Αποστολέας Θέμα: Ερωτικές / sexy Ιστορίες  (Αναγνώστηκε 116292 φορές)

0 μέλη και 27 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

rodelakias

• Επισκέπτης
Ερωτικές / sexy Ιστορίες
« στις: Μάρτιος 14, 2011, 09:01:14 μμ »
Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΘΟΠΩΛΗ

ΟΤΑΝ ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ(ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ,ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΜΟΥ,ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ.ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΟΓΥΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΤΗΡΟΥΣΕ.Ο ΚΥΡΙΟΣ ΤΑΣΟΣ(ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ),ΚΑΜΙΑ 48 ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ(ΨΕΤΔΩΝΥΜΟ) 39 ΕΤΩΝ.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΣΚΕΤΗ ΚΟΛΑΣΗ.ΜΕΤΡΙΑ ΠΡΟΣ ΨΗΛΗ,ΞΑΝΘΙΑ,ΜΕ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΛΕΥΑΝ 25ΑΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΑΙ ΠΟΔΙΑ.ΠΑΝΤΑ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΙΙΝΙ ΦΟΥΣΤΕΣ Η ΕΦΑΡΜΟΣΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝΙΖΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΣΕΞ-ΑΠΗΛ ΤΗΣ.ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΕΒΡΙΣΚΕΣ ΚΑΘΙΣΜΕΝΗ ΣΕΝΑ ΨΗΛΟ ΣΚΑΜΠΟ,ΣΤΑΥΡΟΠΟΔΙ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ FACEBOOK.ETΣΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙ,ΤΗΝ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΑΤΙ ΤΑ ΚΑΛΛΙΓΡΑΜΜΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΚΥΜΜΕΝΗ ΣΤΟ ΛΑΠ-ΤΟΠ ΤΗΣ.ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΤΡΑΒΗΞΑ ΑΠΕΙΡΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ.ΝΤΥΜΕΝΗ ΠΑΝΤΑ ΣΕΞΙ,ΜΕ ΜΕΘΥΣΤΙΚΟ ΑΡΩΜΑ,ΗΘΕΛΕ ΜΙΑ ΧΑΡΗ.

-ΡΕ ΣΥ ΝΙΚΟ,ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ.ΜΗΠΩΣ ΑΡΠΑΞΕ ΚΑΝΑΝ ΙΟ?ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

-ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑ.

ΕΤΣΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ,ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΒΡΕΧΕ,ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ.ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΙΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΚΑΝΑΡΙΣΜΑ.ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΚΑΝΑΡΕΙ ΑΣΧΟΛΗΘΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΤΥΟ ΛΑΠ ΤΟΠ.ΕΙΧΕ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΕΞΟΔΟΥΣ.ΗΤΑΝ ΝΤΥΜΕΝΗ ΠΟΛΥ ΣΕΞΙ,ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΝΤΕΚΟΛΤΕ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ.ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΕΝΑΝ ΦΑΚΕΛΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΕΣ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΑΙ Ο ΦΑΚΕΛΟΣ ΑΝΟΙΞΕ.ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ ΑΠΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ ΛΑΠ ΤΟΠ.ΤΟ ΕΤΡΕΞΑ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΙΠΑ ΚΑΠΟΙΟΝ!!!ΕΒΑΖΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΤΕΧΙΚΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ.ΥΣΤΕΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΓΑΜΑΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΨΩΛΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣ ΩΣΠΟΥ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΧΥΣΕ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ........ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΓΥΡΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑ:

-ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΥΡ ΤΑΣΟ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ......ΤΗΝ ΞΕΣΚΙΣΕΣ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ...

ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΝΑΣ ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΤΑΣΟΣ!!!ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!ΠΑΓΩΣΑ!!ΞΑΝΑΕΙΔΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!!ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ,Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΞΕΝΟΠΗΔΗΧΤΗΚΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ!ΚΡΑΤΗΣΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΜΑΧΟ ΒΙΝΤΕΟ,ΤΟ ΣΚΑΝΑΡΙΣΜΑ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.

ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ.Ο ΑΝΔΡΑΣ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΑΝΟΙΞΕ ΑΥΤΗ,ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΡΟΜΠΑ ΑΣΠΡΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ  ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΦΟΡΟΥΣΕ ΣΟΥΤΙΕΝ.

-ΠΕΡΑΣΕ ΜΕΣΑ,ΘΕΣ ΚΑΦΕ?

-ΟΧΙ,ΑΠΛΑ ΕΦΕΡΑ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ.

-ΟΛΑ ΟΚ?ΤΟ ΕΙΔΕΣ?ΕΙΠΕ ΧΑΜΟΓΕΛΩΝΤΑΣ

-ΝΑΙ ΕΙΠΑ..ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΑ..ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΟ..ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ...ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ...

ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΝ ΠΑΓΩΣΕ

-ΠΟΙΟ ΒΙΝΤΕΟ?

-ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ!ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ?

-ΠΕΡΝΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΩΝΑΖΕΙΣ.

ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ.

-ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ?ΜΟΥ ΛΕΕΙ..ΕΨΑΞΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ?

-ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΗΝ ΦΩΝΑΖΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΝ ΤΟ ΔΕΙ Ο Ν=ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙ

-ΟΚ.ΛΟΙΠΟΝ,ΛΕΓΕ!ΛΕΓΕ ΠΟΣΑ ΘΕΛΕΙΣ!200?300?

-ΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΛΕΦΤΑ.ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ.

-ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ,ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΕ.ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΣ?ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ?

-ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΘΑ ΤΟ ΣΒΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΕΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΕΚΑΤΣΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΙΣ ΚΛΑΨΕΣ.ΠΗΓΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕ.

-ΠΕΡΙΜΕΝΕ..ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΙΠΑ?ΕΔΩ..ΤΩΡΑ..ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ,ΤΙ ΛΕΣ?

-ΜΙΑ ΠΙΠΑ?ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΑ,ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΣΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΗΣ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΟΥ.ΞΕΚΟΥΜΠΩΣΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΗΝ,ΣΗΚΩΣΑ ΤΗΝ ΡΟΜΠΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟ ΣΤΡΙΝΓΚΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΑ ΤΟΝ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΤΗΣ.

-ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ,ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ,ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?

ΚΟΥΝΗΣΕ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ.

-ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ?ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ.

-ΑΥΡΙΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ,ΣΠΙΤΙ ΣΥΟ ΣΤΙΣ 8.

-ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΛΩ ΣΕΞΙ ΝΤΥΜΕΝΗ.

ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ.

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΗΡΘΕ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΙΝΙ ΦΟΥΣΤΑ,ΜΙΑ ΜΠΛΕ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΒΑΘΥ ΝΤΕΚΟΛΤΕ ΚΑΙ ΜΑΥΡΕΣ ΜΠΟΤΕΣ.

-ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΤΑΣΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ.

ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ.ΕΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΟ ΤΡΙΒΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΡΩΓΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΤΗΣ.ΞΕΝΤΥΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.ΓΟΝΑΤΙΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ.ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΟ!!!ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΜΑΣΤΟΡΙΣΣΑ!ΕΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΤΡΙΝΓΚΑΚΙ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΠΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ.ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΕΦΤΥΣΕ,ΤΟΝ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΕΚΑΤΣΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ.ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΑ!ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΤΕΜΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ.ΕΓΩ ΕΠΙΑΝΑ ΤΑ  ΒΥΖΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΡΙΧΝΑ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΗΣ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ Ο ΠΟΥΤΣΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΥΓΡΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ.ΤΗΝ ΞΑΠΛΩΣΑ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΤΗΝ ΔΙΕΙΣΔΥΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΑΥΤΗ ΨΙΛΟΒΟΓΓΟΥΣΕ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕ.ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΗΔΗΞΑ ΤΟΝ ΚΩΛΟ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΙΝΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ!ΑΥΤΗ ΒΟΓΓΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΙΕΖΑ ΤΟ ΚΕΑΦΛΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΙΕΙΣΔΥΣΗ ΜΟΥ!ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΤΗΣ ΣΑΝ ΚΕΦΑΛΟΚΛΕΙΔΩΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩ Ο ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΡΦΩΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΤΗΣ.

-ΣΑΡΕΣΕΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ?ΣΑΡΕΣΕΙ?

-ΑΧΧΧΧΧΧΧ!ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!ΦΤΑΝΕΙ... ΜΕ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΣ!!!!!ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!

ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΧΥΣΩ,ΤΗΝ ΤΡΑΒΗΞΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩΣΑ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥ ΒΑΘΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ

-ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥΝΑΡΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΤΑΠΙΝΕ!!!

ΜΕ ΡΟΥΦΗΞΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΕ!!!

ΕΠΕΣΑ ΞΑΠΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΝ ΜΟΥΣΚΕΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ.ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΤΗΣ ΑΚΟΜΑ ΜΥΡΙΖΕ.ΤΗΣ ΧΑΙΔΕΥΑ ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ.

-ΣΑΡΕΣΕ?

ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ

-ΣΑΡΕΣΕ?ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΙΠΑ..

-ΚΑΛΟ ΗΤΑΝ,ΕΙΠΕ ΑΔΙΑΦΟΡΑ...ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ?

-ΟΚ

ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΒΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΗΔΗ ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ.

-ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ?ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΕΤΣΙ ΠΙΣΩ?

-ΦΥΣΙΚΑ.

ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΕΦΥΓΕ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΕΞΙ ΡΟΥΧΑ.

-ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥΝΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ.......Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕΣ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ.

-ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΝΙΚΟ....ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΑΙΕΙ...ΟΚ,ΜΕ ΓΑΜΗΣΕΣ ΥΠΕΡΟΧΑ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕΣ?

ΕΦΥΓΕ ΤΣΑΤΙΣΜΕΝΗ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΤΥΠΙΚΕΣ.ΜΕΤΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑ ΣΑΛΛΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ....

flock.gr

rodelakias

• Επισκέπτης
Απ: Ερωτικές / sexy Ιστορίες
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 14, 2011, 09:02:30 μμ »
Εκβιασμός στην 40αρα γειτόνισα

Την περίοδο που διαδραματίστηκε η ιστορία που θα σας διηγηθώ ήμουν 20 χρονών. Έμενα με την οικογένεια μου σε μια πολυκατοικία, σε ένα σχετικά καλό προάστιο της Αθήνας. Στην πολυκατοικία μόλις είχε πουληθεί ένα διαμέρισμα. Πολύ γρήγορα γνωρίσαμε τους νέους ιδιοκτήτες. Ήταν μια οικογένεια με δυο παιδιά. Το ενδιαφέρον της υπόθεσης αφορούσε την κυρία Βάσω, η οποία αμέσως τράβηξε την προσοχή μου. Ήταν μια κυρία γύρω στα 40 με 45, πολύ όμορφη και πολύ καλά διατηρημένη για την ηλικία της. Καστανόξανθη με μαλλιά σπαστά μέχρι τους όμως, και ένα σώμα κόλαση. Καμπυλάτη με μεγάλα στητά βυζιά και υπέροχο κόλο πολύ σφιχτό για τα χρόνια της. Η κυρία Βάσω δούλευε σε μια εταιρία, και συχνά τα πρωινά την έβλεπα να φεύγει για την δουλειά. Πάντα καλοντυμένη συνήθως με φούστες σχετικά κοντές, και σχεδόν πάντα με ψιλοτάκουνες γόβες που μου άναβαν τα αίματα… μια σωστή κοκέτα. Η κυρία Βάσω προσέχοντας πολύ το σώμα της είχε γραφτεί και στο γυμναστήριο της γειτονιάς, και πολλές φορές την έβλεπα να πηγαίνει φορώντας στενές φόρμες ή κολάν που εκθείαζαν το υπέροχο κορμί της. Όπως συμβαίνει με τα πιο πολλά αγόρια της ηλικίας μου, στο μυαλό μου είχε καρφωθεί η ιδέα μιας σεξουαλικής περιπέτειας με την 40αρα καλοστεκούμενη γειτόνισσα.

Από την άλλη ο άντρας της ήταν ένας πολύ άσχημος τύπος, και πρέπει να είχαν και μεγάλη διαφορά ηλικίας. Τον έκοβα άνω των 60, με μεγάλη κοιλιά, και άξεστος στους τρόπους. Από τους κλασσικούς τύπους που έκαναν κάποια λεφτά και νομίζουν ότι είναι οι θεοί. Όπως είχα καταλάβει, και από τα κουτσομπολιά που ακουγόντουσαν στην πολυκατοικία, δεν έδινε και πολύ σημασία στη γυναίκα του. Πάντα αναρωτιόμουν πώς είναι δυνατόν να είναι ζευγάρι οι δυό τους. Βέβαια ο τύπος παρείχε μια οικονομική εξασφάλιση στη κυρία Βάσω, γιατί εκείνη όπως είχα καταλάβει δεν έβγαζε και πολλά από τη δουλειά της.

Εκείνη την περίοδο εγώ είχα μια κοπέλα, την Τάνια, 18 χρονών, ωραίο μωράκι. Πάντα βέβαια, παρότι η Τάνια δεν με άφηνε χωρίς σέξ, είχα στο μυαλό μου πώς θα ρίξω στο κρεβάτι την κυρία Βάσω. Ένα βραδάκι λοιπόν θέλαμε με την κοπέλα μου να κάνουμε σέξ. Όπως και άλλες φορές την πήρα και πήγαμε σε ένα ξενοδοχείο, κάπως απομακρυσμένο από την περιοχή, ώστε να μην μας πάρει κανένα μάτι. Μπήκαμε μέσα και ζητήσαμε από τη ρεσεψιόν ένα δωμάτιο. Πηγαίνοντας προς το ασανσέρ, ανοίγει η πόρτα και βγαίνει ένα ζευγάρι. Τι να δώ!! Η κυρία Βάσω με έναν άντρα ο οποίος δεν πρέπει να ήταν άνω των 30!! Πέσαμε μούρη με μούρη. Η κυρία Βάσω δαγκώθηκε, κοκκίνησε, και έκανε ότι δεν με είδε, περπάτησε γρήγορα προς την έξοδο αποφέυγοντάς με. Εγώ φυσικά δεν έκανα κάν την κίνηση να μιλήσω. Προχώρησα κανονικά σαν να μην τρέχει τίποτα με την κοπέλα μου, και μπήκαμε στο ασανσέρ. Από εκείνη τη στιγμή η ιδέα ότι πρέπει να πηδήξω την 40αρα γειτόνισσα είχε καρφωθεί στο μυαλό μου. Φανταζόμουν την κυρία Βάσω στο κρεββάτι του ξενοδοχείου ολόγυμνη, και τον άντρα εκείνο να την κάνει ότι θέλει… Πόσο θα ήθελα να ήμουν στη θέση του. Σκεφτόμουν ότι από εδώ και πέρα αν το χειριζόμουν έξυπνα, το υπέροχο κορμί της θα γινότανε δικό μου!!!

