμάρα.Στα της ενημέρωσης είναι όπου φτάνει η τσέπη του κάθε ένα μας και ο χρόνος μας.
Μηδέ δίδοτε τόπον τω διαβόλω..