Αποστολέας Θέμα: Διαφορά στούντιο και Μασάζ ?  (Αναγνώστηκε 12762 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Level X

• Στραβάδι
  • *
Διαφορά στούντιο και Μασάζ ?
« στις: Ιανουάριος 26, 2010, 03:37:35 πμ »
Παιδιά γειά σε όλους και κατ'αρχήν ένα μεγάλο μπράβο. είμαι νέο μέλος και πραγματικά θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει την διαφορά σε ΜΑΣΑΖ και ΣΤΟΥΝΤΙΟ εκτός από την τιμή. Γιατι δε μιλάμε για κανονικό spa και πρασινά άλογα να φανταστώ....... Thanx, να στε καλα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 01, 1970, 03:00:00 πμ από Guest »
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

Αποσυνδεδεμένος shark

• Τσαρδόβιος
Re: Διαφορά στούντιο - Μασάζ ?
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 26, 2010, 01:14:53 μμ »
Παράθεση από: "Attacker"
Παιδιά γειά σε όλους και κατ'αρχήν ένα μεγάλο μπράβο. είμαι νέο μέλος και πραγματικά θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει την διαφορά σε ΜΑΣΑΖ και ΣΤΟΥΝΤΙΟ εκτός από την τιμή. Γιατι δε μιλάμε για κανονικό spa και πρασινά άλογα να φανταστώ....... Thanx, να στε καλα.
Τα στούντιο είναι οίκοι ανοχής όπως και τα μπουρδέλα και δηλωμένα όσο ξέρω στο Δήμο που ανήκουν.Οι γυναίκες στα στούντιο οι περισσότερρες είναι επαγγελματίες ιερόδουλες επίσης δηλωμένες και περνάνε υποχρεωτικά γιατρούς για να έχουν το χαρακτηρισμό τους.
Τα μασάζ τώρα είναι στη ζούλα σε διαμερίσματα πολυκατοικιών,οι σεξουαλικές υπηρεσίες απαγορεύονται γιαυτό και προσφέρονται παράνομα και με φόβο μόνο σε πολύ γνωστούς και τακτικούς πελάτες και οι γυναίκες που προσφέρουν σεξουαλικές υπηρεσίες στα μασάζ δεν περνάνε γιατρούς ούτε και είναι επαγγελματίες ιερόδουλες.
Ελπίζω να σε κάλυψα στις απορίες σου.
εάν δεν είναι πουτάνα η γυναίκα δεν φχαριστιέσαι το γαμήσι

Αποσυνδεδεμένος ΟΜΟΝΟΙΑΚΟΣ

• Global Moderator
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Ομόνοια Ομόνοια με το Σαρωνικό σου
Re: Διαφορά στούντιο και Μασάζ ?
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 26, 2010, 01:49:40 μμ »
Παράθεση από: "Attacker"

Στο στούντιο θα  %@fu  με 50 ευρώ αλλά η όλη φάση θα διαρκέσει μετα βίας στα 10-15 ίσως και 20 λεπτά.

Στα μασατζίδικα υπάρχει η ηδονή της προσμονής, αφού αρχικά προσφέρεται μασάζ επι 20-30 λεπτά, και μετά ακολουθεί  %@fu  και το πρόγραμμα διαρκεί στα 45-50 λεπτά συνολικά.

Σου προτείνω να δεις εδώ ανάλογα θέματα. Εγώ πάντως ψηφίζω μασάζ δαγκωτό!
Ομόνοια μου, ομόνοια μου, με τον κηφισό σου, που έχεις για καμάρι σου τον Χόντο τον ψηλό σου

Αποσυνδεδεμένος shark

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 26, 2010, 02:00:01 μμ »
Παράθεση από: "Jules_Jordan"

Στο στούντιο θα  %@fu  με 50 ευρώ αλλά η όλη φάση θα διαρκέσει μετα βίας στα 10-15 ίσως και 20 λεπτά.

Στα μασατζίδικα υπάρχει η ηδονή της προσμονής, αφού αρχικά προσφέρεται μασάζ επι 20-30 λεπτά, και μετά ακολουθεί  %@fu  και το πρόγραμμα διαρκεί στα 45-50 λεπτά συνολικά.

Σου προτείνω να δεις εδώ ανάλογα θέματα. Εγώ πάντως ψηφίζω μασάζ δαγκωτό!
η ακολουθία του  %@fu  στο μασάζ εφόσον σε γνωρίζουν όμως Ιούλιε.Για να γίνει αυτή η γνωριμία πρέπει να στάξεις πολλά ευρο σε 'συνεδρίες' χωρίς  %@fu .Εμένα στο Φραντζή μου είχανε ζητήσει μέχρι και ταυτότητα δεν κάνω καθόλου πλάκα.Να δείξω στη Βαλκάνια ταυτότητα δε παίζει με τίποτα.Χώρια οι ερωτήσεις απο που μας βρήκες και λοιπά.Αν πάει κάποιος για πρώτη φορά σε μασάζ χωρίς να είναι συστημένος έχεις πάρει τα @@@@@@  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(
εάν δεν είναι πουτάνα η γυναίκα δεν φχαριστιέσαι το γαμήσι

Αποσυνδεδεμένος Level X

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 26, 2010, 03:26:38 μμ »
ΟΚ τα φώτα σας είναι υπερ αρκετά. Δεν με βλέπω να τα επισκέπτομαι. Αν θελω κανά της προκοπής θα επικοινωνήσω για info ΑΝ ΜΠΟΡEITE φυσικά.
Σας ευχαριστώ παιδιά.
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

Αποσυνδεδεμένος ΟΜΟΝΟΙΑΚΟΣ

• Global Moderator
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Ομόνοια Ομόνοια με το Σαρωνικό σου
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 26, 2010, 03:50:34 μμ »
Στην διαθεσή σου!  *&mus
Ομόνοια μου, ομόνοια μου, με τον κηφισό σου, που έχεις για καμάρι σου τον Χόντο τον ψηλό σου