Περίμενα υπομονετικά λοιπόν να μου δοθεί η κατάλληλη ευκαιρία. Παρατηρούσα κάθε πρωί λοιπόν τη κυρία Βάσω να φεύγει για τη δουλειά της, και πρόσεξα ότι όταν έφευγε κοιτούσε προς το διαμέρισμά μας, σαν να με αναζητούσε. Αυτό για δυο τρείς μέρες. Την επόμενη μέρα πήρα την απόφαση να αναλάβω δράση. Πρωί πρωί ντύθηκα και περίμενα την κυρία Βάσω να ξεκινήσει για την δουλειά της. Μόλις την είδα να βγαίνει ακολούθησα από πίσω. Εκείνη με είδε αλλά προχώρησε, προφανώς γιατί δεν ήθελε να μας πάρει κανένα μάτι, αλλά μόλις έστριψε στη γωνία σταμάτησε και γύρισε προς το μέρος μου, περιμένοντας να την φτάσω.

- Καλημέρα μου είπε, μόλις την πλησίασα

- Καλημέρα απαντά ξερά εγώ

- Ξέρεις θα ήθελα κάτι να σου πώ. Αν έχεις δυο λεπτά χρόνο

- Κυρία Βάσω ξέρω ότι έχετε κάτι να μου πείτε αλλά όχι τώρα, απαντάω με αυστηρό ύφος εγώ.

- Μα δυο λεπτά θα σε απασχολήσω

- Αυτό που έχουμε να πούμε δεν λέγεται σε δυο λεπτά. Και εδώ θα μας δούνε κιολας…

- Μα…

- Θα σε ειδοποιήσω εγώ που και πότε θα συζητήσουμε το θέμα που σε καίει, της είπα πάλι αυστηρά.

- Μα δεν…

- Δώσε μου το κινητό σου και θα σε ειδοποιήσω εγώ!

Η κυρία Βάσω, καταλαβαίνοντας ότι δεν μπορεί να μου αλλάξει γνώμη , ανοίγει με τρεμάμενα χέρια τη τσάντα της, βγάζει ένα κομμάτι χαρτί και ένα στυλό, γράφει το νούμερο του κινητού της, και μου το δίνει.

- Ωραία, θα σε ειδοποιήσω σύντομα, να είσαι έτοιμη, της λέω όλο υπονοούμενα.

Κατευθείαν φεύγω αφήνοντας την να με κοιτάει φοβισμένη.

Τις επόμενες δυο μέρες δεν έκανα τίποτα αφήνοντας την να βασανίζεται, περιμένοντας τηλέφωνο μου. Ήμουν απόλυτα σίγουρος ότι ανυπομονούσε να έρθει η μέρα να μου δικαιολογηθεί και να με παρακαλέσει να μην πώ τίποτα για αυτό που είδα, ελπίζοντας ότι εγώ θα την καταλάβω. Όμως γελιόταν ότι εγώ δεν θα ζητούσα τα ανάλογα ανταλλάγματα από εκείνη. Έτσι λοιπόν έφτασε η μέρα που περίμενα με τόση υπομονή. Γράφω και της στέλνω ένα μήνυμα:

«Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να μου πείς αυτό που πρέπει να πείς. Θα σε περιμένω για να σε ακούσω στις 5 το απόγευμα στην καφετέρια  ‘…’ στο τάδε μέρος»

Είχα επιλέξει μια καφετέρια μακριά, που ήξερα ότι συνήθως είναι άδεια τέτοια ώρα, εκτός από μερικά ζευγαράκια που πάνε για να απομονωθούν εκεί. Ιδανικό μέρος για να κάνω παιχνίδι μακρυά από αδιάκριτα βλέματα.

Μετά από λίγα λεπτά έρχεται απάντηση:

« Μα δεν είναι και κάτι τόσο σημαντικό να πούμε, μήπως να τα λέγαμε από το τηλέφωνο ή κάποια στιγμή εκεί κοντά στο σπίτι;»

Απαντώ αμέσως:

«Πρέπει να συζητήσουμε με ησυχία και άνεση το θέμα σου. Έλα όπως σου είπα αλλιως…»

Απαντάει πάλι μετά από λίγα λεπτά:

«Αφού έτσι θέλεις… ΟΚ θα έρθω… Κατά τις 5 θα είμαι εκεί»

Ετοιμάστηκα και κατά τις 5 παρα κάτι ήμουν στη καφετέρια. Πήρα καφέ και περίμενα ανυπομονώντας να έρθει η ώρα να πάρω αυτό που θέλω. Κατά τις 5 και κάτι απέξω σταματάει ένα ταξί και κατεβαίνει η κυρία Βάσω. Μόλις την είδα αμέσως άναψα… Η γυναίκα ήταν σκέτη κάυλα… ντυμένη με μια κοντή μάυρη φούστα, που ακοκάλυπτε τα απίστευτα πόδια της σε ένα μάυρο καλσόν, με γυαλιστερές γόβες με ψηλό τακούνι, από πάνω ένα σακάκι μαύρο και από μέσα ένα μπλουζάκι με μεγάλο μπούστο που αποκάλυπτε τα μεγάλα της στήθη. Με είδε και ήρθε κατευθείαν και έκατσε δίπλα μου. Της παρείγγειλε καφέ, και άναψε νευρικά ένα τσιγάρο. Χωρίς πολλά πολλά περάσαμε στο θέμα.

- Ξέρεις λέει… εκείνη τη μέρα που με είδες…

- Κερατώνεις τον άντρα σου τη διέκοψα εγώ…

- Όχι όχι…

- Τι όχι; Τι έκανες με εκείνον τον τύπο εκεί, σε τέτοιο ξενοδοχείο; Θέλεις να πιστέψω ότι είσασταν εκεί για βόλτα και ότι δεν σε πήδηξε;

- Σε παρακαλώ μην μιλάς έτσι!!! Ναι παραδέχομαι είμασταν εκεί… Δεν με πήδηξε… Εντάξει κάναμε έρωτα.. Είπε με τρεμάμενη φωνή. Αλλά…

- Άρα… Πηγαίνεις με άλλους;

- Όχι όχι… Λάθος μου το παραδέχομαι… Ξέρεις ήταν πρώτη φορά που…

- Πρώτη φορά; Τι μας λές τώρα;

- Όχι αλήθεια λέω, και δεν θα ξανασυμβεί. Άσε με δυο λεπτά μόνο να σου πώ

- Ωραία για λέγε.

- Ξέρεις ο άντρας μου εδώ και πολύ καιρό δεν… και καταλαβαίνεις… Δεν δίνει σημασία πλέον να με ικανοποιήσει. Είναι και μεγάλος σε ηλικία. Από την άλλη το παιδί αυτό μου κολούσε εδώ και καιρό. Και κάποια στιγμή δεν άντεξα και υπέκειψα…

- Α μαλιστα και βρήκαμε ένα πιτσιρικά να μας πηδάει ε; Τουλάχιστον σε πήδηξε καλά; Είπα με αυστηρό ύφος.

- Μην μου μιλάς έτσι σε παρακαλώ… Λάθος μου ήταν. Μια φορά έγινε και δεν θα ξαναγίνει. Δεν είναι ανάγκη τώρα για ένα λάθος να γίνει θέμα και να μαθευτεί…

- Α δεν θέλεις να μαθευτείς… Πηδιέσαι με άλλους και δεν θέλεις να μαθευτεί…

- Δεν πηδιέμαι… Μια φορά έγινε… Σε παρακαλώ. Μην μιλήσεις σε κανέναν. Σου υπόσχομαι ότι δεν θα ξαναγίνει…

- Πολύ απλά το έχεις… Δεν φτάνει μόνο να υπόσχεσαι. Πρέπει να αποδείξεις ότι δεν θέλεις να μαθευτεί κάτι. Είπα ενώ ένιωθα ήδη καυλωμένος αφού έβλεπα ότι τα πράγματα πήγαιναν προς τα εκεί που ήθελα.

- Να αποδείξω;

- Πρέπει να κάνεις και εσύ κάτι για να πληρώσεις τη σιωπή μου;

- Τι εννοείς; Θέλεις χρήματα; Με Εκβιαζεις; Είπε τρομαγμένη

- Όχι καλή μου, της είπα ενώ το της χάιδεψα με το χέρι μου το μάγουλό. Υπάρχουν και άλλα που μπορείς να κάνεις για να μου κλείσεις το στόμα;

- Τι; Δηλαδή;

- Λοιπόν! Θα πιούμε ωραία εδώ τον καφέ μας, θα πάρεις σαν καλή κυρία που είσαι τον άντρα σου τηλέφωνο να του πείς μια δικαιολογία ότι θα αργήσεις, και θα πάμε παρέα σε εκείνο το ξενοδοχείο!!

- Τι;;; Μα τι λές;

- Ηρέμησε… Δεν θέλεις να μιλήσω ε; Κάνε ότι σου λέω.

- ΜΑ στο ξενοδοχείο; Τι έχεις σκοπό να κάνεις;

- Ηρέμησε… Θα πάμε και θα δείς

Η κυρία Βάσω δεν μπορούσε παρά να υποκύψει. Ήπιαμε τον καφέ και πήγαμε στο αυτοκίνητό μου. Εκεί πήρε τηλέφωνο τον άντρα της να του πεί ότι θα έβγαινε βόλτα με φίλες από την δουλεία και θα γυρνούσε νωρίς το βραδάκι. Όση ώρα μιλούσε με τον άντρα της εγώ βρήκα την ευκαιρία, έβαλα το χέρι μου κάτω από την φούστα της και χούφτωσα με δύναμη το υπέροχο μπούτι της. Εκείνη προσπαθούσε να μου τραβήξει το χέρι αλλά δεν μπορούσε να μιλήσει για να μην την ακούσει ο άντρας της.

- Σε παρακαλώ, είπε μόλις έκλεισε το τηλέφωνο. Τι κάνεις;

Φτάσαμε στο ξενοδοχείο. Πάρκαρα και μπήκαμε μέσα. Εκείνη να τρέμει όπως το πρόβατο που το πάνε για σφαγή. Έκλεισα ένα δωμάτιο και μπήκαμε στο ασανσέρ. Μόλις μπήκαμε της ζούλιξα το βυζί πολύ δυνατά. Εκείνη αγριεμένη μου τράβηξε το χέρι

- Σε παρακαλώ. Σταματα

Μπήκαμε στο δωμάτιο και έκλεισα πίσω την πόρτα. Αμέσως της ορμάω και πάω να την φιλήσω στο στόμα. Εκείνη τραβιέται και μου γυρνάει το μάγουλο. Την φιλαω στο μάγουλο και στο λαιμό, ενώ τα χέρια μου χουφτώνουν πίσω την απίστευτη κολάρα της. Εκείνη προσπαθεί να αντισταθεί και να παρακαλάει: μη σταματα, δεν…

Κάνει μια κίνηση και μου ξεφεύγει πιο πίσω. Με κοιτάει κοκκινισμένη και τρομαγμένη.

- Μα τι θέλεις επιτέλους;

Δεν της απαντώ. Την κοιτάω και της χαμογελάω πονηρά. Κάθομαι σε μια πολυθρόνα και την κοιτάω να κάθεται τρομαγμένη απέναντι μου. Ανάβω ένα τσιγάρο

- Γδύσου!! Της λέω με δυνατή διατακτική φωνή.

- Τι;; Τι μου ζητάς τώρα;

- Θέλω να σε δώ να γδύνεσαι για εμένα. Να σε δώ εντελώς γυμνή.

- Αυτό δεν γίνεται λέει θυμωμένα

- Γίνεται!!! Αλλιως ξέρεις…. Λοιπόν βγάλε ένα ένα τα ρούχα σου μέχρι να μείνεις τελείως γυμνη.

Με τρεμάμενα χέρια η κυρία Βάσω άρχισε να γδύνεται. Έβγαλε τις γόβες της, το σακάκι της, τη φούστα. Εκεί κόμπιασε. Συνέχισε της λέω δυνατά. Βγάζει το καλσόν.

- Το σουτιέν τώρα. Να δώ τα βυζιά σου

Ξεκουμπώνει το σουτιέν και το αφήνει στο πάτωμα. Είχε υπέροχα στητά βυζιά. Εκεί ξανασταμάτησε.

- Σε παρακαλώ. Φτάνει ως εδώ, είπε κλαψουρίζοντας.

- Συνέχισε. Βγάλε το βρακί σου. Σε θέλω ξεβράκωτη εδώ μέσα.

Κοντοστάθηκε για λίγο. Μετά με μια απότομη κίνηση τράβηξε προς τα κάτω το στρινγκ της, και το έβγαλε. Είχε ένα υπέροχο καλοξυρισμένο μουνάκι, με παχιά μουνόχειλα. Από αυτά που θέλεις να γλύφεις για ώρες. Την πλησιασα και άρχισα να την χουφτώνω στα βυζιά, να της χουφτώνω το μουνί και την κολάρα. Εκέινη να τρέμει και να προσπαθέι να με απωθήσει. Της έπιασα το κεφάλι και την υποχρέωσα σε ένα γλωσσόφιλο που ακόμα το θυμάμαι.

- Έλα της λέω. Θέλω να με γδύσεις

Με τρεμάμενα χέρια μου ξεκούμπωσε και μου έβγαλε το πουκάμισο και το φανελάκι. Ήταν υπέροχη η θέα της κυρίας Βάσως ολόγυμνη μπροστά μου. Στη συνέχει την έβαλα να γονατίσει μπροστά μου. Μου κεκούμπωσε και μου κατέβασε το παντελόνι.

- Δεν μπορώ να συνεχίσω.

- Μπορείς. Ξεβράκωσε με τώρα!! Δες την πούτσα μου πώς έχει καυλώσει για εσένα.

Φοβισμένη μου κατέβασει το βρακί και η μεγάλη μου σηκωμένη ψωλή πετάχτηκε μπροστά της.

- Βάλτην στο στόμα της είπα

- Όχι δεν μπορώ…

- Μπορείς!

Την έπιασε και άρχισε να γλύφει απαλά και τρομαγμένα. Της έπιασα τότε το κεφάλι και έσπρωξα όλη μου την πούτσα μέσα στο στόμα της. Άρχισα να της δίνω εγώ ρυθμό κρατώντας της το κεφάλι. Ουσιαστηκά δεν με τσιμπουκωνε αλλά της γαμούσα το στόμα. Σταματαώ κα την σηκώνω όρθια. Την σπρώχνω στο κρεβάτι.

