Αποστολέας Θέμα: ευα 30  (Αναγνώστηκε 339473 φορές)

paraple, pctech, steed, Τony83, khisui και 35 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΕVA ind

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sexy and horny
Απ: ευα 30
« Απάντηση #9555 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 04:19:39 μμ »
Καλησπερα και απο μενα. Κατ' αρχην να ζητησω συγγνωμη απο τον παναγιωτιδη που θα επεμβω. Σορυ φιλε μου, ξερω οτι σιχαινεσαι το σιγονταρισμα και την υπερασπιση . Για αυτο και δεν θα μπω στην διαδικασια να σε υπερασπιστω καν, απλα θα απαντησω τωρα σε καποια θεματα, που καποτε ειχαν προσβάλει και εμενα, και ειχαν μεινει αναπαντητα.  Το μεσημερι που γινοταν το σκηνικο, προλαβα μεν να διαβασω καποια , αλλα επρεπε να φυγω για δουλεια, και δεν πρόλαβα τα υπόλοιπα.

Πριν απο λίγο καιρο ο συγκεκριμενος με ειχε χαρακτηρισει και εμενα προμοτορα και free fucker , επειδη ΤΟΛΜΗΣΑ και υπερασπιστηκα την ευα σε επιθεσάρα που της εκανε, και συμφωνα με τον δικο του τρόπο σκεψης αυτο με έκανε αυτοματα βαλτό απο την ιδια. Στην αρχη υποστηριζε πως ειχε αποδείξεις οτι με πληρωνε, αλλα μετα τα αλλαξε. Τελος παντων. Σημερα λοιπον που ο ιδιος υπερασπιστηκε αλλη κοπέλα επειδη θεωρησε οτι θιχτηκε λίγο, αυτο τον κανει αυτοματα , συμφωνα παντα με τον δικο του αστειο τροπο σκεψης, free fucker, προμοτερ, νταβα,οτι τον βαζει η κοπέλα και οτι αλλο μου ειχε σουρει τοτε ο ίδιος τελος παντων που ξεχασα να αναφερω. Οποτε θα ήθελα να τον καλωσορισω στο κλαμπ αυτων που τον βάζουν οι δικες τους. Αυτα γιατι παρατηρησα πως γράφει πως δεν εχω καμια δικία μου ρε γελοίο πλάσμα, αλλα ειχε και κινητρο υπερασπισης που συμφωνα με τον δικό του τροπο σκεψης, δεν εξηγειται αλλιως.

μα και εσυ δε ντρεπεσαι?? τι ειναι αυτα?? αφου σε πληρωνω ..καθε μηνα σου δινω 700 ευρω εσενα και σε αλλους 20 που γραφουν στο παρον νημα και με προμοταρουνε... ενας ενας παιδια μη σπρωχνεστε...!!  m0821.gif  χαχαχαχαχ ΣΟΒΑΡΕΥΤΗΤΕ....με επιχειρηματα οι κατηγοριες και τα υποχθονια σεναρια.... καλη συνεχεια και καλα γαμησια αγαπες ! αμα δε το συκωνετε μη το πινετε το ρημαδι!  68745gjf.gif 68745gjf.gif 68745gjf.gif και στη τελικη με εχει κουρασει ολο αυτο,,να βρισκομαι συνεχως με τη πλατη στο τοιχο και να δεχομαι κατηγοριες !
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 08, 2018, 04:45:16 μμ από Ευα cg »
παρε με 698 692 4742
https://xhamster.com/users/xxxsexlady

Αποσυνδεδεμένος akwnsk

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #9556 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 04:56:23 μμ »
Δεν θα μπω στο κατινιστικο αυτο παιχνιδι και απορω πως ο παναγωτιδης και ο μποκολης την πατησαν!!! Αθτο που εχω να πω ειναι....Ευαρα κοιτα τη δουλεια σου την οποια και κανεις αψογα! και ασε τους αλλους να προσπαθουν να σε βλαψουν
Το μονο που καταφερνπυν ειναι να ρεζιλευονται! Και μην ξεχνας...οι φελοι και τα σκατα επιπλεουν! Φιλια στην κορμαρα σου

