Αποστολέας Θέμα: Διαδικτυακές <<φιλίες>>  (Αναγνώστηκε 12317 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vyzobalo

• Τσαρδόβιος
Απ: Διαδικτυακές <<φιλίες>>
« Απάντηση #90 στις: Νοέμβριος 08, 2019, 08:24:59 μμ »
ναι ρε εννοειται
ειδικα κατι ναυαγια που εκαναν φιλιες στις μπουρδελοτσαρκες και καταντησαν να παιζουν ξυλο και να τους μαζευουν στο ατ α.παντελημονα
Τι άλλο θα ακούσουμε  s1403.gif

Συνδεδεμένος ο_νωντας

• Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #91 στις: Νοέμβριος 08, 2019, 09:05:14 μμ »
Τι άλλο θα ακούσουμε  s1403.gif
πραγματικο γεγονος
οπως και κατι αλλα ναυαγια επειδη ειχαν βριστει σε μπουρδελοσαιτ την ειχαν στησει στην φυλης και περιμεναν να παει καποιος για να τον δειρουν
ειχαν πεσει και κατι ψιλες δηλαδη

Αποσυνδεδεμένος los banditos

• Καυλιάρης
« Απάντηση #92 στις: Νοέμβριος 08, 2019, 09:15:50 μμ »
πραγματικο γεγονος
οπως και κατι αλλα ναυαγια επειδη ειχαν βριστει σε μπουρδελοσαιτ την ειχαν στησει στην φυλης και περιμεναν να παει καποιος για να τον δειρουν
ειχαν πεσει και κατι ψιλες δηλαδη
Πόσο μαλάκας μπορεί να είσαι  7845gfj.gif 7845gfj.gif

Αποσυνδεδεμένος fideboras

• Καυλιάρης
« Απάντηση #93 στις: Νοέμβριος 08, 2019, 11:06:45 μμ »
Οι μπουρδελοφιλίες είναι αντίστοιχες με τις λυκοφιλίες.

Συνδεδεμένος ο_νωντας

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #94 στις: Νοέμβριος 08, 2019, 11:08:28 μμ »
Οι μπουρδελοφιλίες είναι αντίστοιχες με τις λυκοφιλίες.

Αποσυνδεδεμένος duke_nukem

• Καυλιάρης
« Απάντηση #95 στις: Νοέμβριος 08, 2019, 11:17:20 μμ »
 Νωντα από έγκυρες πληροφορίες που έχω από διάφορα ναυαγια το περιστατικό που κατέληξε στο τμήμα Αγίου παντελεήμονα έληξε με συμφιλίωση και παρακάλια του ενός από τους 2 επειδή ο δεύτερος είχε κόψει εισητηρια να φύγει και δεν γινόταν να περιμένει να τους πάνε στο δικαστήριο... Το είπαν σε διάφορους αυτοί και φυσικά μαθεύτηκε κσι από το ίδιο, όποιος θέλει πληροφορίες για το ποιοι ήταν η 2 μόνο με πμ.. Πρέπει να σεβαστούμε την ευρωπαϊκή σύμβαση για τα προσωπικά δεδομένα
Ειμαι ο τραμπουκος καθε ναυαγιου μεχρι να τον οδηγησω στον σωστο δρομο του πικερισμου και του μοναχισμου...

• Καυλιάρης
« Απάντηση #96 στις: Νοέμβριος 08, 2019, 11:20:50 μμ »
ναι ρε εννοειται
ειδικα κατι ναυαγια που εκαναν φιλιες στις μπουρδελοτσαρκες και καταντησαν να παιζουν ξυλο και να τους μαζευουν στο ατ α.παντελημονα
Εγώ ξέρω έναν με μηχανή και έναν άλλο Που μένει Ελευσίνα που την είχαν στημένη σε έναν τζουνη αν θυμάμαι, καλά και αυτός έκανε χοντρές μαλακιες... Πάντως η χρονιές 14-16 ήταν η καλύτερες, επιθέσεις κλώνων, ξυλίκια, αστυνομικά τμήματα, κλπ κλπ
Ειμαι ο τραμπουκος καθε ναυαγιου μεχρι να τον οδηγησω στον σωστο δρομο του πικερισμου και του μοναχισμου...

Συνδεδεμένος ο_νωντας

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #97 στις: Νοέμβριος 08, 2019, 11:22:01 μμ »
Νωντα από έγκυρες πληροφορίες που έχω από διάφορα ναυαγια το περιστατικό που κατέληξε στο τμήμα Αγίου παντελεήμονα έληξε με συμφιλίωση και παρακάλια του ενός από τους 2 επειδή ο δεύτερος είχε κόψει εισητηρια να φύγει και δεν γινόταν να περιμένει να τους πάνε στο δικαστήριο... Το είπαν σε διάφορους αυτοί και φυσικά μαθεύτηκε κσι από το ίδιο, όποιος θέλει πληροφορίες για το ποιοι ήταν η 2 μόνο με πμ.. Πρέπει να σεβαστούμε την ευρωπαϊκή σύμβαση για τα προσωπικά δεδομένα
μαλλον θα φοβηθηκε μην του κατασχεσουν την βεσπα s14116.gif

Συνδεδεμένος ο_νωντας

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #98 στις: Νοέμβριος 08, 2019, 11:28:37 μμ »
Εγώ ξέρω έναν με μηχανή και έναν άλλο Που μένει Ελευσίνα που την είχαν στημένη σε έναν τζουνη αν θυμάμαι, καλά και αυτός έκανε χοντρές μαλακιες... Πάντως η χρονιές 14-16 ήταν η καλύτερες, επιθέσεις κλώνων, ξυλίκια, αστυνομικά τμήματα, κλπ κλπ
πολλα ναυαγια μαζεμενα s14116.gif

