Αποστολέας Θέμα: Τσατσάδες, που τυχόν περνούν δωμάτιο με τον πελάτη, υπάρχουν??  (Αναγνώστηκε 26165 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pyrros

• Στραβάδι
  • *
Απ: Τσατσάδες, που τυχόν περνούν δωμάτιο με τον πελάτη, υπάρχουν??
« Απάντηση #135 στις: Οκτώβριος 13, 2019, 03:14:10 πμ »
Μουναρα κατα την γνώμη μου ειναι η μιλφαρα τις απογευματινές ώρες στο Λιοσίων 73Α με πολυ ωραία βυζια αλλά όσες φορές κι αν τις πρότεινα να περάσει στο δωμάτιο μαζί μου είπε ευγενικά ότι δεν κάνει αυτη την δουλειά..Μια μέρα επιχείρησα να της πιάσω το στήθος αλλά τίποτα δεν μου έκατσε

Συνδεδεμένος ο_νωντας

• Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #136 στις: Οκτώβριος 13, 2019, 03:15:47 πμ »
Μουναρα κατα την γνώμη μου ειναι η μιλφαρα τις απογευματινές ώρες στο Λιοσίων 73Α με πολυ ωραία βυζια αλλά όσες φορές κι αν τις πρότεινα να περάσει στο δωμάτιο μαζί μου είπε ευγενικά ότι δεν κάνει αυτη την δουλειά..Μια μέρα επιχείρησα να της πιάσω το στήθος αλλά τίποτα δεν μου έκατσε
αντι για το στηθος δεν δοκιμαζεις να της δωσεις κανα 50ρικο? s14116.gif

Συνδεδεμένος Zaros

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #137 στις: Οκτώβριος 13, 2019, 09:56:21 πμ »
αντι για το στηθος δεν δοκιμαζεις να της δωσεις κανα 50ρικο? s14116.gif
καλημέρα συναγωνιστεί νωντα, ας δώσει ένα 20 ευρω για αρχή και μετά πάει, στα βαριά όχι 50ευρω με την πρώτη έτσι  m0530.gif m0530.gif

Αποσυνδεδεμένος alkis

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #138 στις: Οκτώβριος 13, 2019, 10:59:37 πμ »
πως ειναι αυτη καμια γρια?
σίγουρα είναι κάτω απο 50 έχει ωραίο κορμί φόραγε ένα κολλητό λευκό μπλουζάκι και τα βυζιά της ήταν ε΄τοιμα να εκραγούν  uy850.gif

Αποσυνδεδεμένος alkis

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #139 στις: Οκτώβριος 13, 2019, 11:19:06 πμ »
κι εμένα με καύλωνε φριχτά αυτή αλλά δε κάθεται με τίποτα είναι πολύ απόμακρη και δεν δίνει δικαιώματα

Αποσυνδεδεμένος Takonis

• Καυλιάρης
  • Βorn to fuck until I die!!!!;
« Απάντηση #140 στις: Οκτώβριος 13, 2019, 11:26:50 πμ »
Πέρασα κάποτε στο Latin House Κωνσταντινουπόλεως 130 με μια τσατσα απο τον άγιο Δομήνικο...όταν πήγα μου έδειξε μια Αφρικανή και μια λατινοαμερικανα αλλά εγώ είχα κολλήσει με τις βυζαρες τις...Μωρό μου τις λέω εσυ περνάς στο δωμάτιο?Οχι μωρό μου είπε αλλά με νόημα...Έφυγα αλλά ξαναγύρισα...Ποσά θες τις λέω 50 ευρώ 100 ευρώ εγώ θέλω εσένα...Μωρό μου λέει ειναι μεσημέρι θα έρθει κανένας πελάτης...Μα μωρό μου σε θέλω σαν τρελός και άρχισα να την βυζοτριβω...Μην τα πολυλογώ μου λέει οκ και πέρασα πολυ καλά μαζί της...Έχω ακόμη το τηλέφωνο της αλλά εδώ και ενα χρόνο έφυγε μόνιμα για Ισπανία...Θα κάνει κάτι ισπανικά εκεί άλλο πραγμα...
Χαχαχα, αυτό το μέρος είχε τσιμπουκογαλουχησει τον αντρικό πληθυσμό!!Η μεξικανα τσατσά έμπαινε μέσα όταν δεν είχε κόσμο,η απλώς κλειδωνανε και δεν ανοιγανε!!,Είχανε γίνει πολλές φασαρίες μετά τις 2400!