- Τι πάς να κανεις; Τι θα μου κάνεις τώρα;

- Ότι σου έκανε και εκείνος εκείνη τη μέρα μωρό μου. θα σε γαμίσω και μάλιστα πολύ άγρια!!!

Όρμηξα επανω της και την φιλούσα παντού. Στα βυζιά στα μπούτια, και στο λαχταριστό μουνί της. Τότε της άνοιξα καλά τα πόδια και καρφώθηκα μέσα της. Το μουνί της ήταν στενό. Εκείνη έκανε ένα δυνατό αχ, ενώ εγώ άρχισα να την γαμάω πολύ δυνατά.

- Πολύ στενό είναι το μουνάκι σου μωρό μου. Εγώ το περίμενα ξεσκισμένο. Δεν στο έχει ανοίξει καλά ο άντρας σου ή κανένας άλλος γαμιάς σου;

- Σε παρακαλώ. Τελείωνε.

Μετά από λίγα λεπτά δυνατού γαμισιού έχυσα μέσα της.

Η κυρία Βάσω σηκώθηκε να φύγει, αλλά εγώ είχα άλλα σχέδια. Είχα βάλει στο μάτι και την υπέροχη κολάρα της και δεν θα άφηνα την ευκαιρεία να πάει χαμένη.

- Που πάς της λέω;

- Άσε με να φύγω. Δεν μπορω άλλο.

- Από τώρα. Έχουμε ώρα ακόμα…

Την υποχρέωσα να μου πάρει πάλι πίπα, ενώ εγώ χάζευα την κολάρα της. Πλησίασα ένα δάχτυλο και άγγιξα την σουφρίτσα της

- Μη τι πάς να κάνεις;

- Το πήρα απόφαση θα σου πηδήξω και το κολαράκι μανάρι μου.

- ¨όχι μη σε παρακαλώ. Δεν θέλω. Δεν το έχω ξανακάνει

- Ευκαιρεία είναι!!

- Όχι μη. Γάμα το μουνί κου όσες φορές θέλεις αλλά όχι τον κόλο μου.

Την πιάνω, την γυρνάω μπρούμητα, και χωρίς να ενδώσω στα παρακάλια της της καρφώνω το πούτσο στη στενή κολοτρυπίδα. Ήταν τόσο στενή που ο πούτσος μου πόνεσε. Εκείνη έσκουζε δυνατά από τον πόνο, ενώ δάκρυα κυλούσαν από τα μάτια της . Έπιασα ένα μαξιλάρι και της έκλεισα το στόμα. Της γαμούσα τον κόλο δυνατά ενώ εκείνη έβγαζε μουγκρητά. Μετά από αρκετή ώρα έχυσα πάλι μέσα της. Εκείνη ήταν ξαπλωμένη με βρεγμένα μάτια. Πλησίασα και τη αγκάλιασα.

- Μην κλάις μανάρι μου.

- Τι μου έκανες; Δεν με λυπήθηκες καθόλου κλαψούρισε.

- Δεν σου άρεσε που σε πήδηξα; ¨όταν σε πήδηξε ο άλλος καλά ήταν;

- Κολόπαιδο. Ο άλλος μου έκανε έρωτα. Εσύ ούτε κάν με πήδηξες.

- Ε΄στω και έτσι πιστεύω να πέρασες καλα…

- Τι λες τώρα… παράτα μας.

- δεν θα μάθει κανείς τίποτα για εκείνο τα βράδυ.

- Αυτό έλειπε. Με όλα αυτά που μου έκανες…

Σηκώθηκε πήγε στο μπάνιο, ντύθηκε και φύγαμε. Την πήγα στο σπίτι αλλά την άφησα ένα στενό πιο κάτω μην μας δούν μαζί.

flock.gr

rodelakias

• Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 14, 2011, 09:04:24 μμ »
Η φιλόλογος

ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑ...ΝΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΛΗΘΗΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΟΝΟΜΑΤΑ. ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΣΤΟΙ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΓΡΑΨΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ. ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΕΡΑΣΤΕΣ ΩΣ ΣΗΜΕΡΑ , ΠΕΡΙΠΟΥ 30 ΑΤΟΜΑ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ.ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ  ΠΑΧΥΝΑ ΛΙΓΟ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΩ. ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΑ 54 ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΣΤΑ 33, ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΛΟΨΕ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΞΑΝΑΘΥΜΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΟ ΟΣΑ ΕΖΗΣΑ. ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΕΡΑΣΤΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΡΑΘΗΚΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΓΑΜΟΥΣΕ ΚΑΛΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΡΙΣΚΟ ΝΑ ΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΒΑ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΑΛΛΑ ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ... ΗΜΟΥΝ 37 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ, ΜΕ ΥΨΟΣ 1,6 ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΠΟΙ , ΕΙΧΑ ΒΑΜΜΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΙΟ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΩΛΟΣ ΜΟΥ, ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΧΕΙΛΗ. ΑΠΟ ΦΥΣΙΚΟΥ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΑΡΚΕΤΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ.Μ΄ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ, ΦΟΡΟΥΣΑ ΗΜΙΔΙΑΦΑΝΑ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΦΟΥΣΤΕΣ ΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΧΑΖΑΥΟΥΝ ΤΙΣ ΠΟΔΑΡΕΣ ΜΟΥ. ΜΙΚΡΕΣ ΓΑΜΠΕΣ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΣΤΑΓΟΝΑΣ ΜΑΥΡΙΣΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΤΟΝΙΖΑΝ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ. ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΕΙΧΑ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΕ ΧΑΖΕΥΟΥΝ ΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΤΡΙΟ ΑΛΛΑ ΟΙ ΚΑΤΑΜΑΥΡΕΣ ΡΩΓΕΣ ΜΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ Ή ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΧΩΡΙΣ ΣΟΥΤΙΕΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΝΤΑΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΝΤΥΝΟΜΟΥΝ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΑΜΙΕΜΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΗΘΕΛΑ.

ΗΤΑΝ ΛΟΙΠΙΝ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ. ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΒΛΕΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΑ ΞΑΝΑΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΔΑΧΤΥΛΩΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΟΙ ΚΑΒΛΕΣ, Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ. ΑΡΧΙΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΤΟΝ Α. ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΗΔΗΧΤΕΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ. ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ. ΞΑΦΝΙΚΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ, ΑΜΑΝ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΕΙΠΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ. ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ, ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΚΥΛΟΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΠΡΟΣΤΥΧΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΡΙΚΑ, ΠΑΝΤΑ ΕΒΑΖΑ ΣΧΕΔΟΝ ΒΡΑΚΙ ΛΕΥΚΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΑΥΡΟ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΑ ΣΤΡΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΝΓΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ. ΓΑΜΩΤΟ ΗΡΘΕ ΠΑΛΙ ΝΩΡΙΣ. ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Ο Κ. ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ. ΕΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΟΡΟΦΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ. ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΟΥ ΜΕ  ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΑΤΙ ΟΤΑΝ  ΑΠΛΩΝΑ ΡΟΥΧΑ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΕΤΥΧΑΙΝΑΝ ΕΞΩ ΣΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΑΡΜΑΡΟ ΓΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΑ ΣΤΙΣ ΜΠΟΥΤΡΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΛΟΤΑ ΜΟΥ. ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΛΕΩ , ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΑΝΤΑΕΙ. ΗΤΑΝ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟ ΠΑΙΔΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 1,8 ΚΑΙ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ. ΩΣ ΕΦΗΒΟΣ ΗΤΑΝ ΜΟΝΙΜΩΣ ΞΑΝΑΜΜΕΝΟΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΤΟΥ.

ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΩ ΜΕΤΙΠΟΤΑ, ΚΑΘΟΤΑΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ, ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΚΤΗ ΤΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΒΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ, Η ΚΥΛΟΤΑ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΜΟΥΣΚΕΜΑ. ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΡΙΧΝΕ ΤΟ ΣΤΥΛΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΚΥΒΟΝΤΑΣ ΕΠΕΡΝΕ ΜΑΤΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΛΟΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ, ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΣΥΜΜΑΖΕΥΤΩ. ΦΟΡΟΥΣΑ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΑΦΑΝΟ ΝΥΧΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΘΡΥΛΙΚΑ ΜΟΥ ΤΣΟΚΑΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΘΟΡΥΒΟ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΧΑΣΜΟΥΡΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ: ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΦΕ?, -ΝΑΙ ΚΥΡΙΑ ΜΑ..ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ. ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΠΩΣ ΜΕ ΕΤΡΩΓΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ. ΟΙ ΡΩΓΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΡΘΙΕΣ ΚΑΙ ΠΙΕΖΑΝ ΤΟ ΝΥΧΤΙΚΟ ΜΟΥ , ΜΑΛΙΣΤΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ, ΟΠΟΤΕ Ο ΝΕΑΡΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΒΛΕΣ.ΤΟΥ ΣΕΡΒΙΡΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΣΚΗΣΗ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ. ΔΙΚΑΙΛΟΓΗΘΗΚΑ ΠΩΣ ΤΑΧΑ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ, ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΘΙΣΑ ΣΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΗΝ ΚΥΛΟΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΜΑΤΙ ΑΦΟΥ Η ΚΛΕΙΔΑΡΟΤΡΥΠΑ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΣΤΗ ΛΈΚΑΝΗ. ΞΑΦΝΙΚΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΚΥΡΙΑ ΜΑ..ΝΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ, ΓΑΜΩΤΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙ Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ, ΗΤΑΝ Ο Τ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΙ. ΕΚΛΕΙΣΑ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΗ ''ΠΑΛΙ ΘΑ ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ'' ΣΚΕΦΤΗΚΑ. ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ Κ. ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΒΛΩΣΕΙ ΠΟΛΥ, ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΜΕΤΡΑ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΤΗΝ ΣΤΥΣΗ ΤΟΥ. ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΙΔΕΕΣ, ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΘΑΡΡΑΛΈΟΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ. ΚΑΘΙΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ, ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΔΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΟΥΤΙ ΦΕΡΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ, ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ ΤΟΥ. ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΡΙΧΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΣΤΥΛΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΚΥΒΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ, ΤΡΑΒΙΕΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΣΕ.... Ή ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ  ΓΥΑΛΙΖΑΝ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ , ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΟΠΟΤΕ ΜΟΣΧΟΒΟΛΟΥΣΑΝ ΒΑΝΙΛΙΑ. ΚΑΘΩΣ ΣΗΚΩΝΟΤΑΝ ΕΝΙΩΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΤΗΝ ΓΑΜΠΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΡΙΓΟΣ ΜΕ ΔΙΑΠΕΡΑΣΕ, ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΜΟΥ ΣΥΣΠΑΣΘΗΚΕ ΚΑΙ ΟΙ ΡΩΓΕΣ ΜΟΥ ΞΑΝΑΤΟΥΡΛΩΣΑΝ ΑΠΟ ΚΑΒΛΑ. ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΜΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΛΙΓΑΚΙ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΙΠΙΛΙΖΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΛΙΓΟ ΜΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟ ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ. Ο Κ. ΚΟΚΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΜΑΤΙΕΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ , ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΕΚΑΤΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΑΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΜΟΥ.

ΓΑΜΩΤΟ Η ΩΡΑ ΠΗΓΕ 11, Η Σ., Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΙΣ 12:30 ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ, ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟΣ, ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΦΟΡΑ.ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΟΜΩΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΚΑΙ ΠΕΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΔΩ,-ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΕΚΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΑ? ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ, -ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ, ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ! ΜΑ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΟΥ, ΕΙΠΕ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΦΕΡΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ, ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΜΕΣΑ, ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΚΛΕΦΤΗ ΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΕΠΙΑΝΕ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΤΡΙΒΕ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ , ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΩ, ΑΝ ΟΧΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΤΟΝ Α. ΠΟΥ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΑΜΙΟΜΟΥΝ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΝ. ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΠΑΛΙ, ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΠΩΣ Η ΚΑΡΕΚΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΤΡΑΒΗΞΑ.ΕΚΑΤΣΑ ΠΑΛΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΓΟΝΑΤΟ, ΚΡΑΤΑ ΛΙΓΟ ΕΣΥ ΑΠΟ ΔΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ, ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΑΣ ΣΕ ΞΑΚΟΥΡΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΜΕ ΝΟΗΜΑ, ΦΑΝΗΚΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΕΠΙΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΤΟΥ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΞΙ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΜΠΟΥΤΙ ΓΕΡΝΟΝΤΑΣ ΕΛΑΦΡΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΜΕΝΑ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΕ ΧΟΥΦΤΩΣΕΙ ΕΙΠΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΤΗΣ ΑΣΤΥΦΙΛΙΑΣ ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΑ ΧΑΔΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΤΙ ΜΟΥ, ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ, ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΒΛΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΓΓΙΓΜΑ. ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΗΘΗΚΑ, ΑΠΛΑ ΑΝΑΨΑ ΤΣΙΓΑΡΟ. Ο Κ. ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΕΣΑ , ΗΤΑΝ ΦΑΝΕΡΑ ΚΑΒΛΩΜΕΝΟΣ , ΕΙΧΕ ΚΟΚΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΟΚΑΤΑΠΙΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. 