• Καυλιάρης
« Απάντηση #99 στις: Νοέμβριος 08, 2019, 11:29:26 μμ »
μαλλον θα φοβηθηκε μην του κατασχεσουν την βεσπα s14116.gif
Πες κάνα άλλο περιστατικό τυπε μου, μου λείπουν αυτά τα χρόνια με της τραμπουκες, τα ξυλίκια, της γνωριμίες μελών

Συνδεδεμένος ο_νωντας

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #100 στις: Νοέμβριος 08, 2019, 11:33:55 μμ »
Πες κάνα άλλο περιστατικό τυπε μου, μου λείπουν αυτά τα χρόνια με της τραμπουκες, τα ξυλίκια, της γνωριμίες μελών
καλα ρε για ενα διαστημα εκλειναν ραντεβου για ξυλο καθε μερα σχεδον
και τον πικερ δεν ηθελαν να τον δειρουν καποτε

Αποσυνδεδεμένος kavlogatos

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #101 στις: Νοέμβριος 09, 2019, 09:42:45 πμ »
Τι ψάχνουν οι Έλληνες στο Ίντερνετ: Δικτυωμένα 8 στα 10 νοικοκυριά Σχεδόν οκτώ στα δέκα νοικοκυριά έχουν πρόσβαση στο διαδίκτυο από την κατοικία τους σύμφωνα με την ΕΛΣΤΑΤ

Σύμφωνα με την έρευνα για τη χρήση τεχνολογιών πληροφόρησης και επικοινωνίας από νοικοκυριά και άτομα, το ποσοστό αυτό είναι αυξημένο κατά 2,6% σε σχέση με το 2018, ενώ την τελευταία δεκαετία (2010- 2019) καταγράφεται αύξηση 69,2%. Από την ίδια έρευνα προκύπτουν επίσης τα εξής: Ευρυζωνική σύνδεση χρησιμοποιεί το 78,1% του συνόλου των νοικοκυριών της χώρας με ένα, τουλάχιστον, μέλος ηλικίας 16- 74 ετών, παρουσιάζοντας αύξηση 2,6% σε σχέση με το 2018, όπου το αντίστοιχο ποσοστό ήταν 76,1%. Οι κυριότεροι λόγοι μη πρόσβασης στο διαδίκτυο από την κατοικία παραμένουν, διαχρονικά, οι ίδιοι και είναι: α) η έλλειψη δεξιοτήτων (67,3%), β) η μη χρησιμότητα των πληροφοριών που υπάρχουν στο διαδίκτυο και η έλλειψη ενδιαφέροντος για τις πληροφορίες αυτές (22,5%) και γ) το πολύ υψηλό κόστος του εξοπλισμού (15%). Περισσότεροι από 7 στους 10 (ποσοστό 75,7%) ηλικίας 16- 74 ετών έκαναν χρήση διαδικτύου το α' τρίμηνο του 2019, παρουσιάζοντας αύξηση 4,8% σε σχέση με το 2018, όπου το αντίστοιχο ποσοστό ήταν 72,2%. Πηγή: www.lifo.gr

Ακολουθούν με φθίνουσα σειρά: •Αναζήτηση πληροφοριών για προϊόντα και υπηρεσίες: 88,3%. •Διάβασμα online ειδήσεων σε ιστοσελίδες, εφημερίδες, περιοδικά: 87,7%. •Αποστολή ή λήψη ηλεκτρονικών μηνυμάτων: 77,9%. •Συμμετοχή σε ιστοσελίδες κοινωνικής δικτύωσης (Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat κ.λπ.): 74,9%. •Μουσική (π.χ. web ραδιόφωνο, You Tube, μουσική συνεχούς ροής (streaming): 72,9%. •Ανταλλαγή μηνυμάτων με εφαρμογές, όπως Skype, Messenger, Viber, Whats App: 72%. •Πραγματοποίηση κλήσεων ή βιντεοκλήσεων, με χρήση web κάμερας μέσω του διαδικτύου (Skype, Messenger, Facetime, Viber, Whats App κ.λπ.) : 66,8%. •Αναζήτηση πληροφοριών υγείας, σχετικά με ασθένειες, διατροφή, κακώσεις, τραύματα, παράγοντες που βελτιώνουν την υγεία κ.λπ. : 65,9%. •«Ανέβασμα» σε ιστοσελίδα κειμένου, φωτογραφιών, μουσικής, videos, λογισμικού κ.λπ., προκειμένου να τα μοιραστούν με άλλους :46,2%. •Πραγματοποίηση τραπεζικών συναλλαγών: 40,3%. •Αναζήτηση εργασίας ή αποστολή αιτήσεων για εύρεση εργασίας: 17%. •Αποστολή γνώμης (σε blog, μέσα κοινωνικής δικτύωσης κ.ά.) για κοινωνικά ή πολιτικά θέματα: 13,1%. •Συμμετοχή σε online διαβουλεύσεις ή ψηφοφορίες για κοινωνικά ή πολιτικά θέματα: 3,8%. •Πώληση αγαθών ή υπηρεσιών μέσω δημοπρασιών, π.χ. μέσω e-Bay: 3,2%. Πηγή: www.lifo.gr

Αποσυνδεδεμένος indecent

• Καυλιάρης
« Απάντηση #102 στις: Νοέμβριος 11, 2019, 05:26:55 μμ »
Τελικα τι βγαζουμε συμπέρασμα ;
Οι καλυτερες γνωριμίες  p1022.gif γίνονται με το ιντερνετ  sex019.gif

Αποσυνδεδεμένος dikano

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #103 στις: Νοέμβριος 12, 2019, 05:31:30 μμ »
Οι διαδικτυακές φιλίες απλώς ξεφορτίζουν κάποια στιγμή