Αποστολέας Θέμα: ευα 30  (Αναγνώστηκε 292461 φορές)

0 μέλη και 14 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ευα cg

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Γυναίκα
  • αισθησιακη και πορνοδοτρα...
Απ: ευα 30
« Απάντηση #9615 στις: Νοέμβριος 08, 2018, 11:50:38 μμ »
ωρα για ξεκουραση αγορια!!καληνυχτα...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 08, 2018, 11:53:24 μμ από Ευα cg »
i want you to fuck me until i can't walk!!! 2sxvu6.gif
παρε με 698 692 4742

Αποσυνδεδεμένος akwnsk

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #9616 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 12:13:01 πμ »
τι μουναρος εισαι γαμω τη τρελλα μου!

Αποσυνδεδεμένος Panagiotis Panagiotidis

• Μόνο γαμάω
  • Μύθος και μαγεία.....μια ζωή Μ3
« Απάντηση #9617 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 07:47:39 πμ »
Δεν θα μπω στο κατινιστικο αυτο παιχνιδι και απορω πως ο παναγωτιδης και ο μποκολης την πατησαν!!! Αθτο που εχω να πω ειναι....Ευαρα κοιτα τη δουλεια σου την οποια και κανεις αψογα! και ασε τους αλλους να προσπαθουν να σε βλαψουν
Το μονο που καταφερνπυν ειναι να ρεζιλευονται! Και μην ξεχνας...οι φελοι και τα σκατα επιπλεουν! Φιλια στην κορμαρα σου
Φίλε μου καλημέρα.Ειναι το μοναδικό σημείο που κανεις λάθος.Δεν ΠΑΤΗΣΑΜΕ τιποτα.....αντιθέτως πετάμε εμείς μπανανόφλουδες και τις πατάνε άλλοι.Ειναι πολύ ωραίο να βλέπεις αντιφατικά ποστ από κάποιους που τους εκθέτουν. Ωστόσο πιστεύω ότι όσο τους αφήνουμε να αλωνίζουν ελεύθεροι.....εκτροχιάζονται!!!! Καλό Σ/Κ σε όλους.  p09011.gif
Το ξέρω ότι είμαι ΚΑΘΑΡΜΑ...............
είναι το μεγαλύτερο μου ΠΡΟΣΟΝ!

Αποσυνδεδεμένος Ευα cg

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #9618 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 10:26:15 πμ »
Καλημέρα σε όλους...   m0150.gif
παρε με 698 692 4742

Αποσυνδεδεμένος akwnsk

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #9619 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 11:14:26 πμ »
Φίλε μου καλημέρα.Ειναι το μοναδικό σημείο που κανεις λάθος.Δεν ΠΑΤΗΣΑΜΕ τιποτα.....αντιθέτως πετάμε εμείς μπανανόφλουδες και τις πατάνε άλλοι.Ειναι πολύ ωραίο να βλέπεις αντιφατικά ποστ από κάποιους που τους εκθέτουν. Ωστόσο πιστεύω ότι όσο τους αφήνουμε να αλωνίζουν ελεύθεροι.....εκτροχιάζονται!!!! Καλό Σ/Κ σε όλους.  p09011.gif
καλημερα και απο μενα!φιλε μου εγω ξερω οτι ολοι οι σαπιοι γρηγορα ...αυτοκαταστρεφονται οπως και οι κλωνοι τους!μεχρι και ο Γκεμπελς το παθε!!!

Αποσυνδεδεμένος ΜΠΟΚΟΛΗΣ!!

