Αποστολέας Θέμα: Memories(Αναμνήσεις)!!  (Αναγνώστηκε 37967 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Dim_aesthetics

• Αυνάνας
  • **
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Memories(Αναμνήσεις)!!
« Απάντηση #120 στις: Απρίλιος 06, 2017, 01:29:15 πμ »
ΠΩπωωωω ρε μαγκες  ολοκληρα βιβλια  μπορειτε να γραψετε με τισ πορνοαναμνησεις απο τις πορνοπεριπετειες σας
#skrr skrr  u mirin brahs ?!

Αποσυνδεδεμένος madMan

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #121 στις: Απρίλιος 27, 2018, 11:28:39 πμ »
ΠΩπωωωω ρε μαγκες  ολοκληρα βιβλια  μπορειτε να γραψετε με τισ πορνοαναμνησεις απο τις πορνοπεριπετειες σας
πολύ καλή ιδέα   s14113.gif

Αποσυνδεδεμένος Statham

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #122 στις: Ιούνιος 10, 2019, 02:23:18 μμ »
Τι θα γίνουν best seller   68745gjf.gif
Ποτέ δε γλείφω εκεί που φτύνω!!!

Συνδεδεμένος κυψελιωτης85

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #123 στις: Ιούνιος 10, 2019, 03:10:28 μμ »

Συνδεδεμένος κυψελιωτης85

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #124 στις: Ιούνιος 10, 2019, 03:14:35 μμ »
Μιας και περιμενω την ενημερωση του αρχοντα κρις 71 και ακουγωντας το τραγουδι βραδυ Σαββατου...αδεια η πολη που πηγαν ολοι....με επιασε το μελανχωλικο μου και θυμηθηκα μια απο της μοναχικες τσαρκες μου,απο εκεινες που δεν ειχα παρεα και ημουν μονος στους κρυους δρομους...
PAPAKONSTANTINOU BASILIS PRIN TO TELOS
Επεφτε ενα ψιλοβροχο με ενα δυνατο αερα,που δεν σε αφηνε να περπατησης στον δρομο,πιο δρομο δλδ. που ηταν ολοι αδειοι.
Τα φωτα στα σπιτακια στις φυλης τρεμοπαιζαν σαν κερακια απο το ψιλοβροχο,κοιταξα μια μπροστα μου και μια πισω μου,στεκωμενος στο μεσο του δρομου,το μονο που ειδα ηταν η σκια μου,δεν ηθελα να μπω σε καποιο σπιτι,δεν ειχα αναγκη να δω καποια κορασιδα,ηθελα να περπατησω στους υγρους δρομους της ακολασιας και της ηδονης.
Η βολτα ηταν πρωτου ξεσπαση το σκανδαλο με τους οικους του ειτζ.Αφου περπατησα μεχρι το παρκιν του Φ71 ξεπροβαλε το κεφαλι της Ευας απο τον οικο,κοιταξε πανω κατω,κουνησε το κεφαλι και ξαναμπηκε μεσα.
Γυρισα προς τα πισω να παω απο φωκαιας και τσιμπουκαδικα για να ρομαντισω...
Ξαφνικα μεσα στην ησυχια της νυχτας και του ψιλοβροχου ενα μπλε φως αναβοσβησε,περναγε ενας ζητας μου εριξε μια ματια και μια εγω,ειμασταν μονοι μας,συνεχισε εκεινος τον δικο του δρομο και εγω τον δικο μου.
Το ιδιο σκηνικο και στην Φωκαιας αδειος δρομος...

Συνεχισα προς την Διδυμου ειχα μουσκεψη ετσι φτανωντας απο φυλης να μπω στον πεζοδρομο των τσιμπουκαδικων ρομαντισα στο συρματοπλεγμα και αφου παρατηρησα παλι τον αδειο δρομο αναχωρησα προς την πλατεια για να παρω τον ηλεκτρικο!!
ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΑΠΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
s14091.gif s14091.gif s14091.gif s14091.gif s14091.gif s14091.gif

Αποσυνδεδεμένος madMan

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #125 στις: Ιούνιος 12, 2019, 08:15:50 μμ »
KVLOF  βάλε υλικό  68745gjf.gif 68745gjf.gif 68745gjf.gif 68745gjf.gif 68745gjf.gif