Αποσυνδεδεμένος MisterGV

• Καυλιάρης
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #9557 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 06:16:37 μμ »
 Εγώ δηλαδή που δεν έχω συνευρεθεί μαζί σου παρά μόνο λίγα πράγματα που έχουμε πει από το τηλέφωνο  Αλλά παρόλα αυτά θεωρώ και νιώθω ότι είσαι γαμώ τα άτομα και έχω γράψει και αρκετές φορές θετικά για σένα τι είμαι .....  Στο τζάμπα την βγάζεις με μένα δηλαδή ε !
Το σεξ μεταξύ δυο ανθρώπων ειναι ενα πολύ όμορφο πράγμα .
Μεταξύ πέντε ειναι φανταστικό
Γουντι Άλεν

Αποσυνδεδεμένος akwnsk

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #9558 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 06:35:17 μμ »
Εμ!!! Και εσυ ρε αδερφε τοσα χρονια στο κουρμπετι τωρα το καταλαβες;χαχαχαααα.αστα φιλε μου!!

Αποσυνδεδεμένος ΕVA ind

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • sexy and horny
« Απάντηση #9559 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 06:37:59 μμ »
Εγώ δηλαδή που δεν έχω συνευρεθεί μαζί σου παρά μόνο λίγα πράγματα που έχουμε πει από το τηλέφωνο  Αλλά παρόλα αυτά θεωρώ και νιώθω ότι είσαι γαμώ τα άτομα και έχω γράψει και αρκετές φορές θετικά για σένα τι είμαι .....  Στο τζάμπα την βγάζεις με μένα δηλαδή ε !
Σύμφωνα με την αντίληψη κάποιων..Όποιος τολμήσει Κ πει καλο λόγο η με υποστηρίζει....η τον πληρώνω Η είναι νταβας η είμαι εγω Η είναι εξωγήινος.... αξιόπιστο μέλος δεν είναι... Κατά τα λεγόμενα τους...  s1403.gif  4765hgi9.gif 
παρε με 698 692 4742

Αποσυνδεδεμένος ΕVA ind

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • sexy and horny
« Απάντηση #9560 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 06:39:34 μμ »

Καλώς ήρθες στο κλαμπ...   68745gjf.gif m0821.gif καλό υπόλοιπο αγόρια... Έχω σεξακι
παρε με 698 692 4742

Αποσυνδεδεμένος ΜΠΟΚΟΛΗΣ!!

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #9561 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 07:14:03 μμ »
Δεν ξερω τι λετε εσεις παιδια, αλλα εγω θεωρω οτι παίρνω λίγα. 1500 ευρα μου εδινε η γιαμαλη για να παω να προμοταρω τον συριζα και τον αλεξη. Και αντι για αυτο, καθομαι εδω στον εργασιακο μεσαίωνα. Παρόλα αυτα θα ακουσω την γιάμαλη και θα δωσω μια ακομα ευκαιρια στην ευα να μου δωσει οσα αξιζω.
! No longer available

« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 08, 2018, 07:16:19 μμ από ΜΠΟΚΟΛΗΣ!! »
Δεν θα τον βρω αυτον τον πουστη που με ματιαξε;

https://www.youtube.com/watch?v=Rh9LV0A-TQo

Αποσυνδεδεμένος akwnsk

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #9562 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 08:05:13 μμ »
Δεν ξερω τι λετε εσεις παιδια, αλλα εγω θεωρω οτι παίρνω λίγα. 1500 ευρα μου εδινε η γιαμαλη για να παω να προμοταρω τον συριζα και τον αλεξη. Και αντι για αυτο, καθομαι εδω στον εργασιακο μεσαίωνα. Παρόλα αυτα θα ακουσω την γιάμαλη και θα δωσω μια ακομα ευκαιρια στην ευα να μου δωσει οσα αξιζω. ! No longer available
καλλιο πεντε και στο χερι

