Αποστολέας Θέμα: ευα 30  (Αναγνώστηκε 317442 φορές)

acab3 και 26 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Πορνοδιαστροφικος

• Τσαρδόβιος
Απ: ευα 30
« Απάντηση #6795 στις: Μάρτιος 13, 2018, 04:16:42 μμ »
Ήθελα και να ήξερα μόνοι σας μιλάτε ;;απορώ και το λογο ύπαρξης του νήματος...Καλή συνέχεια
Για την ακριβεια δε μιλαει κανεις.
ΠΑΡΑΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΑΠΛΟΧΕΡΑ.
Τη καλησπερα μου.
Δεν σεβομαι κανεναν που δε σεβεται εμενα.

Αποσυνδεδεμένος akwnsk

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #6796 στις: Μάρτιος 13, 2018, 10:01:12 μμ »
Ευακι!!!!!που εισαι μωρο μου!!!!σε αναζητουν τα ορφανα σου!! :penisdance: :penisdance: :penisdance: :penisdance:

Αποσυνδεδεμένος ΕVA ind

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Γυναίκα
  • αισθησιακη και πορνοδοτρα...
« Απάντηση #6797 στις: Μάρτιος 13, 2018, 11:02:24 μμ »
καλησπερα και καληνυχτα!ειμαι πολυ κουρασμενη..δε σας ξεχνω...  231.gif

Santa Eva is fucking to town!!! 2sxvu6.gif  622003.gif
παρε με 698 692 4742

Αποσυνδεδεμένος akwnsk

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #6798 στις: Μάρτιος 14, 2018, 07:58:40 πμ »
καλησπερα και καληνυχτα!ειμαι πολυ κουρασμενη..δε σας ξεχνω...  231.gif

καλημερα ομορφη μου καυλα που χαθηκαν ολοι ρε?

Αποσυνδεδεμένος ΜΠΟΚΟΛΗΣ!!

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #6799 στις: Μάρτιος 14, 2018, 11:23:04 πμ »
Καλημερα και απο μενα.

καλημερα ομορφη μου καυλα που χαθηκαν ολοι ρε?

Εγω χαθηκα γιατι οι κορες των αρχηγων της κοζα νόστρα και της ντραγκέτα με λιμπίζοντε να με ξεματιάσουν. Και μολις το εμαθαν οι μπαμπάδες τους θέλουν να στείλουν κατι καλα παιδια να με ξεματιάσουν και αυτοι με πιρούνες και τανάλιες. Οχι οτι φοβάμαι βεβαια, αλλα καντε πως δεν με ειδατε.
Δεν θα τον βρω αυτον τον πουστη που με ματιαξε;

https://www.youtube.com/watch?v=Rh9LV0A-TQo

Αποσυνδεδεμένος akwnsk

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #6800 στις: Μάρτιος 14, 2018, 11:40:35 πμ »
Καλημερα και απο μενα.

Εγω χαθηκα γιατι οι κορες των αρχηγων της κοζα νόστρα και της ντραγκέτα με λιμπίζοντε να με ξεματιάσουν. Και μολις το εμαθαν οι μπαμπάδες τους θέλουν να στείλουν κατι καλα παιδια να με ξεματιάσουν και αυτοι με πιρούνες και τανάλιες. Οχι οτι φοβάμαι βεβαια, αλλα καντε πως δεν με ειδατε.
καλα ρε φιλε!!!η πλακα που κανουμε και το Ευακι με το γλυκο μουνακι τους χαλασε???τι στο διαλο?

Αποσυνδεδεμένος akwnsk

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #6801 στις: Μάρτιος 14, 2018, 11:41:32 πμ »
και το μωρο γιατι δεν μπαινει???μας ελειψες ρε Ευαρα!!!

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #6802 στις: Μάρτιος 14, 2018, 11:46:25 πμ »
καλα ρε φιλε!!!η πλακα που κανουμε και το Ευακι με το γλυκο μουνακι τους χαλασε???τι στο διαλο?

Οχι φιλε, δεν εχει σχεση το ευακι. Απλα οι συγκεκριμενοι ειναι λιγο ρατσιστες με τους μη μαφιόζους, και με βγάλαν επικύρηξη. Dead or ευνουχος.  Τους εκατσε βαρυ το γουστο των θυγατέρων τους και με ψαχνουν οπου και αν ειμαι.

Αποσυνδεδεμένος akwnsk

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #6803 στις: Μάρτιος 14, 2018, 11:51:58 πμ »
τι μου λες τωρα!!!!!ρε Μποκολη πλακα κανεις?
τετοιο μπλεξιμο!!!τελικα οποιος μπλεκει με τα πιτουρα πραγματι τον τρωνε οι κοτες!!

Αποσυνδεδεμένος Panagiotis Panagiotidis

• Μόνο γαμάω
  • Μύθος και μαγεία.....μια ζωή Μ3
« Απάντηση #6804 στις: Μάρτιος 14, 2018, 01:00:03 μμ »
Οχι φιλε, δεν εχει σχεση το ευακι. Απλα οι συγκεκριμενοι ειναι λιγο ρατσιστες με τους μη μαφιόζους, και με βγάλαν επικύρηξη. Dead or ευνουχος.  Τους εκατσε βαρυ το γουστο των θυγατέρων τους και με ψαχνουν οπου και αν ειμαι.
Χαχαχα ρε Μποκο πλάκα κάνεις πρωί πρωί;Τι τους έκανες και σε ψάχνουν ρε φίλε;Μηπως δεν πήγες με τα νερά τους;ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!Καλημερα σε όλους.
Το ξέρω ότι είμαι ΚΑΘΑΡΜΑ...............
είναι το μεγαλύτερο μου ΠΡΟΣΟΝ!

