Αποστολέας Θέμα: ευα 30  (Αναγνώστηκε 72845 φορές)

0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Συνδεδεμένος ΜΠΟΚΟΛΗΣ!!

• Γαμάω & Δέρνω
Απ: ευα 30
« Απάντηση #5010 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 05:20:17 μμ »
Συγγνωμη για το προμοσιον, αλλα και εγω προμοτάρησα την καμέλια στο φωκαιας 27 υπόγειο, στον φιλο μου τον στέλιο με μυνημα. Ειμαι και εγω προμότερ.
Δεν θα τον βρω αυτον τον πουστη που με ματιαξε;

https://www.youtube.com/watch?v=Rh9LV0A-TQo

Συνδεδεμένος ΜΠΟΚΟΛΗΣ!!

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #5011 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 05:27:11 μμ »
Οποίος χρησιμοποιεί προσωπικές συνομιλίες υπέρ του....είναι μεγάλη κότα!!!!
ΠΗΞΑΜΕ ΣΤΙΣ ΑΔΕΡΦΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΕΛΕΟΥΣ! ΕΛΕΟΣ

Την μια έλεγε θωδη την ευα, την αλλη την αξιολογουσε με 0, δεν την εχει παρει ποτε, και ολο εδω ερχεται για να μπαχαλέψει και να την πέσει σε οσους γραφουν σε αυτο το νημα. Μην τον παρεξηγεις φιλε. Μπερδεμένος ειναι.

Αποσυνδεδεμένος Panagiotis Panagiotidis

• Τσαρδόβιος
  • Μύθος και μαγεία.....μια ζωή Μ3
« Απάντηση #5012 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 05:31:09 μμ »
ΑΚΟΥ αντρα αλλη φορα δεν θα προκαλει θα ειναι καλο αγορι για να μην τον ξεβρακωνουμε  c0514.gif t1610.gif
Το αν είμαι άντρας ή όχι το ξέρω μόνο εγώ και δεν το διατυμπανίζω ΠΟΥΘΕΝΑ.Το κατάλαβες;;;;;Αν θέλεις να το μάθεις  “challenge accepted”.
Πόσο κάνει τελικά το...φτωχός πλην τίμιος!!!

Αποσυνδεδεμένος ΕΥΑ CG

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Γυναίκα
  • αισθησιακη και πορνοδοτρα...
« Απάντηση #5013 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 05:59:52 μμ »
Την μια έλεγε θωδη την ευα, την αλλη την αξιολογουσε με 0, δεν την εχει παρει ποτε, και ολο εδω ερχεται για να μπαχαλέψει και να την πέσει σε οσους γραφουν σε αυτο το νημα. Μην τον παρεξηγεις φιλε. Μπερδεμένος ειναι.

Ενώ οι δικές τους είναι καλλονές..ας μην ασχολούνται μαζί μου.... να ασχολούνται με τα μπάζα τους....Αυτό Κ τέλος...το τι είμαι και τι δεν είμαι δε το κρίνουν προμοτορες τρίτων... γτ αυτά περί θωδης κλωνοπρομοτορας το είπε..Και μετά ο τασουλης........Αυτά για την ιστορια
..για να ξέρουμε πως Κ τι...γτ κάθε τι  που υπονετε παίζει ρόλο Κ από ποιον.....
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 13, 2018, 06:04:29 μμ από ΕΥΑ CG »
Μου αρεσει το δυνατο και προστυχο σεξ...

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #5014 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 06:23:28 μμ »
Ενώ οι δικές τους είναι καλλονές..ας μην ασχολούνται μαζί μου.... να ασχολούνται με τα μπάζα τους....Αυτό Κ τέλος...το τι είμαι και τι δεν είμαι δε το κρίνουν προμοτορες τρίτων... γτ αυτά περί θωδης κλωνοπρομοτορας το είπε..Και μετά ο τασουλης........Αυτά για την ιστορια
..για να ξέρουμε πως Κ τι...γτ κάθε τι  που υπονετε παίζει ρόλο Κ από ποιον.....
Κορίτσι άκου να δεις....το πως πουλάει ο καθένας την πραμάτεια του είναι δικαιωμα του και δεν έχω και πρόβλημα να ψωνίσω απ´το προϊόν του.Δεν έχει όμως κανένα δικαίωμα να χρησιμοποιει/ουν ξένο «πάγκο».Μεχρι εκεί...και τέλος.(´αυτο που έγραψα για τα πμ στη φορά...συνεχίζω να το υποστηρίζω)

Αποσυνδεδεμένος ΕΥΑ CG

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Γυναίκα
  • αισθησιακη και πορνοδοτρα...
« Απάντηση #5015 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 06:28:42 μμ »
Κορίτσι άκου να δεις....το πως πουλάει ο καθένας την πραμάτεια του είναι δικαιωμα του και δεν έχω και πρόβλημα να ψωνίσω απ´το προϊόν του.Δεν έχει όμως κανένα δικαίωμα να χρησιμοποιει/ουν ξένο «πάγκο».Μεχρι εκεί...και τέλος.(´αυτο που έγραψα για τα πμ στη φορά...συνεχίζω να το υποστηρίζω)

Έχω δουλειά Κ είμαι καθοδόν...συγγνώμη για τα σαρδάμ...γράφω από κινητό.. λοιπόν Παναγιώτη.. το πως προωθεί  ο καθένας τη πραμάτεια τ χωρίς να πληρώνει πάγκο είναι δικαίωμα τ.. Αλλά όχι εις βάρος μου διαστρεβλώνοντας  την αλήθεια....Εγώ προμοτορες δεν εχω κ προμοταρομαί μονη Κ με τη δουλειά μ στη πράξη... άλλωστε αυλοκολακες δε θέλω.. ολοι εσείς που γράφετε  εδώ είναι γτ θέλετε...Κ γτ με γνωρίσατε...ομωςψδε παρε σε αλλα νήματα να μπαχαλευετε...Αυτή είναι η  διαφορά....Ευχαριστώ..
Μου αρεσει το δυνατο και προστυχο σεξ...

