Αποστολέας Θέμα: Πουτάνες και Οίκοι Ανοχής που δουλεύουν παρά την απαγόρευση!  (Αναγνώστηκε 34563 φορές)

athal, antonino, ornithas, mpalrok, toumbous, zeppelin100, cephalonia, pierosgr, πονολαιμος, cosmicsoul και 76 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος arsenikos

• Καυλιάρης
αρχίζει να χάνεται η όποια αισιοδοξία μου για το άνοιγμα των σπιτιών αφού δεν υπάρχει η παραμικρή ενημέρωση πλέον ίσως βρήκαν έναν λόγο να τα κλείσουν μια και καλή!

Συνδεδεμένος Gaara

• Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Άντρας
Θα ανοιξουνε το θεμα ειναι ποιες θα εχουν μεινει εδω μεχρι τοτε
the eyes chico they never lie

Συνδεδεμένος σπυρος ακαποτίδης

• Τσαρδόβιος
αρχίζει να χάνεται η όποια αισιοδοξία μου για το άνοιγμα των σπιτιών αφού δεν υπάρχει η παραμικρή ενημέρωση πλέον ίσως βρήκαν έναν λόγο να τα κλείσουν μια και καλή!
Απλα τοτε δεν θα δει ψήφο η ΝΔ απο εμας.
Και πιστεψε με ειμαστε παααααα ρα πολλοί
Ψηφίσαμε ΝΔ να φτιάξει το κράτος όχι να το ανατινάξει

Συνδεδεμένος Ο Νώντας

• Γαμάω & Δέρνω
Απλα τοτε δεν θα δει ψήφο η ΝΔ απο εμας.
Και πιστεψε με ειμαστε παααααα ρα πολλοί
Ψηφίσαμε ΝΔ να φτιάξει το κράτος όχι να το ανατινάξει
την επομενη φορα ψηφισε

Αποσυνδεδεμένος trollaras

• Μόνο γαμάω
 t1518.gif t1518.gif t1518.gif t1518.gif t1518.gif t1518.gif

Αποσυνδεδεμένος jim28

• Καυλιάρης
Το μασάζ στο οποίο είμαι πελάτης άνοιξε. Κατάθεσα..!!!!

Αποσυνδεδεμένος footfetish

• Μόνο γαμάω
Το μασάζ στο οποίο είμαι πελάτης άνοιξε. Κατάθεσα..!!!!
και δεν θα μας πεις που ειναι;

Συνδεδεμένος ornithas

• Αυνάνας
  • **
λογικά θα βγουν την Κυριακή νέες ανακοινώσεις που θα λένε πως συνεχίζεται η απαγόρευση

Ε τότε η μόνη λύση είναι να δουλέψουν φυλής διδύμου και Λιοσίων..όπως δουλεύουν στο μετάξι....που σιγά σιγά ανοίγουν όλα εκεί.

Αποσυνδεδεμένος jim28

• Καυλιάρης
και δεν θα μας πεις που ειναι;

Δεν μπορώ να πω που είναι διότι δουλεύει στην ζούλα. Συστήνω να πάρετε τηλέφωνο να ρωτήσετε και να παριστάνετε τους υφιστάμενους πελάτες.

Αποσυνδεδεμένος Metaksourgiotis

• Στραβάδι
  • *

Δεν μπορώ να πω που είναι διότι δουλεύει στην ζούλα. Συστήνω να πάρετε τηλέφωνο να ρωτήσετε και να παριστάνετε τους υφιστάμενους πελάτες.

Εγώ πάλι προτείνω πως όποιοι μιλάνε με υπεκφυγές και μισόλογα να τους σημειώνουμε σε μια λίστα και μελλοντικά όταν ρωτάνε αυτοί για κάποια πληροφορία εμείς να μην λέμε τίποτα.

Χεστήκαμε αν εσύ -και καθένας όπως εσύ- πήδηξε. Πραγματικά στο λέω, δεν θα μπορούσε να μας ενδιαφέρει λιγότερο.

Το θέμα είναι πως θα πηδήξουμε ΕΜΕΙΣ, αυτός είναι ο λόγος του forum, να συζητάμε και να ανταλλάζουμε πληροφορίες.

Αν εγώ έβγαινα και έλεγα ''γάμησα με 5 ευρώ αλλά δεν σας λέω που'', θα με παίρνανε όλοι με τα γιαούρτια και δικαίως θα το έκαναν.

Understand?
Δεν υπάρχει τίποτα πιο καυλωτικό από το να τρίβεις τον πούτσο σου στα μουνόχειλα της πουτάνας λίγο πριν της τον χώσεις ακάποτα.

Συνδεδεμένος Ο Νώντας

• Γαμάω & Δέρνω
Εγώ πάλι προτείνω πως όποιοι μιλάνε με υπεκφυγές και μισόλογα να τους σημειώνουμε σε μια λίστα και μελλοντικά όταν ρωτάνε αυτοί για κάποια πληροφορία εμείς να μην λέμε τίποτα.

Χεστήκαμε αν εσύ -και καθένας όπως εσύ- πήδηξε. Πραγματικά στο λέω, δεν θα μπορούσε να μας ενδιαφέρει λιγότερο.

Το θέμα είναι πως θα πηδήξουμε ΕΜΕΙΣ, αυτός είναι ο λόγος του forum, να συζητάμε και να ανταλλάζουμε πληροφορίες.

Αν εγώ έβγαινα και έλεγα ''γάμησα με 5 ευρώ αλλά δεν σας λέω που'', θα με παίρνανε όλοι με τα γιαούρτια και δικαίως θα το έκαναν.

Understand?

οι μαλακιες του σηπτικου βοθρου εχουν εξαπλωθει και εδω

Συνδεδεμένος Kou

• Τσαρδόβιος

Τότε τι το γράφεις; για μαγκιά; στείλε στο παιδί που ρώτησε ένα πμ. Τι το πέρασες το site?

Συνδεδεμένος Gaara

• Γαμάω & Δέρνω

Understand?
και που το ξερει ρε τυπε αν δεν εισαι μπατσος εσυ ,εισαι νεος στο σαιτ και εχεις και τετοιες απαιτησεις ρε για χαλαρωστε λιγο οτι θελει γραφει ο καθενας κουμαντο θα του κανετε ;

Αποσυνδεδεμένος stevia

• Αυνάνας
  • **
το αδιαχωρητο εχθες το βραδυ στου Ψυρρη παιδια μιλαμε για κοσμο που εχει να δει η περιοχη πολλα χρονια κατα τα αλλα τα μπουρδελα ειναι τα επικινδυνα  (iyu).gif

Συνδεδεμένος Gaara

• Γαμάω & Δέρνω
Αυτο σημαινει οτι δευτερα ανοιγουν ολα