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #9620 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 12:53:43 μμ »
Δεν θα μπω στο κατινιστικο αυτο παιχνιδι και απορω πως ο παναγωτιδης και ο μποκολης την πατησαν!!! Αθτο που εχω να πω ειναι....Ευαρα κοιτα τη δουλεια σου την οποια και κανεις αψογα! και ασε τους αλλους να προσπαθουν να σε βλαψουν
Το μονο που καταφερνπυν ειναι να ρεζιλευονται! Και μην ξεχνας...οι φελοι και τα σκατα επιπλεουν! Φιλια στην κορμαρα σου

Καλημερα παιδια. Κατα την δικη μου φτωχη οπτικη, και οι 2 δικιο εχετε.  Μια και ειδα φιλτατε ακωνς οτι επικαλέστηκες τον γκεμπελς λέω να χρησιμοποιήσω και εγω  πολιτικά γνωμικά της εποχης για να παρομοιασω το καθε σκεπτικο. Απο την μια υπάρχει μια φράση του τσωρτσιλ που  λέει οτι δεν πετας πέτρες σε καθε σκυλι που σου γαυγίζει αν θες να φτασεις στον προορισμό σου  (You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks) . Απο την αλλη υπάρχει και μια φράση που αποδωθηκε στον εντμουντ μπέργκ και ειπωθηκε απο τον κενεντυ σε ομιλια το 61 που λέει πως αυτο που χρειάζεται για το θρίαμβο του Κακού είναι κάποιοι καλοί άνθρωποι να μην κάνουν τίποτα. Εγω απο την αλλη ψαχνομαι ακομα μέχρι να βρω την χρυση τομη αναμεσα στα 2 σκεπτικα .  Αυτα και ελπίζω να μην το ξεχυλώσαμε. χαχαχα

Καλημερα ευαρα.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 09, 2018, 01:14:22 μμ από ΜΠΟΚΟΛΗΣ!! »
Δεν θα τον βρω αυτον τον πουστη που με ματιαξε;

https://www.youtube.com/watch?v=Rh9LV0A-TQo

Αποσυνδεδεμένος Ευα cg

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #9621 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 01:13:59 μμ »
Καλημερα παιδια. Κατα την δικη μου φτωχη οπτικη, και οι 2 δικιο εχετε.  Μια και ειδα φιλτατε ακωνς οτι επικαλέστηκες τον γκεμπελς λέω να χρησιμοποιήσω και εγω  πολιτικά γνωμικά της εποχης για να παρομοιασω το καθε σκεπτικο. Απο την μια υπάρχει μια φράση του τσωρτσιλ που  λέει οτι δεν πετας πέτρες σε καθε σκυλι που σου γαυγίζει αν θες να φτασεις στον προορισμό σου  (You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks) . Απο την αλλη υπάρχει και μια φράση τπου εντμουντ μπέργκ που λέει πως αυτο που χρειάζεται για το θρίαμβο του Κακού είναι κάποιοι καλοί άνθρωποι να μην κάνουν τίποτα. Εγω απο την αλλη ψαχνομαι ακομα μέχρι να βρω την χρυση τομη αναμεσα στα 2 σκεπτικα .  Αυτα και ελπίζω να μην το ξεχυλώσαμε. χαχαχα

Καλημερα ευαρα.

η τακτικη αυτη μπορει να εφαρμοστει στον εξω κοσμο στη πραγματικη ζωη υπο προυποθεσεις!!εδω εισαι σε ενα χωρο που προσπαθεις να αποδειξεις οτι ο γαιδαρος δεν πεταει και οτι  δεν εισαι ελεφαντας... δε γινετε να αφηνεις να διαιωνιζονται καταστασεις και να σου κολανε ταμπελες...αναγκαζεσαι να τοποθετηθεις λοιπον..και ποσο μαλλον εγω που εχω ακουει τα εξ αμαξις επειδη ειμαι ανθρωπος επικοινωνιακος ... παρορμητικος..κτλ... ! με τον χαβαλε μου το πειραγμα μου και με ολα αυτα τελος παντων που με κανουν ανθρωπινη ... δε θα μαρεσε σε καμια περιπτωση να ειμαι η απροσιτη τυπισα ... να εχω 10-20 αυλικους και να εχω ενα συστημα να δουλευει για εμενα.. γουσταρω να μπαινω να μιλαω να ανεβαζω φωτο μου ... και να ερχομαι σε επαφη με εσας που εκτιματε ''την ευα'' ... 
παρε με 698 692 4742

Αποσυνδεδεμένος luke cage

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #9622 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 01:19:23 μμ »
Όμορφη μέρα στην όμορφη μας  m0150.gif

Αποσυνδεδεμένος Ευα cg

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #9623 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 01:20:57 μμ »
Όμορφη μέρα στην όμορφη μας  m0150.gif

καλημερα lukeακο μου  6875htb.gif
παρε με 698 692 4742

Αποσυνδεδεμένος ΜΠΟΚΟΛΗΣ!!