Συνδεδεμένος ΜΠΟΚΟΛΗΣ!!

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #5016 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 06:34:00 μμ »
Έχω δουλειά Κ είμαι καθοδόν...συγγνώμη για τα σαρδάμ...γράφω από κινητό.. λοιπόν Παναγιώτη.. το πως προωθεί  ο καθένας τη πραμάτεια τ χωρίς να πληρώνει πάγκο είναι δικαίωμα τ.. Αλλά όχι εις βάρος μου διαστρεβλώνοντας  την αλήθεια....Εγώ προμοτορες δεν εχω κ προμοταρομαί μονη Κ με τη δουλειά μ στη πράξη... άλλωστε αυλοκολακες δε θέλω.. ολοι εσείς που γράφετε  εδώ είναι γτ θέλετε...Κ γτ με γνωρίσατε...ομωςψδε παρε σε αλλα νήματα να μπαχαλευετε...Αυτή είναι η  διαφορά....Ευχαριστώ..

Εγω απο την πλευρα μου, ειμαι ανα πάσα στιγμη πρόθυμος να σταματησω να μιλάω επιθετικά, αν σταματησουν και οι αλλοι. Αλλα οχι οταν συνεχιζοντε επιθεσεις σε ατομα που γράφουν εδω. Αν συνεχισω να το κανω αυτο μονόπλευρα, θα πρέπει να μου αφιερώσω το παρακάτω τραγούδι.

! No longer available

Αποσυνδεδεμένος Κεντρί

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #5017 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 06:52:27 μμ »
Εγω απλα είδα φως. ( κι ενα baner)  και μπήκα

Συνδεδεμένος ΜΠΟΚΟΛΗΣ!!

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #5018 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 07:06:20 μμ »
Εγω απλα είδα φως. ( κι ενα baner)  και μπήκα

Αν δεις φαι καθεσαι, αν δεις ξυλο φευγεις. Αν δεις μπάνερ δεν ξέρω. Η παροιμία δεν τα λέει αυτα τα μυστικά.

Αποσυνδεδεμένος antonino

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #5019 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 07:18:13 μμ »
Αν δεις φαι καθεσαι, αν δεις ξυλο φευγεις. Αν δεις μπάνερ δεν ξέρω. Η παροιμία δεν τα λέει αυτα τα μυστικά.
ΑΚΟΥΣΑ ΦΑΙ ήρθα!!!!!!! Τι τρώμε !!!!!!! Μποκο μου Τρείς μέρες θάμα, τη τρίτη παραθάμα επιτελους γαμεις και δερνεις!!!!!!!!

Συνδεδεμένος ΜΠΟΚΟΛΗΣ!!

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #5020 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 07:20:20 μμ »
ΑΚΟΥΣΑ ΦΑΙ ήρθα!!!!!!! Τι τρώμε !!!!!!! Μποκο μου Τρείς μέρες θάμα, τη τρίτη παραθάμα επιτελους γαμεις και δερνεις!!!!!!!!

Να μου κανεις την χάρη. Ολα ειναι ψεμματα. Δεν ειναι αυτο που νομίζεις.

Εγω παντως μια σουβλακάρα την χλαπάκιασα.

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #5021 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 07:39:18 μμ »
Συμφωνώ σε όλα και ας με πουν και αγαπουλη.Τρελενομαι όταν δεν ενοχλώ και με ενοχλουν.Αυτα τα παιδάκια στο έχω πει τα έχω για πρωινό και δεν μου φτάνουν...θέλω και τρία αυγά μετά.Το αντριλίκι δεν είναι Υπολογιστης ή κινητό Ευακι.Ουτε πιο άντρας γίνεσαι με το να απειλείς ότι θα βγάλεις στη φορά προσωπικές συνομιλίες κλπ.Καπου αλλού ένας καραγκιοζακος έγραψε για ένα αξιόλογο μέλος τι δουλεια κάνει  :banghead: και αυτό το έχουν ονομάσει «αντριλίκι»  :banghead: Η ντροπή του αντρικού γένους είναι.
Υ.Γ Ρεμάλια έκανα παράθεση στο παράπονο της Ευας για να μείνει λίγη ώρα και να το διαβάσουν κάποιοι.Μην το θάψετε κατ´ευθειαν με ανούσια σχόλια.  p09011.gif
Υ.Γ 1Όταν γράφετε κάτι στο τέλος να γράφετε ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.Ας το βαφτίσουμε και εμείς έτσι.
Ε-Ν-Η-Μ-Ε-Ρ-Ω-Σ-Η

Αποσυνδεδεμένος Κεντρί

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #5022 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 08:36:07 μμ »
Ακολουθεί..κοινωνικό πείραμα  :)

Αποσυνδεδεμένος vasiliskalos

• Αυνάνας
  • **
« Απάντηση #5023 στις: Φεβρουάριος 13, 2018, 08:53:16 μμ »
δηλωνω πως συντασσομαι  πληρως με οσα ο Παναγιωτης εγραψε

Αποσυνδεδεμένος Nautis@@@