ΤΟΤΕ ΕΙΠΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΜΑ..ΝΑ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ, ΕΙΝΑΙ 11:15 ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑΡΡΑΛΕΟΣ, ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ. ΕΣΠΡΩΞΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΜΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ, Η ΝΥΧΤΙΚΙΑ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΛΟΤΑ ΜΟΥ. ΚΟΝΕΤΥΕ ΝΑ ΧΥΣΕΙ Ο Κ. ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΗ, ΜΟΥ ΕΣΦΙΞΕ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟΝ ΜΗΡΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΑΓΩΓΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΥ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΔΕΨΕ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΤΗΣ ΚΥΛΟΤΑΣ, ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΑ ΥΓΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ, ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ. ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ, ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟΥ ΠΙΕΣΕ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΛΟΤΑ, ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΥΓΡΑ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ. ΕΣΒΗΣΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ: -ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥΣΚΕΜΑ!!! ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΗΝ ΚΥΛΟΤΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ, ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΩ: -ΛΕΙΠΕΙ ΜΕΡΕΣ Ο Τ. ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ! -ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΨΩΛΑ ΘΕΙΑ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΤΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ. ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΤΟΥ, ΤΟΝ ΑΤΙΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. -ΑΑΑΧΧΧ, ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ. ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟΥ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΗΝ ΚΛΕΙΤΟΡΙΔΑ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ ΚΙΟΛΑΣ, ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ. - ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΛΑΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΜΟΥ ΩΣ ΤΟΥΣ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΥΣ ΜΟΥ.- ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙ Η ΚΟΝΤΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΕ ΑΛΛΑ Ο Κ. ΕΙΧΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ.Ο Κ. ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΑΥΤΗ. ΞΑΝΑΚΑΘΙΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ 2 ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΜΟΥ, ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΛΕΙΩΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ  ΚΑΒΛΑ, ΤΟΥ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΙΣΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΞΩ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΤΟΥ, ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ, ΟΧΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΟ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΧΟΝΤΡΟ , ΕΣΚΗΨΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ. - ΟΥΥΥΥΧΧ, ΤΙ ΚΑΒΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ? ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΤΗΝ ΨΩΛΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΛΥΦΩ, ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΒΛΕΣ. -ΕΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ, ΚΑΤΣΕ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ, ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΤΟΥ. ΜΠΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΟΛΟΣ ΜΕΣΑ. -ΑΜΑΝ , ΩΩΩΩΩΧΧΧΧΧΧΧ,
ΦΣΣΣΣΣΣΣΣ, ΤΙ ΚΑΒΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΛΕΩ. -ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ, Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 11:30 ΠΕΡΙΠΟΥ, ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΚΟΜΑ, ΣΗΚΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕΣΑ, ΜΟΝΟ ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΖΟΥΡΙΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΔΟΥΝΕ ΑΠΈΞΩ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΑΦΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΖΟΥΡΙΑ  ΜΕ ΞΑΠΛΩΣΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ. ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΝΥΧΤΙΚΟ , ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΜΕ ΕΦΗΒΙΚΗ ΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ, - ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΝΟΙΩΣΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΦΟΡΑ, ΦΛΑΠ ΦΛΑΠ ΦΛΑΠ ΦΛΑΠ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΑΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ. ΜΟΥ ΕΓΛΥΦΕ ΤΙΣ ΓΑΜΠΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΕ ΠΡΩΤΟΦΑΝΗ ΚΑΒΛΑ. -ΧΥΥΥΥΝΩΩΩΩΩΩ, ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΕΩ, ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΗΔΑΕΙ, ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ? ΗΞΡΕΡΑ ΠΩΣ Η ΩΡΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΠΡΟ ΕΚΠΛΗΞΕΩΣ ΜΕ ΤΗΝ Σ. - ΟΧΙ, ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΡΙΝ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΣΕ ΘΕΛΩ ΣΤΑ 4 ΜΟΥ ΛΕΕΙ.- ΠΟΥ ΤΑ ΕΜΑΘΕΣ ΑΥΤΑ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ, Η Χ. ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥΤΑΝΑ, ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΝΟΗΜΑ. ΓΥΡΝΑΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΑ ΜΟΥΝΟΧΕΙΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΤΣΟΚΕΦΑΛΟ ΤΟΥ, ΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧ, ΕΣΠΡΩΞΕ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΟΥΝΙ ΜΕ ΑΝΕΣΗ. ΤΑ ΥΓΡΑ ΜΟΥ ΕΤΡΕΧΑΝ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ,- ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ, - ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ . ΜΕ ΕΣΚΙΖΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ, ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΛΥΦΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΚΥΜΑΤΑ ΚΑΒΛΑΣ, ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ, ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΩΛΟΤΡΙΠΙΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΕΙ.- ΩΩΩΩΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΜΕ ΞΕΠΑΤΩΣΕΣ, ΓΛΥΨΕ ΜΟΥ ΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΚΙ'ΑΛΛΟ,ΑΧΧΧΧΧΧΧ!! - ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΩΡΑ, ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ. -ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ! ΜΑ, ΘΑ ΠΟΝΕΣΩ ΤΟΥ ΛΕΩ! -ΝΑΙ, ΚΑΛΑ, ΤΟΣΟ ΔΟΥΛΕΜΕΝΗ ΣΟΥΦΡΑ ΟΥΤΕ Η Χ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ, ΑΥΤΗ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ, ΕΣΥ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΓΑΜΩΤΟ ΕΙΠΑ, ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ, ΠΑΡΟΤΙ ΠΗΔΙΟΜΟΥΝΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΠΟΝΟΥΣΑ, ΟΜΩΣ ΕΙΧΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ  ΠΩ ΟΧΙ. ΟΥΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ, ΑΧΧ ΑΧΧ ΑΧΧΧ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΟΥ, ΤΕΛΙΚΑ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΜΠΕΙ. -ΩΠΩΠΩ ΤΙ ΚΩΛΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΚΥΡΙΑ ΜΑ..ΝΑ, ΜΟΥ ΛΕΕΙ, ΘΑ ΣΕ ΣΚΙΣΩ , ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΚΛΑΦΤΗ ΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ 12:10, ΜΕ ΓΑΜΟΥΣΕ ΗΔΗ 30 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΛΕΠΤΑ, ΠΕΡΕΠΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ.

ΕΣΦΙΞΑ ΤΑ ΚΩΛΟΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ, ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΣΕ ΛΊΓΟ . ΚΟΙΤΑΞΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΤΗΣ ΝΤΟΥΛΑΠΑ , ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΝΤΥΜΕΝΟ ΜΕ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΩΛΑΡΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΒΛΩΣΕ Η ΘΕΑ ΤΟΥ ΜΑΥΡΙΣΜΕΝΟΥ ΜΟΥ ΚΩΛΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΡΥΠΟΥΣΕ Η ΝΕΑΡΗ ΨΩΛΗ.ΤΑ ΜΟΥΝΟΧΕΙΛΑ ΜΟΥ ΕΣΤΑΖΑΝ ΚΑΙ Ο ΚΩΛΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟΣ ΥΓΡΑ. - ΧΥΝΧΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ, ΑΜΕΣΩΣ ΓΥΡΝΑΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΒΥΖΑΚΙΑ ΜΟΥ , ΟΙ ΡΩΓΕΣ ΜΟΥ ΓΙΝΑΝ ΚΑΤΑΣΠΡΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΥΣΙΑ.

ΣΗΚΩ ΤΟΥ ΛΕΩ , ΩΡΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ. ΟΤΑΝ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΠΟΡΤΑ ΦΟΡΕΣΑ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ, ΑΠΡΟΣΜΕΝΑ ΚΑΛΑ.

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΥΧΝΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΒΡΩΜΑ ΣΤΗ  ΓΕΙΤΟΝΙΑ, ΕΚΤΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ, ΒΑΣΙΚΑ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΠΟΛΥ Ο .Κ ΕΦΤΑΣΕ ΝΑ ΠΗΔΑΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ, ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΟΛΗΤΟΥ ΤΟΥ, ΕΜΕΝΕ ΣΤΗΝ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΑΜΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟΧΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥΕΧΩ ΔΕΙ. ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ, ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΠΛΑΝΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗ, ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΡΙΣΚΟΣΟΥΝ ΑΝΑΣΚΕΛΑ Ή ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΑΝΑΡΙΩΤΙΕΣΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ  ΕΠΑΘΕΣ ΕΤΣΙ. ΓΑΜΗΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 2 ΞΑΔΕΡΦΕΣ ΤΟΥ. ΤΕΛΩΣΠΑΝΤΩΝ, ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ. ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΤΙ. ΘΑ ΠΗΔΟΥΣΑ ΕΥΧΡΙΣΤΩΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ, ΟΠΩΣ ΤΟΝ Γ. ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ Κ. ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑΤΙ ΕΝΩ ΑΠΛΩΝΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΧΩΘΗΚΑ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΩΛΩΣΕ, ΑΝ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΠΛΙΜΑΝΤ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ. ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑΝ (ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ), ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΜΕΡΕΜΕΤΑΚΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗ ΨΩΛΗ ΤΟΥ. ΜΕ ΤΟΝ Κ. ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΖΑΜΕ ΠΟΤΕ ΑΠΛΑ ΤΥΧΑΙΝΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΟΤΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΩ, ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΓΣΥΖΥΓΙΚΗ ΣΧΕΣΗ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ Γ. ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΚΩΛΩΣΕΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.  ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΗΓΗΘΩ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο Τ. ΤΟΣΟ ΑΠΙΣΤΗ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!! 

flock.gr

rodelakias

• Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 14, 2011, 09:07:21 μμ »
Το κατα λάθος ξέσκισμα της κουνιάδας

Το καλοκαίρι που μας πέρασε (καλοκαίρι του 2007) εγώ, η γυναίκα μου, η αδελφή της και ο άντρας της αδελφής της αποφασίζουμε να περάσουμε μαζί τις διακοπές μας ώστε να'χουμε και το χαβαλέ μας και για να'χουμε παρέα ο ένας τον άλλον, μιας και κάνουμε όλοι μαζί καλή παρέα. Ο προορισμός μας ορίστηκε να είναι οι Σπέτσες. Την ιδέα την έριξε ο Κ., που είχε σχέσεις με πολλούς ανθρώπους του νησιού λόγω δουλειάς και με τις γνωριμίες του θα έκανε πιο εύκολη και πιο ευχάριστη τη διαμονή μας. Αφήσαμε τον Κ. να τα κανονίσει όλα, εισητήρια, δωμάτια, τα πάντα από νωρίς, ώστε να μην υπάρχει άγχος της τελευταίας στιγμής. Έτσι κι έγινε. 15 Ιουλίου λοιπόν και άπαντες στο λιμάνι, επιβιβαζόμαστε στο πλοίο και ξεκινάμε για τις Σπέτσες.

Φτάσαμε στις Σπέτσες και με οδηγό τον Κ. κατευθυνθήκαμε στα δωμάτια μας. Ήταν ένα μικρό Studio με 4 δωμάτια, το ένα δίπλα στο άλλο. Τα πλαϊνά δωμάτια ήταν άδεια και εμείς θα μέναμε στα 2 μεσαία δωμάτια. Εγκατασταθήκαμε, βάλαμε άμεσα τα μαγιό μας και κατεβήκαμε στη θάλασσα για μπάνιο. Έτσι, με μπάνιο, βολτούλες, φαγητό, συζήτηση και χαβαλέ περνούσαν οι ημέρες. Περάσαμε 4 ημέρες έτσι και την 5η ημέρα, έγινε το... κακό :

Βρισκόμαστε σε μια ταβερνούλα και αναπολούμε ιστορίες απ'τα παιδικά μας χρόνια, με τρομερό γέλιο και απίστευτο κέφι απ'όλους μας. Τα ποτήρια αδειάζουν συνεχώς και η ώρα περνάει πολύ ευχάριστα. Η ώρα έχει πάει 23.30 περίπου και αποφασίζουμε να γυρίσουμε στα δωμάτια για ύπνο, μιας και ήμασταν όλοι κουρασμένοι. Ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού και φίλος του Κ., τον παρακινεί να μείνει να συζητήσουν λίγο και "τα δικά τους". Ο Κ. παίρνει το Ο.Κ. της γυναίκας του λέγοντας οτι θ'αργήσει και οι τρείς μας, εγώ, η γυναίκα μου και η κουνιάδα μου, επιστρέφουμε στα δωμάτια μας. Οι γυναίκες μπαίνουν αμέσως στα δωμάτια τους, εγώ είπα οτι θα μείνω λίγο έξω στη βεράντα στον αέρα και μετά θα πάω. Όντως, κάθησα εκεί να χαλαρώσω λίγο, ώσπου... τσακ! Ξαφνικά πέφτει το απόλυτο σκοτάδι. Έσβησαν τα φώτα του δρόμου και του τετραγώνου που βρισκόμαστε, στο βάθος (προς την πόλη) έβλεπα οτι είχαν φως κανονικά. "Φτου, γαμώτο" λέω και πάω σιγά σιγά στα τυφλά να βρω το δωμάτιο να μπώ μέσα, ούτως ή άλλως έξω δεν έβλεπα την τύφλα μου. Κουτσά στραβά, βρίσκω την πόρτα και μπαίνω μέσα, προσπαθώντας να μη κάνω θόρυβο και ξυπνήσω τη γυναίκα μου, που είναι λιγο φοβιτσιάρα και δε τα πάει καλά με τις συσκοτίσεις.

Πλησιάζω στο κρεβάτι, εκείνη ήταν ξαπλωμένη ανάσκελα, μη φορώντας τίποτα. Μου έκανε εντύπωση γιατί πάντοτε φοράει κάτι, έστω ένα baby doll. Η αφή του γυμνού κορμιού με αναστάτωσε και άρχισα να τη χαϊδεύω απαλά. Εκείνη άφησε ένα μικρό αναστεναγμό να βγεί απ'τα χείλη της, ενθαρρύνοντας με να συνεχίσω. Της άνοιξα τα πόδια και άρχισα να επεξεργάζομαι το μουνάκι της. Σιγά σιγά, με τη γλώσσα, με τα χείλια. Εκείνη αναστέναζε δείχνοντας οτι το απολαμβάνει. Συνέχισα για κάμποση ώρα να τη γλείφω ώσπου άφησε να της ξεφύγει ένα δυνατό "Ααααχ" και με σπασμούς τελείωσε, σφίγγοντας μου το κεφάλι με τα πόδια της.