Χαχαχααααα

Αποσυνδεδεμένος ΕVA ind

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • sexy and horny
« Απάντηση #9563 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 11:29:52 μμ »
Δεν ξερω τι λετε εσεις παιδια, αλλα εγω θεωρω οτι παίρνω λίγα. 1500 ευρα μου εδινε η γιαμαλη για να παω να προμοταρω τον συριζα και τον αλεξη. Και αντι για αυτο, καθομαι εδω στον εργασιακο μεσαίωνα. Παρόλα αυτα θα ακουσω την γιάμαλη και θα δωσω μια ακομα ευκαιρια στην ευα να μου δωσει οσα αξιζω. ! No longer available

παρε με 698 692 4742

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #9564 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 11:42:54 μμ »

Μπα που να σου χαλάσει η καμερα απ' το κινητο να μην μπορεσεις να ξανανεβάσεις φωτο. Απο 1500 στοχο, θα καταλήψω να λεω και ευχαριστω αν παρω 1000. Καλαααα...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 08, 2018, 11:45:50 μμ από ΜΠΟΚΟΛΗΣ!! »

Αποσυνδεδεμένος ΕVA ind

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • sexy and horny
« Απάντηση #9565 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 11:45:58 μμ »
Μπα που να σου χαλάσει το κινητο να μην μπορεσεις να ξανανεβάσεις φωτο. Απο 1500 στοχο, θα καταλήψω να λεω και ευχαριστω αν παρω 1000. Καλαααα...

οκ το ξεχειλωσαμε... αρκετα ο χαβαλες και η καβλαντα σχετικα με τις κακεντρεχειες... χρειαζεται και ο χαβαλες και ο αυτοσαρκασμος σε αυτη τη ζωη!  68745gjf.gif
παρε με 698 692 4742

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #9566 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 11:49:11 μμ »
οκ το ξεχειλωσαμε... αρκετα ο χαβαλες και η καβλαντα σχετικα με τις κακεντρεχειες... χρειαζεται και ο χαβαλες και ο αυτοσαρκασμος σε αυτη τη ζωη!  68745gjf.gif

Καλα λοιπον. Συγγνωμη που καταραστηκα την καμερα απο το κινητο σου. Παρασυρθηκα....

Αποσυνδεδεμένος ΕVA ind

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • sexy and horny
« Απάντηση #9567 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 11:50:38 μμ »
ωρα για ξεκουραση αγορια!!καληνυχτα...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 08, 2018, 11:53:24 μμ από Ευα cg »
παρε με 698 692 4742

Αποσυνδεδεμένος akwnsk

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #9568 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 12:13:01 πμ »
ωρα για ξεκουραση αγορια!!καληνυχτα...
τι μουναρος εισαι γαμω τη τρελλα μου!

Αποσυνδεδεμένος Panagiotis Panagiotidis

• Μόνο γαμάω
  • Μύθος και μαγεία.....μια ζωή Μ3
« Απάντηση #9569 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 07:47:39 πμ »
Δεν θα μπω στο κατινιστικο αυτο παιχνιδι και απορω πως ο παναγωτιδης και ο μποκολης την πατησαν!!! Αθτο που εχω να πω ειναι....Ευαρα κοιτα τη δουλεια σου την οποια και κανεις αψογα! και ασε τους αλλους να προσπαθουν να σε βλαψουν
Το μονο που καταφερνπυν ειναι να ρεζιλευονται! Και μην ξεχνας...οι φελοι και τα σκατα επιπλεουν! Φιλια στην κορμαρα σου
Φίλε μου καλημέρα.Ειναι το μοναδικό σημείο που κανεις λάθος.Δεν ΠΑΤΗΣΑΜΕ τιποτα.....αντιθέτως πετάμε εμείς μπανανόφλουδες και τις πατάνε άλλοι.Ειναι πολύ ωραίο να βλέπεις αντιφατικά ποστ από κάποιους που τους εκθέτουν. Ωστόσο πιστεύω ότι όσο τους αφήνουμε να αλωνίζουν ελεύθεροι.....εκτροχιάζονται!!!! Καλό Σ/Κ σε όλους.  p09011.gif
Το ξέρω ότι είμαι ΚΑΘΑΡΜΑ...............
είναι το μεγαλύτερο μου ΠΡΟΣΟΝ!