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #9624 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 01:30:38 μμ »

η τακτικη αυτη μπορει να εφαρμοστει στον εξω κοσμο στη πραγματικη ζωη υπο προυποθεσεις!!εδω εισαι σε ενα χωρο που προσπαθεις να αποδειξεις οτι ο γαιδαρος δεν πεταει και οτι  δεν εισαι ελεφαντας... δε γινετε να αφηνεις να διαιωνιζονται καταστασεις και να σου κολανε ταμπελες...αναγκαζεσαι να τοποθετηθεις λοιπον..και ποσο μαλλον εγω που εχω ακουει τα εξ αμαξις επειδη ειμαι ανθρωπος επικοινωνιακος ... παρορμητικος..κτλ... ! με τον χαβαλε μου το πειραγμα μου και με ολα αυτα τελος παντων που με κανουν ανθρωπινη ... δε θα μαρεσε σε καμια περιπτωση να ειμαι η απροσιτη τυπισα ... να εχω 10-20 αυλικους και να εχω ενα συστημα να δουλευει για εμενα.. γουσταρω να μπαινω να μιλαω να ανεβαζω φωτο μου ... και να ερχομαι σε επαφη με εσας που εκτιματε ''την ευα'' ...

Φυσικα και εσυ εχεις δικιο. Εμεις μπορει να κραταμε την ψυχραιμια μας, αλλα το κανουμε αυτο εκ του ασφαλους. Και ως γνωστον σε ξενο κώλο 1000 παλουκια χωρανε. Σε εσενα δεν εβαλα πολιτικο γνωμικο για παρομοίωση, αφενως γιατι δεν μου 'ρθε, αφεταιρου μπας και το φερει η κουβεντα να ανεβασεις τιποτα σχετικο με κωλο, να παει καλά η μέρα  68745gjf.gif 68745gjf.gif 68745gjf.gif 68745gjf.gif
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 09, 2018, 01:32:43 μμ από ΜΠΟΚΟΛΗΣ!! »
Δεν θα τον βρω αυτον τον πουστη που με ματιαξε;

https://www.youtube.com/watch?v=Rh9LV0A-TQo

Αποσυνδεδεμένος paraple

• Τσαρδόβιος
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν υπαρχει"δεν μπορω".Υπαρχει"μπορω διαφορετικα"
« Απάντηση #9625 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 02:09:22 μμ »
καλησπερα Ευακι,με τα σεξυ...δυχτια και τις υπεροχες μποτες σου!  t4523.gif :_thb_sparkle_rose:
Αδικη ζωη..

Αποσυνδεδεμένος jimaras

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #9626 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 02:24:07 μμ »
καλημέρα ομορφιά

Αποσυνδεδεμένος Ευα cg

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #9627 στις: Νοέμβριος 09, 2018, 07:46:20 μμ »
καλησπερα μαναρια μ....
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 09, 2018, 07:48:40 μμ από Ευα cg »
παρε με 698 692 4742

Αποσυνδεδεμένος Panagiotis Panagiotidis

• Μόνο γαμάω
  • Μύθος και μαγεία.....μια ζωή Μ3
« Απάντηση #9628 στις: Νοέμβριος 10, 2018, 10:47:11 πμ »
Κριτικη coming soon

Το ξέρω ότι είμαι ΚΑΘΑΡΜΑ...............
είναι το μεγαλύτερο μου ΠΡΟΣΟΝ!

Αποσυνδεδεμένος akwnsk

• Μόνο γαμάω
« Απάντηση #9629 στις: Νοέμβριος 10, 2018, 11:12:41 πμ »
Κριτικη coming soon

μη μου πεις!! Ντουετο με τζενη το μωρο;γρηγορα κριτικη αδερφε!!!