Αποσυνδεδεμένος paraple

• Τσαρδόβιος
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν υπαρχει"δεν μπορω".Υπαρχει"μπορω διαφορετικα"
« Απάντηση #6805 στις: Μάρτιος 14, 2018, 03:37:23 μμ »
Ευακι,δωσε σηματα..ζωης!ο λαος σε θελει πισω!(και απο πισω  7beh0.gifs14064.gif
Αδικη ζωη..

Αποσυνδεδεμένος ΕVA ind

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #6806 στις: Μάρτιος 14, 2018, 06:45:37 μμ »

καλησπερα αγορια..αποφασισα να μη μπαινω πλεον συχνα..!με τα τελευταια γεγονοτα/επιθεσεις απλα ξενερωσα...θεωρω πως εδω μεσα ολα τα κοριτσια εχουμε ιση αντιμετωπιση στα ''ραφια'' που νοικιαζουμε!εγω παντα επαιζα με ανοιχτα χαρτια...ουτε ασσους στο μανικι μου ειχα!μαρεσει το αυθορμητο και η ΄΄ελευθερη βουληση'' τα κατευθηνομενα και τα στημενα τα σιχενομαι και οταν τα αντιλληφθω απομακρυνομαι!παιζει πολυ στημενο λοιπον τελευταια και ειναι κατι που βγαζει ματι... ΠΛΕΟΝ. σαν ευα δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανεναν..<και ας κατηγορηθηκα για ιστοριες για αγριους απο ραδιο αρβυλα-νταλαβερτζηδες>.ξερω ποια ειμαι και που πηγαινω..και τι αξιζω..θα το κανω υσυχα και αθορηβα λοιπον απο τη μερια μου...!τα πυροτεχνηματα και τα ''ωωω και τα ααα την ειδα '' και τα λοιπα μελατα εμενα δε με αγγιζουν και δε με χαραχτηριζουν ..και ειναι και μια ασκοπη μεθοδευμενη διαφημιση που απευθηνετε σε συγκεκριμενα ατομα με ΄΄ιδιαιτερα'' προνομια..και ισως χαμηλο νοητικο επιπεδο...!.ολα καλα... θα μπαινω που και που γιατι αν μη τι αλλο υπαρχουν ατομα που με εκτιμανε και με αγαπανε με το δικο τους τροπο και θελω να εχω επαφη μαζι τους !μη τους βαζουμε ολους στο ιδιο καζανι...ειναι αδικο!φιλακια..παω για δουλιτσα!

παρε με 698 692 4742

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #6807 στις: Μάρτιος 14, 2018, 09:19:40 μμ »
καλησπερα αγορια..αποφασισα να μη μπαινω πλεον συχνα..!με τα τελευταια γεγονοτα/επιθεσεις απλα ξενερωσα...θεωρω πως εδω μεσα ολα τα κοριτσια εχουμε ιση αντιμετωπιση στα ''ραφια'' που νοικιαζουμε!εγω παντα επαιζα με ανοιχτα χαρτια...ουτε ασσους στο μανικι μου ειχα!μαρεσει το αυθορμητο και η ΄΄ελευθερη βουληση'' τα κατευθηνομενα και τα στημενα τα σιχενομαι και οταν τα αντιλληφθω απομακρυνομαι!παιζει πολυ στημενο λοιπον τελευταια και ειναι κατι που βγαζει ματι... ΠΛΕΟΝ. σαν ευα δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανεναν..<και ας κατηγορηθηκα για ιστοριες για αγριους απο ραδιο αρβυλα-νταλαβερτζηδες>.ξερω ποια ειμαι και που πηγαινω..και τι αξιζω..θα το κανω υσυχα και αθορηβα λοιπον απο τη μερια μου...!τα πυροτεχνηματα και τα ''ωωω και τα ααα την ειδα '' και τα λοιπα μελατα εμενα δε με αγγιζουν και δε με χαραχτηριζουν ..και ειναι και μια ασκοπη μεθοδευμενη διαφημιση που απευθηνετε σε συγκεκριμενα ατομα με ΄΄ιδιαιτερα'' προνομια..και ισως χαμηλο νοητικο επιπεδο...!.ολα καλα... θα μπαινω που και που γιατι αν μη τι αλλο υπαρχουν ατομα που με εκτιμανε και με αγαπανε με το δικο τους τροπο και θελω να εχω επαφη μαζι τους !μη τους βαζουμε ολους στο ιδιο καζανι...ειναι αδικο!φιλακια..παω για δουλιτσα!

Εγω ευακι,αν δεν σε πειραζει, λέω να συνεχίσω να κανω χαβαλέ στο νημα σου, μεχρι να κυνηγηθω και εγω με πισσα και πουπουλα αφου θα με εχουν πρώτα  ταμπελιάσει ως κατινα.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 14, 2018, 09:38:54 μμ από ΜΠΟΚΟΛΗΣ!! »

Αποσυνδεδεμένος paraple

• Τσαρδόβιος
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν υπαρχει"δεν μπορω".Υπαρχει"μπορω διαφορετικα"
« Απάντηση #6808 στις: Μάρτιος 14, 2018, 10:20:03 μμ »
εχεις δικιο,αλλα γιατι μαζι με τα  ξερα,να καιγονται και τα χλωρα,που θελουμε να σε εχουμε κοντα μας?  s14064.gif
Αδικη ζωη..

Αποσυνδεδεμένος ΕVA ind

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #6809 στις: Μάρτιος 14, 2018, 11:06:36 μμ »
μαναρια τωρα επεστρεψα...δε σας προλαβαινω!χιχι!
παρε με 698 692 4742