Οι αναστεναγμοί της με είχαν καβλώσει πολύ. Έβγαλα το μποξεράκι μου και άρχισα να τρίβω το κεφάλι της πούτσας μου στο υγρό μουνάκι της. Εκείνη με μια κίνηση με τράβηξε απ'τη μέση με τα πόδια της, δείχνοντας μου οτι ήθελε να μπώ μέσα της αμέσως. "Έλα τώρα, δε μπορώ να περιμένω" είπε ψιθυριστά και εγώ υπάκουσα. Με μιας κάρφωσα τον πούτσο μου στα βάθη του μουνιού της και άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της. "Αααααααχ, ααααχ, ααααχ"... Αναστέναζε βαριά. Έσφιγγε τα πόδια της πάνω μου, τράβαγε το σεντόνι με τα χέρια της. Της άρεσε πολύ και το έδειχνε. Έπεσα απο πάνω της και άρχισα να γλείφω τις ρώγες της. Το μουνί της κυριολεκτικά έσταζε. Αφού έπαιξα λίγο με τις ρώγες της, έκανα μια κίνηση να τη γυρίσω στα τέσσερα για να ξαναμπώ μέσα της. Γύρισε σχεδόν αμέσως. Απόρησα, γιατί η γυναίκα μου σπάνια κάθεται στα τέσσερα, προτιμάει είτε να είμαι απο πάνω της είτε εκείνη απο πάνω μου. Θέλει να με βλέπει, λέει. Όπως και να'χει, εκμεταλλεύτηκα την ευκαιρία και προσπάθησα να μπω φουριόζος μέσα της, πράγμα δύσκολο με το απόλυτο σκοτάδι που επικρατούσε. Με βοήθησε, πιάνοντας τον πούτσο μου με το χέρι της και οδηγώντας με μέσα της πάλι. Την έπιασα γερά απ'τη μέση και άρχισα να τη σφυροκοπάω. Οι αναστεναγμοί της ήταν πιο έντονοι τώρα, σχεδόν φώναζε. Εγώ τη γαμούσα δυνατά και εκείνη είχε παραδοθεί εντελώς. Και τότε... τσακ! επανέρχεται το φως. Δίπλα στο κρεβάτι υπήρχε ένα μικρό κομοδίνο με ένα πορτατίφ, που προφανώς ήταν ανοιχτό απο πριν. Με έκπληξη διαπιστώνω οτι τόση ώρα δε γαμούσα τη γυναίκα μου, αλλά την κουνιάδα μου! Σάστισα προς στιγμήν και σταμάτησα. Εκείνη δε με είχε δει ακόμη, καθώς είχε χώσει το κεφάλι της στα μαξιλιάρια, όπως καθόταν μπρούμυτα, για να μην ακούγονται οι φωνές της. "Μη μου σταματάς τώρα, θα χύσω σε λίγο" μου είπε. Εγώ σαστισμένος, μηχανικά εντελώς, άρχισα πάλι να κουνιέμαι, μη ξέροντας πως να αντιμετωπίσω την κατάσταση όταν θα έβλεπε οτι δε τη γαμούσε ο Κ., αλλά ο άντρας της αδελφής της! "Πιο δυνατά, πιο δυνατά αγάπη μου" έλεγε, "σήμερα σε νιώθω πολύ σκληρό, μη σταματάς να με πηδάς... αααααχ... αααααχ"...

Οι αναστεναγμοί της ήταν πραγματικά κολασμένοι. Άρχισα να την πηδάω όσο πιο δυνατά μπορούσα. Η Μ. σχεδόν στρίγγλιζε και δευτερόλεπτα αργότερα τελείωσε με έντονους σπασμούς. Εγώ πάλι κόντευα να χύσω, δε μπορούσα άλλο. Άρχισα να βογγάω κι εκείνη κατάλαβε οτι θα τελείωνα. Τότε, κάνει μια απότομη κίνηση και με βγάζει απο μέσα της και γυρίζει ανάσκελα. Ξεκίνησε να πεί "χύσε στο στήθ..." και έμεινε με γουρλωμένα μάτια όπως με είδε, έκπληκτη απ'το ποιός τελικά τη γαμούσε τόση ώρα. Εγώ δε κρατήθηκα άλλο : Τα καυτά μου χύσια εκτοξεύτηκαν απ'τον πούτσο μου και κατέληξαν στο πρόσωπο της, το λαιμό της, τα μαλλιά της. Εκείνη είχε κλείσει σφιχτά τα μάτια. Ενστικτωδώς της έκλεισα με το χέρι το στόμα ενώ εκείνη προσπαθούσε να φωνάξει, προσπαθώντας να της εξηγήσω πως δεν μπήκα εσκεμμένα στο δωμάτιο της αλλά έμπλεξα τα δωμάτια λόγω της διακοπής ρεύματος. Όταν την ηρέμησα λίγο, πήρα το χέρι μου απ'το στόμα της ικετεύοντας τη να μη φωνάξει και πως όλα έγιναν κατά λάθος. "Τσακίσου φύγε από μπροστά μου πριν έρθει ο Κ." μου είπε. "Πάω να κάνω μπάνιο να βγάλω τα χύσια σου από πάνω μου και το πρωΐ θα λογαριαστούμε. Φύγε να μη σε βλέπω" είπε και μπήκε κλαίγοντας στο μπάνιο.

Έφυγα απ'το δωμάτιο σα βρεγμένη γάτα. Τρύπωσα σιγά σιγά στο δωμάτιο μου και μπήκα σφαίρα στο μπάνιο. Τελειώνοντας το μπάνιο μου, άκουσα τη διπλανή πόρτα (απ'το δίπλα δωμάτιο) ν ανοίγει. "Γύρισε ο Κ." σκέφτηκα και προετοιμάστηκα για τα χειρότερα. Πέρασαν 10 λεπτά περίπου πριν βγώ απ'το μπάνιο και δεν άκουγα ούτε κραυγές, ούτε κλάματα. Σκέφτηκα οτι ο Κ. θα πήγε απ'ευθείας για ύπνο και πως το πράγμα έπαιρνε αναβολή μέχρι το πρωΐ. Ξάπλωσα ανήσυχος δίπλα στη γυναίκα μου που κατάλαβε την παρουσία μου και άνοιξε τα μάτια της. "Τώρα γύρισες;" μου είπε. "Ναι, δεν έχω ύπνο" της είπα. "Ξέρω εγώ το γιατρικό" μου είπε και σε χρόνο ντε τε μου έβγαλε την πετσέτα και πήρε την πούτσα μου στο στόμα της. Δεν αντέδρασα καθόλου, δεν ήθελα να μπουν σκέψεις στο μυαλό της, καθώς είναι πολύ καχύποπτη. Δεν άργησε να μου γίνει και πάλι κάγκελο, καθώς οι πίπες της γυναίκας μου ανασταίνουν και πεθαμένο. Έβγαλε γρήγορα το στρινγκάκι της και έκατσε πάνω στον πούτσο μου. Ήταν υγρή ήδη και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει γρήγορα στην πούτσα μου. Προσπάθησε να μη κάνει θόρυβο "για να μη την ακούσουν απο δίπλα", απ'ότι είπε. Η κουνιάδα μου όμως και ο άντρας της, απ'ότι φαίνεται, μας πήραν χαμπάρι και ξεκίνησαν κι αυτοί "παιχνίδι" με δυνατούς αναστεναγμούς απ'την πλευρά της Μ. Είμαι σχεδόν βέβαιος οτι το'κανε επίτηδες. Η γυναίκα μου άκουσε από δίπλα τους θορύβους και απελευθερώθηκε. "Τώρα που δεν έχουμε φόβο, πήδα με μωράκι μου", είπε. Ξάπλωσε ανάσκελα και σήκωσε ψηλά τα πόδια της. Οι αναστεναγμοί της Μ. απο δίπλα μου θύμισαν το σκηνικό που είχε παιχτεί και έπεσα σα μανιασμένος στη γυναίκα μου. Μπήκα μέσα της αμέσως και άρχισα να τη γαμάω με λύσσα. Οι φωνές της θα ξύπναγαν και κουφό. Την πήδαγα για μισή ώρα περίπου, ενώ εκείνη είχε χύσει τρείς φορές και με ικέτευε να τελειώσω, φωνάζοντας δυνατά "χύσεεεε... δε μπορώ άλλο... με πεθαίνεις.... λιώνω..." και γρατζουνώντας με στην πλάτη και τα χέρια. Είχα έναν πολύ δυνατό οργασμό, τόσο έντονο που δεν πρόλαβα καν να βγω απο μέσα της, γεμίζοντας τη με τα χύσια μου. Κοιμηθήκαμε αγκαλιά, αποκαμωμένοι.

Το επόμενο πρωΐ, χτύπησε η πόρτα μας. Ήταν η Μ. που χτύπησε την πόρτα μας για να πάμε για μπάνιο. "Ξυπνήστε υπναράδες", είπε. Αργότερα, στη θάλασσα, ξανοιχτήκαμε λίγο απ'τους άλλους και βρήκε ευκαιρία να μου τα χώσει : "Είσαι ξεδιάντροπος. Δε φτάνει που ήρθες, μπήκες στο δωμάτιο μου και με βίασες, πήγες και το'κανες και με την αδελφή μου επίτηδες για να σε ακούω. Έπρεπε να πάω στην αστυνομία, κάθαρμα" μου είπε. Εγώ πάλι προσπάθησα να την πείσω οτι όλα ήταν μια τεράστια παρεξήγηση αλλά αυτή συνέχισε να με βρίζει. Της είπα τότε οτι κι αυτή στην τελική έκατσε να τον φάει απ'τον άντρα της οπότε δε μπορεί να με κατηγορεί για κάτι. "Επίσης", της είπα, "δε μου φάνηκε καθόλου για βιασμός. Σου άρεσε απ'τη στιγμή που σ'έγλειψα μέχρι την ώρα που σ'έχυσα. Θα το αρνηθείς κι αυτό;". "Είσαι μεγάλος αλήτης" μου είπε. "Δε θα πω τίποτα στην αδελφή μου γιατί την αγαπάω και δε θέλω να πληγωθεί, αλλά και γιατί δε θέλω να χαλάσω και το δικό μου σπίτι. Αν όμως με ξαναπλησιάσεις ποτέ, θα το μετανιώσεις. Το κατάλαβες;" μου είπε και άρχισε να κολυμπά προς την ακτή.

Οι διακοπές τελείωσαν, επιστρέψαμε στις βάσεις μας, αφοσιωθήκαμε στη δουλειά και όλα βαίνουν καλώς. Το θέμα ξεχάστηκε, ή τουλάχιστον έτσι ήθελα να νομίζω. Ένα βράδυ που είχαμε πάει επίσκεψη στο σπίτι τους (δυστυχώς δε μπορούσα να το αποφύγω), μου ζήτησε να κατέβουμε κάτω στο πάρκινγκ τους για να φέρουμε κάτι κάρβουνα, γιατί ο Κ. έψηνε. Κατέβηκα να βοηθήσω. Μπαίνοντας μέσα, εκείνη έκλεισε την πόρτα πίσω της και μου είπε "αν δε θες να μάθει σήμερα κανείς τίποτα, μη μιλήσεις καθόλου". Μου κατέβασε το φερμουάρ, μου ξεκούμπωσε το παντελόνι και άρχισε να με τσιμπουκώνει μαλάζοντας μου ταυτόχρονα τ'αρχίδια. Ο πούτσος μου σκλήρυνε και τότε αυτή άρχισε να τον ρουφάει μανιασμένα, πάρα πολύ γρήγορα, συνεχίζοντας με το ένα χέρι να μου μαλάζει τ'αρχίδια και με το άλλο να με μαλακίζει ταυτόχρονα. Δεν άντεξα για πολύ και πρόφτασα να πω μόνο "χύνω" γραπώνοντας το κεφάλι της και πιέζοντας το προς τα μέσα. Εκείνη τραβήχτηκε πίσω αλλά μια χυσιά χώθηκε στο στόμα της. Σκουπίστηκε και είπε "δε μου αρέσει να χύνουν στο στόμα ή το πρόσωπο μου, τον άντρα μου δε τον έχω αφήσει ποτέ κι εσύ δύο φορές μ'έχυσες παρά τη θέληση μου". Εγώ δε μπορούσα ν'αρθώσω λέξη, εκείνη συνέχισε να μιλάει. "Δε μπορώ να βγάλω απ'το μυαλό μου εκείνο το βράδυ στις Σπέτσες. Κοιμάμαι το βράδυ και βλέπω να πως με πηδάς ξανά και ξανά. Θέλω να νιώσω το παλούκι σου στο μουνί μου πάλι". Μου έδωσε μια σακούλα με κάρβουνα και είπε "πάρτη τώρα να πάμε πάνω, πριν μας βγάλουν πρόγραμμα". Υπάκουσα και ανέβηκα σαν υπνωτισμένος.

Είναι ένα δίμηνο τώρα που ξεσκιζόμαστε κανονικά και με το νόμο σε κάθε ευκαιρία, μεγάλη η μικρή.

flock.gr

rodelakias

• Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 14, 2011, 09:08:39 μμ »
Ο γείτονας μου γαμούσε την μάνα μου

Από μικρός μου άρεσε πολύ το μάτι. Έβλεπα την αδερφή μου που την γάμαγε ο φίλος της, έβλεπα την μάνα μου όταν έκανε μπάνιο, και αυτό συνεχίζεται μέχρι τώρα. Μια μέρα λοιπόν έβαλα κρυφές κάμερες στο δωμάτιο της αδερφής μου,... της μάνας μου στο σαλόνι και έτσι έβλεπα τα πάντα.

Μια μέρα ήμουν μόνος σπίτι με την μάνα μου. Πήγα νωρίς για ύπνο ενώ είχα τις κάμερες σε λειτουργία. Κάποια στιγμή άκουσα το κουδούνι της πόρτας και είδα ότι μπήκε ο γείτονας μου ο Κώστας είναι γύρω στα σαράντα πέντε, εύσωμος με μεγάλη κοιλιά. Κάθισε στον καναπέ και ρώτησε την μάνα μου αν είναι μόνη και του είπε το παιδί κοιμάται. Του έφερε μια μπύρα να πιει και κάθισε και αυτή δίπλα του. Φορούσε ένα μικρό νυχτικό που ίσα-ίσα κρατούσε τα βυζιά της.

Εκεί που κουβέντιαζαν ο Κώστας έβαλε το χέρι του πάνω στο γόνατο της μάνας μου. Αυτή ταράχτηκε και πήγε να σηκωθεί. Του είπε πως δεν είναι σωστό και πως δεν είχε πάει ποτέ με άλλον άντρα από όταν παντρεύτηκε. Ο Κώστας τότε καύλωσε. Την έβαλε να καθίσει πάλι και έβαλε το χέρι του μέσα, έπιασε το κιλοτάκι της και της είπε:

- «Ήρθε η ώρα πουτανίτσα να κερατώσεις τον άντρα σου!»

Η μάνα μου τα έχασε! Του είπε:

- «Θα μας ακούσει το παιδί…»

Αυτός την καθησύχασε. Ξεκούμπωσε το παντελόνι του και έβγαλε τον πούτσο του έξω. Ήταν τεράστιος και πολύ χοντρός. Της είπε να τον πάρει στο στόμα της και αυτή έσκυψε δειλά και έβαλε το χοντρό του πουτσοκέφαλο στο στόμα της. Αυτός της πίεσε το κεφάλι και τον πήρε σχεδόν όλον μέσα. Τα αρχίδια του χτυπούσαν στο σαγόνι της. Την έβριζε και της έριξε δυο χαστούκια ενώ της έλεγε:

- «Πουτάνα ήρθε η ώρα να γαμήσω το μουνάκι σου!»