Αποσυνδεδεμένος alkis

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #141 στις: Οκτώβριος 13, 2019, 01:23:07 μμ »
Πέρασα κάποτε στο Latin House Κωνσταντινουπόλεως 130 με μια τσατσα απο τον άγιο Δομήνικο...όταν πήγα μου έδειξε μια Αφρικανή και μια λατινοαμερικανα αλλά εγώ είχα κολλήσει με τις βυζαρες τις...Μωρό μου τις λέω εσυ περνάς στο δωμάτιο?Οχι μωρό μου είπε αλλά με νόημα...Έφυγα αλλά ξαναγύρισα...Ποσά θες τις λέω 50 ευρώ 100 ευρώ εγώ θέλω εσένα...Μωρό μου λέει ειναι μεσημέρι θα έρθει κανένας πελάτης...Μα μωρό μου σε θέλω σαν τρελός και άρχισα να την βυζοτριβω...Μην τα πολυλογώ μου λέει οκ και πέρασα πολυ καλά μαζί της...Έχω ακόμη το τηλέφωνο της αλλά εδώ και ενα χρόνο έφυγε μόνιμα για Ισπανία...Θα κάνει κάτι ισπανικά εκεί άλλο πραγμα...
την ψηλή μαυρομάλα λες που ήταν κι η ιδιοκτήτρια?

Αποσυνδεδεμένος kentauros39

• Καυλιάρης
« Απάντηση #142 στις: Οκτώβριος 13, 2019, 04:12:34 μμ »
Το πιο καυλωτικο ειναι να είναι και οι δυο πουτάνες και η μια να κάνει την τσατσά στην άλλη.

Συνδεδεμένος ο_νωντας

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #143 στις: Οκτώβριος 13, 2019, 05:09:09 μμ »
καλημέρα συναγωνιστεί νωντα, ας δώσει ένα 20 ευρω για αρχή και μετά πάει, στα βαριά όχι 50ευρω με την πρώτη έτσι  m0530.gif m0530.gif
ειναι συνηθισμενος να δινει πανω απο 50ρικα δεν ειδες τι γραφει πιο πισω s14116.gif

Συνδεδεμένος Zaros

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #144 στις: Οκτώβριος 13, 2019, 05:42:42 μμ »
ειναι συνηθισμενος να δινει πανω απο 50ρικα δεν ειδες τι γραφει πιο πισω s14116.gif
αααα έτσι μάλιστα δεν είδα, για αυτό το είπα άρα έχει μαρούλι ο τύπος,, ας ρίξει ένα πράσινο τότες και σίγουρα θα ανοίξουν η πόρτες  m0530.gif m0530.gif

Συνδεδεμένος ο_νωντας

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #145 στις: Οκτώβριος 13, 2019, 05:44:49 μμ »
αααα έτσι μάλιστα δεν είδα, για αυτό το είπα άρα έχει μαρούλι ο τύπος,, ας ρίξει ένα πράσινο τότες και σίγουρα θα ανοίξουν η πόρτες  m0530.gif m0530.gif
Το να γαμησεις τσατσα ειναι πιο δυσκολο και πιο ακριβο απτο να γαμησεις την πουτανα που δουλευει εκει s14116.gif

Αποσυνδεδεμένος alkis

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #146 στις: Οκτώβριος 14, 2019, 01:04:04 μμ »
Το να γαμησεις τσατσα ειναι πιο δυσκολο και πιο ακριβο απτο να γαμησεις την πουτανα που δουλευει εκει s14116.gif
όχι μωρέ μία η άλλη σου έρχεται

Αποσυνδεδεμένος Bill Kelesidis

• Καυλιάρης
« Απάντηση #147 στις: Οκτώβριος 14, 2019, 02:58:58 μμ »
t2045.gif t1518.gif t1518.gif

Αποσυνδεδεμένος Κωστής Παλαμάς

• Καυλιάρης
  • Στ'αρχίδια μας και εμάς...
« Απάντηση #148 στις: Οκτώβριος 14, 2019, 04:04:16 μμ »
s14116.gif s14116.gif s14116.gif s14116.gif s14116.gif
ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ!!!

Συνδεδεμένος Madara

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #149 στις: Οκτώβριος 14, 2019, 04:05:11 μμ »
τι τις θελετε τις τσατσογριες βρε ανωμαλαρες
You can only lose what you cling to .Buddha.