Αποστολέας Θέμα: Το πιο σημαντικο ειναι - η κοπελα να ειναι ομορφη η να εχει καλο σερβις;  (Αναγνώστηκε 1146 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Gaara

Και τα δυο το ενα απο τα δυο δεν φτανει ειναι σαν να λες μπορεις να ζησεις μονο με φαι η μονο με νερο
Bitches ain't shit

Αποσυνδεδεμένος ΚΟΙΛΗΝ Λ. ΚΗΤΩΕΣΣΑΝ

s14116.gif s14116.gif Βαζω το σερβις πρωτα αμα δε συνοδευεται και απο χιουμορ ειναι ηδανικο.Τι να την κανω την ωραια που κατα πασα πηθανοτητα ειναι και καβαλημενο καλαμι ,για δεκα λεπτα?

Αποσυνδεδεμένος Gaara

s14116.gif s14116.gif Βαζω το σερβις πρωτα αμα δε συνοδευεται και απο χιουμορ ειναι ηδανικο.Τι να την κανω την ωραια που κατα πασα πηθανοτητα ειναι και καβαλημενο καλαμι ,για δεκα λεπτα?
καναλημενο καλαμι και να ρουφαει πουτσες ,οξυμωρο ε;
Bitches ain't shit

Αποσυνδεδεμένος ΚΟΙΛΗΝ Λ. ΚΗΤΩΕΣΣΑΝ

65yt&*i.gif Ο μεγαλητερος ψευτικος εγωισμοςκρυβεται εκει που δεν τον περιμενεις.Εχω δει ανθρωπους αξιους,λεφταδες,αυτοδημιουργητους,εξυπνους που δεν εχουν καμμια επαρση,ειναι απλοι,σχιζονται στην δουλεια και γενικα η συμπεριφορα τους δεν ταιριαζει με την υποσταση τους.Εχω δει και λιγουριδες,τεμπελιδες,αφραγκους,καμαρωτους,υπερηφανους,ξερολες που μυριζουν απο μακρυα ξεχωριστοτητα και εκλεκτοτητα.Το μυαλο και η σκεψη κανει τον ανθρωπο μερικες φορεςκαραγκιοζη. αστα μην τα ψαχνεις.   

Συνδεδεμένος καραφλο αρχιδι

65yt&*i.gif Ο μεγαλητερος ψευτικος εγωισμοςκρυβεται εκει που δεν τον περιμενεις.Εχω δει ανθρωπους αξιους,λεφταδες,αυτοδημιουργητους,εξυπνους που δεν εχουν καμμια επαρση,ειναι απλοι,σχιζονται στην δουλεια και γενικα η συμπεριφορα τους δεν ταιριαζει με την υποσταση τους.Εχω δει και λιγουριδες,τεμπελιδες,αφραγκους,καμαρωτους,υπερηφανους,ξερολες που μυριζουν απο μακρυα ξεχωριστοτητα και εκλεκτοτητα.Το μυαλο και η σκεψη κανει τον ανθρωπο μερικες φορεςκαραγκιοζη. αστα μην τα ψαχνεις.
ετσι

Αποσυνδεδεμένος woody

xaxaxaxaxxaxaxa
kokorokokong

Συνδεδεμένος νικος αλεφης

Να ναι όμορφη

Αποσυνδεδεμένος Marcus77

Το όμορφη είναι εντελώς υποκειμενικό. Για μένα μπορεί να είναι μπάζο, αλλά για κάποιον άλλο μπορεί να είναι θεά.  Όλοι συμφωνούμε, πάντως, πως πρέπει να έχει και σωστές υπηρεσίες, αλλά αυτό κάποιες φορές έχει να κάνει και με τη δική μας συμπεριφορά.

Αποσυνδεδεμένος Gaara

Το πιο σημαντικο ειναι να εχει βυζαρες κ ωραιο κωλο και να στον κανει τουμπανο και μονο που την κοιτας μετα την ξεσκιζεις οτι σερβις και να κανει
Bitches ain't shit

Συνδεδεμένος βασιλης κομπλης

Ετσιιιι

Αποσυνδεδεμένος διονυσιος λορβας

Ετσι που φτάσαμε .... s14116.gif s14116.gif s14116.gif s14116.gif s14116.gif

Αποσυνδεδεμένος woody

4765hgi9.gif καλυτερα  s14116.gif
kokorokokong

Αποσυνδεδεμένος Gaara

Εγω δεν προκειτε μα τον παιξω εχω τρια χρονια να το κανω θα περιμενω να ανοιξουν τα μπουρδελα
Bitches ain't shit

Αποσυνδεδεμένος κωλοτρυπιδας

Εγω δεν προκειτε μα τον παιξω εχω τρια χρονια να το κανω θα περιμενω να ανοιξουν τα μπουρδελα
90fjhm.gif 90fjhm.gif 90fjhm.gif
Τι ωραιος ειναι ο κωλος ...οταν κλανει χαχχαχ

Αποσυνδεδεμένος peo di adi

Ειχα παρει τζανινα ατο φωκαιας 25 ισογειο
Σερβις ατροφικο αλλα πολυ ωραιο μουνακι