Την σήκωσε, έβγαλε το νυχτικό, την έριξε στον καναπέ, άνοιξε τα πόδια της και με μια δυνατή κίνηση τον κάρφωσε στο μουνί της. Η μάνα βογκούσε δυνατά. Την έσκιζε με δύναμη και την έβριζε συνέχεια…

- «Καριόλα! Σ’ αρέσει ο πούτσος ε; Πουτανάκι, δεν θα παίρνεις τα πόδια σου μετά το γαμήσι που θα φας!»

Η μάνα μου δεν είχε συνηθίσει σε τέτοια λόγια και καύλωνε περισσότερο σε σημείο που ξέχασε πως εγώ και καλά κοιμόμουν, και γαμιόταν σαν πουτάνα πλέον. Μετά από λίγο την έστησε στα τέσσερα και την κάρφωνε πισωκολλητά για κανένα δεκάλεπτο και μετά τον έβγαλε και της είπε:

- «Πουτανίτσα, ετοιμάσου τώρα να σου σκίσω το κωλαράκι!»

Η μάνα μου πετάχτηκε πάνω και του είπε πως μια φορά το έχει κάνει από πίσω και πονούσε πολύ. Αυτός της έριξε δυο χαστούκια και της είπε θα της αρέσει τέτοιος χοντρός πούτσος να είναι μέσα στην κωλάρα της. Η μάνα μου αφού δεν μπορούσε να το αποφύγει, στήθηκε στα τέσσερα και ο Κώστας ακούμπησε το χοντρό πουτσοκέφαλο του στην στενή τρυπούλα της. Στη αρχή μπήκε το πουτσοκέφαλο του μέσα και κόπηκε η ανάσα της μάνας μου. Βογκούσε τόσο δυνατά που το άκουγα στο δωμάτιο χωρίς να ακούω από την κάμερα. Του έλεγε:

- «Κώστα σταμάτα! Πονάω! Αχ… Αχ… Αααααααααα! Πονάωωωωωωωωω!!!»

Ο Κώστας έμεινε για λίγο ακίνητος και όταν άνοιξε λίγο το κωλοτρυπίδι της, τον έβαλε όλον μέσα. Η μάνα μου έκλαιγε από πόνο. Τον παρακαλούσε να σταματήσει αλλά αυτός την είχε πιάσει από την μέση και την γαμούσε γρήγορα. Της έλεγε:

- «Καριόλα, δεν θα μπορείς να κάτσεις σε καρέκλα μετά από αυτό!»

Μετά από λίγο ο Κώστας της είπε:

- «Χύνωωωωωωωω! Χύνωωωωωω! Μέσα στο κωλαράκι σου πουτανίτσα!!!»

Έριξε όλο το ψωλόχυμα μέσα της. Τον έβγαλε και της τον έδωσε στο στόμα…

- «Πάρτον καριόλα να τον καθαρίσεις!» είπε.

Η μάνα μου τον έγλυψε και δεν έμεινε σταγόνα από τα χύσια του. Σηκώθηκε, ντύθηκε, έκανε ένα τσιγάρο και της είπε:

- «Τώρα που κάναμε την αρχή, αύριο θα έρθω με έναν φίλο να σε πάρουμε μαζί να σε ξεσκίσουμε πουτανίτσα!»

Η μάνα μου τα έχασε! Νόμιζε πως θα τελείωνε εκεί. Ο Κώστας έφυγε και η μάνα μου έκανε ένα μπάνιο και ξάπλωσε ξεθεωμένη από το γαμήσι. Δεν μπορούσε να καθίσει… Εκείνο το βράδυ έπαιξα τρεις μαλακίες και έπεσα για ύπνο.

Την άλλη μέρα ήρθε πάλι ο Κώστας με έναν φίλο του γύρω στα εξήντα πέντε. Ο πατέρας μου δεν είχε επιστρέψει απ’ το ταξίδι, η αδερφή μου ήταν στον γκόμενο, και εγώ έπεσα από νωρίς για ύπνο -και καλά- και περίμενα να δω αν θα ερχόταν ο Κώστας. Λέει ο Κώστας στην μάνα μου:

- «Αυτός είναι ο φίλος μου ο Νάσος. Ήρθε για να σε τρελάνουμε στο γαμήσι και οι δυο!»

Η μάνα μου άρχισε να τον βρίζει:

- «Μαλάκα τι νόμιζες; Επειδή σου κάθισα χθες ήρθες με τον φίλο σου τώρα;»

Ο Νάσος της είπε:

- «Ηρέμησε πουτανίτσα…»

Χούφτωσε τον κώλο της ενώ ο Κώστας την τράβηξε κοντά του και την φίλησε στον λαιμό. Η μάνα μου άρχισε να καυλώνει και μετά από λίγο δεν έφερνε καμία αντίσταση. Τελικά της άρεσε της πουτάνας.
Έβγαλαν τα καυλιά τους και την έβαλαν να τους πάρει πίπα. Ο Νάσος δεν είχε τόσο μεγάλο πούτσο σαν του Κώστα αλλά ήταν πάρα πολύ πιο χοντρός. Η μάνα μου όταν τον είδε τα έχασε. Πήρε πρώτα του Κώστα πίπα και μετά του Νάσου. Ο Νάσος της γάμαγε το στόμα τώρα και η μάνα μου πνίγηκε από το πάχος.

Ο Κώστας ξάπλωσε κάτω, έβαλε την μάνα μου να καθίσει πάνω στο καυλί του ενώ ο Νάσος της τον έδινε στο στόμα. Ο Νάσος έλεγε:

- «Καλά ρε μαλάκα, που το βρήκες αυτό το πουτανάκι;»

Πήγε από πίσω της και της είπε:

- «Ετοιμάσου να σε σκίσω από τον κώλο!»

Της τον έβαλε απότομα με δύναμη και η μάνα μου έκλαιγε από τον πόνο και έλεγε:

- «Πονάωωωωωω… σταμάτααααααααα… ααααχχχχ… αααχχχ… αααχχχ… Ααααααα… πονάω!!!»

Την γαμούσαν και οι δυο συντονισμένα και μετά από λίγο άλλαξαν θέση. Την γαμούσαν δυνατά και η μάνα μου ούρλιαζε. Ήταν η πρώτη της παρτούζα. Μετά από λίγο είπαν:

- «Σε χύνουμεεεεεε! Τσουλίτσα!»

Ο Νάσος άδειασε στο μουνί της και ο Κώστας στον κώλο της. Έμειναν για λίγο ξαπλωμένοι και μετά πήγαν να φύγουν και της είπαν πως θα πήγαιναν με άλλους τρεις φίλους την επόμενη φορά. Η μάνα μου δεν μπορούσε να περπατήσει.

Όση ώρα έβλεπα που την γαμούσαν, έπαιξα δυο μαλακίες απανωτά και κοιμήθηκα. Μετά από καιρό ο Κώστας και ο Νάσος έφεραν άλλα τρία άτομα και ξέσκισαν την μάνα μου αλλά αυτή την ιστορία θα σας την πω άλλη φορα

rodelakias

• Επισκέπτης
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 23, 2011, 04:58:53 πμ »
Ο ταξιτζής και η γυναίκα του

Δεν θα μπω σε μεγάλες εισαγωγές , αλλά στην ουσία της ιστορίας που είναι πέρα για πέρα αληθινή.
Είμαι 38 (ας πούμε Νίκος) και η γυναίκα μου 34 Μαρία και είμαστε παντρεμένοι 4 χρόνια. Πολλές φορές όταν πηδιόμαστε , φαντασιώνουμε ανοιχτά της σκέψεις μας και χύνουμε υπέροχα. Σχεδόν πάντα βάζουμε και άλλους στο παιχνίδι , αλλά ποτέ δεν έχουμε κάνει κάτι.
Πριν 2 μήνες περίπου είχαμε πάει στα μπουζούκια με ένα άλλο φιλικό ζευγάρι που δεν σας κρύβω ότι έχω πολλές φορές μαλακιστεί για τη γυναίκα , τη Μαρία. Διασκεδάσαμε , ήπιαμε (η πηγή του κακού) και γενικά περάσαμε πολύ καλά, όπως πάντα άλλωστε. Τα μπουζούκια τα κλείσαμε σχεδόν και αποχωριστήκαμε με το φιλικό ζευγάρι και ο κάθε ένας πήρε τον δρόμο της επιστροφής.
Εμείς δεν είχαμε πάρει αυτοκίνητο , με τη λογική ότι θα πίναμε και έτσι βρήκαμε ένα ταξί και το σταματήσαμε. Ο οδηγός , ένας κύριος κοντά στα 50 έπινε καφέ και μάλλον δούλευε για πρωί αφού σε λίγο θα ξημέρωνε.
Η γυναίκα μου και εγώ καθόμασταν στο πίσω κάθισμα και μέσα στην ζαλάδα και την κούρασή μας ψιλοτραγουδάγαμε , ενώ μιλάγαμε με τον οδηγό περί ανέμων και υδάτων.
Η συζήτηση άρχισε να γίνετε πιο ενδιαφέρουσα και ο τύπος άρχιζε να λέει ένα ανέκδοτο για μια ζωντοχήρα . Είχαμε ξεκαρδιστεί στο γέλιο ενώ είχαμε φτάσει ήδη στο σπίτι και περιμέναμε να τελειώσει το ανέκδοτο για να φύγουμε. Μέσα στην μέθη μου του λέω ανέβα πάνω να πιούμε ένα τελευταίο.
Η γυναίκα μου με αγριοκοίταξε λίγο , αλλά και αυτής η μέθη ήταν μεγάλη οπότε και δεν είπε τίποτα. Ο τύπος στην αρχή δεν απάντησε , αλλά στη συνέχεια είπε άντε ας σας κάνω λίγο παρέα. Έτσι και έγινε.σε λίγο ανεβήκαμε πάνω και του έβαλα ένα ποτό!
Η γυναίκα μου καθόταν δίπλα του και πέταξε τα παπούτσια λέγοντας ότι την έχουν σακατέψει . Παρά τη μέθη μου είχα συνειδητοποιήσει ότι άρχισε να υπάρχει μια ερωτική ατμόσφαιρα και μου έκανε τρομερή εντύπωση η στάση της γυναίκας μου που δεν μίλαγε. Σε κάποια στιγμή άρχισε να κάνει μασάζ στα τα πόδια της αφού είχαν εξαντληθεί από το χορό και τα παπούτσια.
Ο ταξιτζής είχε αρχίσει τα κοιτάζει τα πόδια της και χωρίς πολλές κινήσεις και ερωτήσεις ενώ μιλάγαμε βρέθηκε να της κάνει μασάζ στις πατούσες.. Εκείνη κάπου αιφνιδιάσθηκε και κάπου της άρεσε αφού την ξεκούραζε Μου έκανε τρομερή εντύπωση που τα πράγματα είχαν φτάσει ως εκεί και πραγματικά δεν ήξερα τι μπορεί να γίνει στη συνέχεια δεν ανεβήκαμε στο σπίτι με την αίσθηση ότι θα γινόταν κάτι ή τουλάχιστον ότι θα προκαλούσαμε εμείς κάτι.
Η Μαρία ήταν ξαπλωμένη στον καναπέ, ακουμπώντας το κεφάλι της στα γόνατά μου , ενώ τα πόδια της στα γόνατα του ταξιτζή που της τα έτριβε
Μεταξύ μέθης , κούρασης και υπνηλίας της γυναίκας μου, ο τύπος άρχισε να χαϊδεύει εκτός από τις πατούσες και τις γάμπες ενώ το χέρι του ήταν προφανές ότι πήγαινε σιγά σιγά προς τα πάνω, κάθε του ματιά ήταν σαν να παίρνει άδεια για να προχωρήσει και εγώ με τη στάση μου του την έδινα. Τα χέρια του έφτασαν στην κορυφή του καλσόν , πάνω από την κιλότα και άρχιζαν να το κατεβάζουν. Εκείνη τη στιγμή η Μαρία πήγε να κάνει μια κίνηση για να σταματήσει , αλλά τα δικά μου χέρια έπιασαν τα δικά της και τα οδήγησα στο καυλί μου.
Της έβγαλε το καλσόν και συνέχισε με την κιλότα , έσκυψε και έβαλε το κεφάλι του ανάμεσα στα σκέλια της. Άρχισε να της κάνει γλυφομούνι και οι πρώτες βαριές ανάσες έβγαιναν από το στόμα της. Ξεκούμπωσα το παντελόνι και της έβαλα στο χέρι την ψωλή μου ενώ στην κάτω πλευρά του καναπέ ο ταξιτζής την έγλυφε. Σιγά σιγά έγειρε το κεφάλι της και μου τον πήρε στο στόμα
Ο ταξιτζής έβγαλε από την τσέπη του μια καπότα , την φόρεσε και άρχισε να της το βάζει. Οι κραυγές άρχισαν να δυναμώνουν ενώ ο ρυθμός που τη γαμούσε δυνάμωνε.
Δεν είχε βγάλει τα ρούχα του , είχε κατεβάσει μόνο το φερμουάρ και την πηδούσε με την ψωλή κάγκελο να μπαινοβγαίνει στο καυλωμένο μουνί της. Με κοιτούσε και μου αποκρίθηκε με μια κραυγή . «Τι μουνί είναι αυτό ρε φίλε . έχω να γαμήσω πολύ καιρό τόσο όμορφα.» Η γυναίκα μου τον είχε εγκλωβίσει μέσα στα πόδια της που ήταν στον αέρα και ταυτόχρονα μου έκανε πίπα Με μια κίνηση πέφτουμε στο χαλί και την γυρνάει ανάποδα. άρχισε να τη γαμάει σαν σκυλάκι ενώ εγώ πλέον ήμουν στα γόνατα και μου τον τρόμπαρε υπέροχα. Είχε λιώσει από την καύλα , αλλά και εγώ το ίδιο ..μου γαμούσαν τη γυναίκα μου και το χαιρόμουν απίστευτα.
Σε μια στιγμή αφήνει τον πούτσο μου και ανεβαίνει στο αυτί μου και μου ψιθυρίζει «θέλω να τον πάρω στον στόμα μου το καυλί του» Της απαντάω θετικά και της λέω ότι θα τη γαμήσω εγώ όσο του κάνει πίπα Αυτή μου έδωσε μια απάντηση που τα έχασα .. «όχι κάτσε απέναντι ..στον άλλο καναπέ .εσύ ευθύνεσαι για αυτό οπότε τουλάχιστον άσε με να το κάνω όπως θέλω!!!» και έτσι έγινε . Κάθισα απέναντι και άρχιζα να μαλακίζομαι ενώ τον πίπωνε άγρια Ο ταξιτζής είχε ξεθαρρέψει και την έβριζε ενώ τα χέρια του έδιναν ρυθμό στο κεφάλι της γυναίκας μου. Ξαφνικά η Μαρία σηκώθηκε τον πήρε από το χέρι και άρχισε να τον τραβάει προς το δωμάτιο ενώ με κοίταξε και μου είπε «εσύ να μείνεις εδώ και να την παίζεις .» Τρελάθηκα .εκεί που πήγαινα να σταματήσω αυτό το παιχνίδι η καύλα μου μεγάλωνε και δεν μίλησα.
Σε λίγο ήταν στο κρεβάτι μας και τα βογκητά της ήταν δυνατά , ενώ έτριζε το κρεβάτι από το πήδημα!!! η πόρτα ήταν κλειστή και δεν μπορούσα να καταλάβω ακριβώς τι γινόταν , αλλά συνέχιζα να τον παίζω ..δεν ήθελα να χύσω κρατιόμουνα πολύ ώρα!!!
Κάποια στιγμή το κρεβάτι σταμάτησε να τρίζει και για λίγα δευτερόλεπτα υπήρξε σιγή ..δεν άντεξα και πήγα προς το δωμάτιο και άνοιξα λίγο την πόρτα . Ο ταξιτζής της έβαζε κρέμα και ξαφνικά της τον έχωσε στον κώλο!!!
Της Μαρίας ο κώλος ήταν χαλαρός γιατί την πηδούσα πολλές φορές από πίσω!!! Της άρεσε πολύ!!! Στο θέαμα αυτό δεν άντεξα και έχυσα πάνω στην πόρτα ενώ αυτοί βογκούσαν δυνατά!! Πήγα στο σαλόνι και άναψα ένα τσιγάρο , ενώ μέσα γαμιόντουσαν!!! Εκεί με πήρε ο ύπνος.
Ξύπνησα μετά από 2-3 ώρες περίπου και υπήρχε ησυχία. Πάω στο δωμάτιο και τους βλέπω να κοιμούνται. Ξυπνάω τον ταξιτζή και αυτός χωρίς λόγια πολλά ντύθηκε και έφυγε.
Η Μαρία ξύπνησε και αυτή και χωρίς να πει τίποτα πήγε στο μπάνιο και ξαναγύρισε ενώ αυτός είχε φύγει.

flock.gr

rodelakias

• Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 23, 2011, 05:02:20 πμ »
Η Κωλάρα της Πενηντάρας (μέρος 1ο)

Με λένε Χρήστο, 35 ετών και Παντρεμένος. Η Γιούλη 55 χρονών με τεράστια κωλάρα, πελώρια βυζιά και επάγγελμα καθαρίστρια.  Φυσικά η γυναίκα δεν παιζότανε παρόλο που είναι μόλις 1.58 και κάπου 75 κιλά, εκ των οποίων τα μισά είναι βυζιά και τα άλλα μισά κώλος και είναι χοντρή, δεν είναι όμως η παχύσαρκη που της κρέμονται τα κρέατα η γιναίκα είναι σφιχτή τεζαρισμένη. Ίσως από το πάχος.

Για λεπτομέρειες διαβάστε την ιστορία «Ανακούφιση με την καθαρίστρια..» και θα καταλάβετε.
Το άπιαστο για μένα ήταν ένα καλό πρωκτικό σέξ.
Δυστυχώς όσες φορές το επιχείρησα ήταν σκέτη αποτυχία.

1η Φορά πριν πολλά χρόνια στην Ιταλία με την Ντέλια.
Πάνω στην καύλα της λέω να της τον χώσω από πίσω ναι μου λέει ΝΑΙ, πέρνω υγρά από το μουνί της και της τον βάζω, με το που της τον βάζω και αρχίσω να την ξεκολιάζω μου λέει σταμάτα μού ‘ρχεται να χέσω. Με τον που τον βγάζω άρχισε να τρέχει στην τουαλέτα σαν τρελή κρατώντας την κολοτρυπίδα της κλάνοντας και χέζοντας στον δρόμο. Βρώμισε όλο το σπίτι. Γάμισέτα τραυματική εμπειρία γιατί ήμουν και πιτσιρικάς και αυτή βέβαια εντελώς άπειρη στο αντικείμενο. Μετά από αυτό βέβαια δεν το επιχείρησα πάλι για πάρα πολύ καιρό.

2η Φορά το επιχείρησα με την Νανά στην Πάτρα, αυτή ήταν τόσο ερωτευμένη μαζί μου και  γούσταρε τόσο πολύ, που αν της έλεγα να την γαμήσω από τα αυτιά, ήταν πρόθυμη να το προσπαθήσει..
….Τότε της τον έχωσα χωρίς να ξέρω ο μαλάκας ότι ο κώλος ειδικά ο αδούλευτος, θέλει προετοιμασία 1 δαχτυλάκι στην αρχή, μετά αντίχειρα, μετά 2 δάχτυλα και μετά  πούτσα με άφθονο λιπαντικό και καπότα. Έτσι λοιπόν αυτή πριν της τον χώσω πήγε στην τουαλέτα και τον έπλυνε δεν ξέρω με τι, εγώ απλώς την έβαλα να μου τον γλύψει για να γλυστρήσει στον κώλο της. Άρχισα λοιπόν να της τον βάζω μιλάμε πάρα πολύ δύσκολα πήγε να μου σπάσει τον πούτσο. Αφού της το έβαλα άρχισα να την την γαμάω και αυτή τότε άρχισε να με ρωτάει αν τελειώνω με λυγμούς!!! Τότε κοιτάζω προς την πούτσα μου και  βλέπω να τρέχει ποτάμι το αίμα και αυτή να κλαίει από τον πόνο με λυγμούς αλλά χωρίς να μου λέει να της το βγάλω για τι πονάει. Τέλος πάντων πλενόμαστε αυτή έκλαιγε συνέχεια και έλεγε ότι την έτσουζε πολύ και το αίμα δεν σταμάταγε. Τι να κάνω και εγώ την παίρνω και πάμε στο νοσοκομείο. Εκεί η φουκαριάρα έφαγε τήν ξεφτίλα από τους γιατρούς γιατί ήταν φως φανάρι ότι κάτι είχε βάλει από πίσω της για να πάθει τέτοια ζημιά.
Τότε μετά την ξεφτίλα θύμωσε και με είπε πάνω στον θυμό της Ανώμαλο και ότι θέλει να χωρίσουμε. Στα αρχίδια μου και εγώ, χωρίσαμε. Βέβαια μετά από κανένα μήνα τα ξαναφτιάξαμε αλλά δεν επιχειρήθηκε ποτέ ξανά πρωκτικό σέξ. Τότε μου είπε ότι κάθε φορά και για 20 περίπου μέρες που πήγαινε στην τουαλέτα με θυμότανε και με έβριζε (άρε μαλάκα τι μού’κανες, παλιοπούστη και τέτοια) γιατί την πονούσε ο κώλος της. Άσε που τις πρώτες ημέρες απ’ ότι μού ’λεγε δεν μπορούσε να φορέσει τζην γιατί της ενοχλούσε την τραυματισμένη κολοτρυπίδα της,  η ραφή.

3η Φορά (πολλές φορές) προσπάθησα με την γυναίκα μου.
Εκεί λιπαντικά έβαλα,  καπότες έβαλα, της προετοίμαζα την κολοτρυπίδα με τα δάκτυλα,  τον έβαζα 4-5 εκατοστά όλο κι όλο μέσα, μόλις που  περνούσε το πουτσοκέφαλο την ροδέλα της. Μόλις ξεκινούσα να την το χώσω λίγο παραπάνω ή άρχιζα να της γαμώ  τον κώλο έσκουζε σαν το γουρούνι που το σφάζουν. Άσε που έβριζε κιόλας βγάλτον ρε μαλάκα δεν μπορώ και τέτοια.
Έτσι μετά από πολλές πολλές προσπάθειες κατάλαβα ότι για σκατοσπρώχτης δεν κάνω….

Μέχρι  που η Γιούλη μου εκμυστηρεύτηκε, ότι παντρεύτηκε παρθένα, αλλά παρθένα από το μουνί(!!!), με έκανε να σκέφτομαι να την «παρασύρω» σε ένα καλό γαμήσι από το «πορτ μπαγκάζ» και ας ήτανε σαβούρα. Βέβαια η τεράστια κωλάρα της και τα πελώρια βυζιά της, με εξιτάρανε εδώ που τα λέμε.
Έτσι μια Παρακευή πρωί την κοπάνισα για λίγο από το εργοτάξιο και πήγα στα απάρτμεντς μπας και της σκίσω την κωλάρα. Την βρήκα να σφουγγαρίζει τους διαδρόμους. Της λέω πονηρά και παιχνιδιάρικα «κυρία Γιούλη έχω πρόβλημα και πρέπει να με ανακουφίσεις» τότε μου το στρίβει στο μουρλό και μου λέει «ρε φιλαράκο εντάξει σε φτιάξαμε μια φορά, τώρα τι θες? ….δεν παίρνεις τα κουβαδάκια σου να πα να παίξεις σε καμιά άλλη παραλία?» Κάγκελο εγώ, κόκκινος από ντροπή τα μαζεύω και γυρίζω τρέχοντας στο εργοτάξιο και ζήτησα και συγνώμην!!! Πού να ξέρω τι με περιμένε μετά. Θύμωσα βέβαια και είπα μέσα μου ρε γαμημένη θα σε ξεκολιάσω για το γαμώτο. Και αυτό δεν άργησε να γίνει .

Το ίδιο βράδυ γυρίζοντας στο δωμάτιό μου από μια ταβέρνα που είχα πάει να φάω με περίμενε μία έκπληξη. Ακούω μια φωνή «εδώ κύριε Χρήστο». Η Γιούλη με περίμενε μέσα στο αυτοκίνητό της, στο πάρκινγκ σε ένα σκοτεινό σημείο έξω από τα απάρτμεντς. Ορίστε της λέω τι τρέχει?. Συγνώμη για το πρωί μου λέει είχα τα δικά μου. Γιατί αργήσατε τόσο ? με ρωτάει. Έψαχνα για άλλη παραλία της λέω ειρωνικά.
Δεν χρειάζεται μου λέει για σήμερα η παραλία που θα παίξεις είμαι εγώ.
Ανέβα στο δωμάτιο σου μου λέει και θα έρθω και εγώ σε λίγο να μην δώσουμε στόχο.
Αυτό που εξιτάριζε επίσης πολύ ήταν ότι πάντα χρησιμοποιούσε πληθυντικό λες και δεν είχε συμβεί τίποτε μεταξύ μας. Της λέω ότι σήμερα δεν είναι κανείς επάνω γιατί όλοι φύγανε για Αθήνα και ότι ήταν σειρά μου να μείνω το σαβατοκύριακο στο εργοτάξιο οπότε στόχο δεν δίνεις αλλά μην περιμένεις να συμβεί τίποτε γιατί δεν γουστάρω .Καλά μου λέει εγώ απλώς να μιλήσουμε θέλω για να απολογηθώ για το πρωινό μου φέρσιμο και σου έφερα και κάτι να σε κεράσω.  Άντε καλά λέω και ανέβηκα πάνω αυτή περίμενε για λίγο κάτω τελικά για να μην καρφωθεί σε κανέναν άσχετο και σε λίγο τσουπ-τσουπ ανέβηκε στο δωμάτιο και άνοιξε και με δικό της κλειδί παρακαλώ. Βαμένη και ντυμένη με ακριβό δερμάτινο παλτό και ψηλοτάκουνες μπότες.(μπράβο η κολόγρια είπα μέσα μου)
Εγώ είχα ανάψει την τηλεόραση και και ήμουν ξάπλα - χύμα στην μία και μοναδική πολυθρόνα που είχε το δωμάτιο. Αυτή με το που μπήκε αμέσως μου έβαλε ουισκάκι που είχε φέρει μαζί της εγώ αδιαφορία. Είχε έρθει πίσω από την πολυθρόνα μου και μου έλεγε διάφορες μαλακίες και …….ξαφνικά νιώθω τις πελώριες βυζάρες της να μου χαιδεύουν το κεφάλι ! Γυρίζω απότομα και βλέπω ότι ήταν τσίτσιδη και απλώς φορούσε το δερμάτινο παλτό πάνω της, τις ψηλοτάκουνες μπότες της και τις νάυλον κάλτσες της. Αφήστε με να επανορθώσω κύριε Χρήστο. Όχι ρε Γιούλη άλλη μαλακία δεν θέλω της λέω, αρκετά.

Δεν θα σου τραβήξω άλλη μαλακία άφησε με και θα δεις …..και εκεί υποχώρησα άρχισε να με γδύνει σιγά σιγά, αρχίζοντας από τα άρβυλά μου που έλυσε τα κορδόνια  και μου έβγαλε τις κάλτσες  με τα δόντια της!!! Την άφησα και εγώ να δώ τι θα κάνει αφού με έγδυσε με πολύ καυλωτικό τρόπο άρχισε να γλύφει παντού όταν λέω παντού εννοώ παντού από τα πόδια μου, τις πατούσες μου,  τις μασχάλες μου μέχρι την κολοτρυπίδα μου, τα αρχίδια μου  και την πούτσα μου όμως δεν μπορούσα και της λέω πρέπει να κάνω ένα μπάνιο γιατί ήμουν μέσα στην βρώμα από το εργοτάξιο. Πράγματι πήγαμε στο Ντούζ όπου με έλουζε,  με έπλενε, με χάιδευε, με έγλυφε με τις σαπουνάδες τουλάχιστον 30-40 λεπτά  έτσι γυμνή όπως ήταν και χωρίς να βγάλει αυτή τις μπότες της και τις νάυλον κάλτσες. Εν τω μεταξύ από τα νερά που πέφτανε επάνω της είχανε φύγει οι μπογιές από το μακιγιάζ και ήταν σαν κολόγρια τσά τσά.

Φυσικά  μετά από τόσο χαϊδολόγημα εγώ ήμουν έτοιμος να χύσω και τότε της λέω ρούφα το καυλί του κυρίου Χρήστου κυρία  καριόλα, για να μάθεις να μιλάς. Ναί  ψωλαρά μου, εγώ μανάρι μου τα καταπίνω, μη φοβάσαι δεν θα αφήσω σταγόνα άδειασέ τα τώρα. Χωρίς δεύτερη κουβέντα σκύβει και βάζει τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε να τον ρουφάει καθώς εγώ της χάιδευα τα βυζομπαλά της και εκείνη τον έπαιρνε ασταμάτητα. Μέχρι που η γριά καυλιάρα 1-2 δευτερόλεπτα πρίν την χύσω, κατάλαβε ότι έρχομαι και σταμάτησε να  κουνάει το κεφάλι της, απλώς  τον έπιασε με το στόμα της περιμετρικά και φούσκωσε τα μάγουλά της σαν να φουσκώνει μπαλόνι (!!!) χωρίς να κουνιέται καθόλου και περίμενε …… Μέχρι που εκτοξεύτηκαν. Πάρτα και κατάπιετα μωρή κωλόγρια της λέω.  Έχυσα και εγώ δε ξέρω πόσο. Κατάπινε και ξανακατάπινε η γριά καυλιάρα μέχρι που δεν είχα άλλα. Τι πίπα ήταν και αυτή. Ποτέ δεν μου είχαν κάνει τέτοια πίπα. Ούτε η γυναίκα μου που είναι μαστόρισα στην πίπα. Με ρούφηξε τόσο απαλά που ο πούτσος μου έμεινε κάγκελο

flock.gr

rodelakias

• Επισκέπτης
« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 23, 2011, 05:03:42 πμ »
Η Κωλάρα της Πενηντάρας (μέρος 2ο)

Με λένε Χρήστο, 35 ετών και Παντρεμένος. Η Γιούλη 55 χρονών με τεράστια κωλάρα, πελώρια βυζιά και επάγγελμα καθαρίστρια. Φυσικά η γυναίκα δεν παιζότανε παρόλο που είναι μόλις 1.58 και κάπου 75 κιλά, εκ των οποίων τα μισά είναι βυζιά και τα άλλα μισά κώλος και είναι χοντρή, δεν είναι όμως η παχύσαρκη που της κρέμονται τα κρέατα η γυναίκα είναι σφιχτή τεζαρισμένη. 

Για λεπτομέρειες διαβάστε την ιστορία «Η ΚΩΛΑΡΑ (μέρος 1ο)  ΤΗΣ ΠΕΝΗΝΤΑΡΑΣ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑΣ .» και θα καταλάβετε.

…………………………………………………………………………………………..

Δεν μου τον άγγιζε πια,… απλά άρχισε να μου γλείφει τα αρχίδια και την κολοτρυπίδα έντονα. Μετά πήρε μέσα από την τσέπη της την μαγική αλοιφή (τελικά Κ&Υ λέγεται η αλοιφή.) πασάλειψε τα χέρια της και μου χάϊδευε τα αρχίδια με αυτή. Μετά γύρισε και έβαζε αλοιφή βαθιά στον κώλο της και μου λέει θέλεις να γαμήσεις κώλο ψωλαρά μου ? αντράκι τι θέλεις το κωλαράκι τη κωλόγριας ? μετά έκανε το ίδιο με το μουνί της «ή την μουνάρα της ?» . Ήξερε η γαμημένη η ξεκωλιάρα να καυλώνει άντρα και ας ήταν σαβούρα.

Ξαναγύρισε στα αρχίδια μου και στην πούτσα μου και άρχισε να τα αλείφει τρυφερά. Μέσα σε όλα μου λέει μια στιγμή καυβλιάρη μου και πάει και βγάζει από την τσέπη του δερμάτινού της μία καπότα. Την ξεδίπλωσε λίγο και την ρούφηξε στο στόμα της κρατώντας την ανοικτή με τα χέρια της απέξω. Ε ρε λέω μέσα μου, τι έχω να μάθω σήμερα…..Κατάλαβα φυσικά και πήγα τον πούτσο στο στόμα της και μου έβαλε την καπότα με το στόμα!!!  Όχι εντελώς φυσικά, την υπόλοιπη μου την έβαλε αυτή με τα μαγικά της χέρια της. Μιλάμε να μου μείνει ή πούτσα κάγκελο μετά από χύσιμο είχα να το ζήσω από τότε που είμουνα 20 χρονών.

Τώρα τι θέλεις μωρό μου μου λέει κωλαράκι ή μουνάκι ?  Την μουνιέρα σου θέλω μωρή πουτάνα. ….και πριν προλάβω με έχει αρπάξει και με βάζει ανάσκελα στο κρεβάτι κάθετε από πάνω παίρνει την πούτσα μου με το χέρι της και την οδηγεί στο μουνί της. Με το που την βάζει μέσα της κλείνει τα μάτια της και τις πιάνω τα τεράστια βυζόμπελά της και αρχίζω να παίζω με τις  τεράστιες ρόγες τις, μην κουνιέσε μου λέει επιτακτικά και αρχίζει «χοροπηδώντας», ένα ασταμάτητο άτσαλο σφυροκόπημα πολύ γρήγορα, παρόλα τα περιτά κιλά της, γυρίζοντας δεξιά και αριστερά το κεφάλι της σαν τρελή, καρφώνοντας μέσα της βαθιά το όχι και τόσο μεγάλο παλούκι μου  (18 cm μετρημένο) αρκετό όμως για να βρίσκει μήτρα και έσκουζε από την καύλα κάτι σαν ιιιιιι, ιιιιιι, ιιιιιιιιιι, και μετά φώναζε, όταν λέμε φώναζε λες και ήταν στο γήπεδο ναι ξεσκισε με γαμια ψωλαρά μου, λεβέντη μου, τσολιά μου τι πούτσα είναι αυτή που τρώω η πουτάνα και τότε χωρίς να σταματήσει το σφυροκόπημα επικεντρώνεαι σε ένα σημείο με κοιτάζει με βλέμα τρελής, μου πιάνει με τα χέρια της τον λαιμό μου σφιχτά λες και θα με έπνιγε.

Και τότε «Ναιεεεεε αααααχχχχχχχχ....ΝΑΙ……….καριόλη πάρτα καρίολη κύριε Χρήστο(!!!) αχχχ και ξαπλώνει πάνω μου αφήνει τον λαιμό μου με αγκαλίαζει και με φιλάει οπου βρεί και λέει συγχρόνως άχχ τι ανακούφιση καριόλη, έχυσε η γριά σου καριόλη, τι ωραία πούτσα που έχεις μωρό μου, τότε σταματάει παίρνει ανάσα, σηκώνεται βγάζει , την πούτσα (κάγκελο πάντα) από το μουνί της και βλέπω τις ρόγες από τα βυζιά της να έχουν πεταχτεί τουλάχιστον 2 cm !!!! έξω γούρλωσα τα μάτια μου, έπαθα πλάκα αυτή η κωλόγρια  καθαρίστρια ήταν όλο εκπλήξεις.

Της έχω στείλει την μουνιέρα για επισκευή και  μου  λέει «τη μήτρα μας κύριε Χρήστο την κάψαμε δεν αντέχει άλλο (μεγάλη γυναίκα γάρ) συγνώμη» εγώ λέω μέσα μου πάλι μαλακία θα μου βαρέσει….Λες και το κατάλαβε και βγάζοντας την καπότα μου άρχισε να μου παίζει την πούτσα με τα βυζιά της και μου λέει συγχρόνως ότι «τέτοιο κολπικό οργασμό (μπράβο επίπεδο η καθαρίστρια) είχα πολύ καιρό να νιώσω ..θα μας άκουσε όλη η πόλη ….ξέρεις για να έχω κλειτοριδικό οργασμό πρέπει να μου τον βάλεις από πίσω..» νάτα τα ωραία είπα μέσα μου … «αλλά ρε παιδί μου η πούτσα σου παρόλο που δεν φαίνετε μεγάλη …δεν ξέρω ίσως είναι πολύ σκληρή» ….(μιλάμε η γριά παίζει τον πούτσο μου με τα βυζιά της και συγχρόνως μου έλεγε και ιστορίες) «αλλά πόνεσα ρε παιδάκι μου … φοβάμαι λίγο να στον βάλω από πίσω μου μην μου ματώσεις την τρύπα » …όχι ρε Γιούλη θα προσέξω, μην σε νοιάζει, αν σε πονέσω θα τον βγάλω αμέσως….καλά μου λέει πάει και φέρνει αλοιφή και καινούργια καπότα ….μετά το ξαανασκέφτεται ….γλυκέ μου να σε κάνω να χύσεις και να το φχαριστηθείς ? φοβάμαι από πίσω …..όχι ρε Γιούλη μην γαμείς την καύλα μου άσε να στον βάλω και θα δείς….Τότε κάνει το εξής καυλωτικό μου δίνει την αλοιφή και μου λέει «άδειασέ την όλη μέσα στην τρύπα» και στήνεται στα τέσσερα,  ανοίγει με τα χέρια της τα  τεράστια κωλομάγουλά της και ……βλέπω μια τρυπούλα μικρή !!! Της γυναίκας μου η κωλοτρυπίδα που δεν με αφήνει να την γαμήσω κιόλας είναι πιο μεγάλη…….ώχ λέω μέσα μου.. αρχίδια … θα τρέχω την κωλόγρια στα νοσοκομεία….τέλος πάντων απ’ τη μια έλεγα έτσι από την άλλη καύλωνα και με την ιδέα…..Της άδειασα όλη την Κ&Υ στον κώλο της μέχρι που ξεχύλισε απ’ έξω…..μου λέει όπως στεκόταν στα τέσσερα «φέρε το σαμπουάν από το μπάνιο και δυό καπότες από το δερμάτινο για να μην σηκωθώ και φύγει η αλοιφή»….έφυγα σφεντόνα και τα έφερα βάλε την μια καπότα στο σαμπουάν.

Εγώ άρχισα σιγά σιγά να της βάζω δαχτυλάκια στον κώλο της και αυτή έλεγε « αχχ ωραία ωραία μεχρι εδώ 2 δάχτυλα μετά αχχ …ναι ωραία ωραία βαλε το σαμπουάν καβλιάρη μου βάλτο….το έβαλα και αυτό το έβαζα και το έβγαζα και αυτή άρχισε να καυλώνει και βαρούσε μπατσάκια στο μουνί της το έβγαζα και η σούφρα χαλαρή, αλλά τότε η πούτσα μου άρχρισε να βαρίεται και της έβαλα το σαμπουάν και το άφησα στον κωλο της ενώ εγώ πήγα από μπροστά της και της τον έδωσα πίπα καγκελο πάλι καρακάγκελο αυτή την φορά….τον βγάζω και πάω από πισω στην σούφρα της και λέω ή τώρα ή ποτέ βγάζω με μαεστρία το σαμπουάν και βάζω την πούτσα μου στην κωλάρα της και πολύ εύκολα μάλιστα ωραία μου λέει ωραία …τώρα τον έβαζα και τον έβγαζα με μεγάλη ευκολία είχε ανοίξει ο κώλος της και είχε γίνει χωνί. Αυτή έλεγε κάθε τόσο ωραία ωραία και τότε άρχισε αυτή να βαράει τον κώλο της στην πούτσα μου ενώ έριχνε μπατσάκια στο μουνί της, Τότε της λέω Γιούλη τώρα δεν έχει επιστροφή θα σου σκίσω  το κωλάντερο μωρή ψώλα και αρχίζω το κομπρεσέρ ….Η Γιούλη στέναζε από πόνο και καύλα μαζί και άρχισε πάλι ιιιιι,ιιιιιιι,ιιιιιιι. Ενώ οι μπάτσες που έριχνε στο μουνί της ήταν τώρα πολύ έντονες πλατς,πλουτς τσα, τσουφ….. Ναι, Ναι, Ναι γάμησε μου το κώλο, μπράβο ναι, αχχχχ, αχχχχ, τι γαμήσι είναι αυτό που μου κάνεις, ναι γάμα με, ξεκώλιασε με, την πουτάνα γάμησε με, γάμησε με τσολιά μου,πασά μου σκίσε με χύσε ρε καριόλη χύσε ρε πούστη δεν μπορώ να περιμένω άλλο χύσε με την γαμημένη την κωλόγρια δεν μπορώ άλλο να κρατηθώ άλλο χύνωωωω χύνω ρε παλιοπούστη χύνω κύριε χρήστο,  χύνω ρεεεεε, φώναζε λες και φώναζε βοήθεια από τις φωνές και από την κάυλα και εγώ όμως δεν άντεχα και πολύ και τότε αρχίζει το απίθανο, μόλις έχυσε αυτή, άρχισε να ανοιγοκλείνει την σούφρα της  κάθε φορά που της το έχωνα και τον  έβγαζα …η γυναίκα μιλάμε έλεγχε τελικά τέλεια τους πρωκτιαίους μυς…η σούφρα της πότε γινότανε τρυπούλα και πότε κοταβόθρα,…. « έλα γλυκέ μου, χύσε μου»,… μου έλεγε και τώρα που πλησίαζα της λέω θα σε χύσω στην μάπα μωρή ξεκωλιάρα κωλόγρια πάρτα πρτα μωρή πουτάνα πάρτα και τον βγάζω με μιάς και αυτή γυρίζει αμέσως ανάσκελα ενώ εγώ κάθησα πάνω στο στήθος της και τις αμόλησα τις κορδονιές μου στα μούτρα της. ΄΄ναι καβλιαρη μου χυσε ααχχ τι ζεστα που ειναι τα χυσια σου μμμ ναι ναι κι αλλο.. ευχαριστώ κύριε Χρήστο!!! Και πέφτω δίπλα της ανάσκελα κοιτάζοντας το ταβάνι…..αυτή χυμένη όπως ήταν γαμιόλα σηκώθηκε και άρχισε να μου καθαρίζει ευλαβικά το καυλί με το στόμα της και να ρουφάει τα ενεπομείνατα….. ενώ η καπότα είχε μείνει στον κώλο της !!!! από το σφίξιμο.

Σηκώνεται τότε με μια χάρη με κοίταξε και μου λέει είδες πως κατάφερα να σου κρατήσω την καπότα με την κολοτρυπίδα μου ? Όχι ρε λέω δεν είναι δυνατόν το έκανε και αυτό επίτηδες….

Το ωραίο ήταν ότι τελικά την πονούσε ο κώλος και πήγε στο ψυγείο και πήρε από την παγοκύστη παγάκι και το έβαλε στην κολότρυπίδα της. Ενώ μού ‘λεγε πολύ ωραίο το γαμήσι μας μικρέ. Θέλω να σε ξαναγαμήσω αλλά μην αφηνιάζεις τόσο με το κώλο. Μου φούσκωσες την κωλοτρυπίδα…και μετά πήγε τουαλέτα μάλλον για να χέσει το παγάκι και να ξαλαφρώσει. Τότε κατάλαβα πως πρέπει να γαμείς κώλο.

Η γυναίκα ήταν μαστόρισα….Επιτέλους  βρήκα κώλο και μάλιστα όχι μάστορα εργοδηγό κώλο !!!!

flock.gr