Αποστολέας Θέμα: ευα 30  (Αναγνώστηκε 532710 φορές)

Kostakisss, Spirtoulis, Panagiotis Panagiotidis, pk73 και 35 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Vincent van gogh

• Καυλιάρης
Απ: ευα 30
« Απάντηση #10920 στις: Ιούνιος 26, 2019, 11:46:57 μμ »
Ελπίζω στις διακοπές σου να ανεβάζεις τίποτα που και που. Έτσι για τις καβλες.

Αποσυνδεδεμένος Ευα sexy

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sexy and horny
« Απάντηση #10921 στις: Ιούνιος 27, 2019, 12:29:36 πμ »
Βουρτσιζουμε δοντακια......και υπνο!
Και βέβαια συγχωρώ τα λάθη και δίνω επιπλέον ευκαιρίες.. Τα λάθη όμως.. Όχι τις πουστιές..

Συνδεδεμένος Panagiotis Panagiotidis

• Μόνο γαμάω
  • Μύθος και μαγεία.....μια ζωή Μ3
« Απάντηση #10922 στις: Ιούνιος 27, 2019, 10:44:40 πμ »
μια χαρα πουλάκι ο κουκος... 
 Θα κρατησω τον ιδιο!
Ναι ο κούκος είμαι........με ζήτησε κανείς;;;;;
Το ξέρω ότι είμαι ΚΑΘΑΡΜΑ...............
είναι το μεγαλύτερο μου ΠΡΟΣΟΝ!

Αποσυνδεδεμένος Ευα sexy

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • sexy and horny
« Απάντηση #10923 στις: Ιούνιος 27, 2019, 11:55:45 πμ »
καλημερα τρελοκομεια χαχαχαχ  m0150.gif m0150.gif m0150.gif m0150.gif
Και βέβαια συγχωρώ τα λάθη και δίνω επιπλέον ευκαιρίες.. Τα λάθη όμως.. Όχι τις πουστιές..

Αποσυνδεδεμένος ΜΠΟΚΟΛΗΣ!!

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #10924 στις: Ιούνιος 28, 2019, 03:34:03 μμ »
Βουρτσιζουμε δοντακια......και υπνο!

Ευα. Αν σε τρώει το πράμα σου εχω διαθέσιμο κατι παρόμοιο για να ξυνεσαι. Οποτε ειναι μου λες.
Δεν θα τον βρω αυτον τον πουστη που με ματιαξε;

https://www.youtube.com/watch?v=Rh9LV0A-TQo

Αποσυνδεδεμένος Ευα sexy

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • sexy and horny
« Απάντηση #10925 στις: Ιούνιος 28, 2019, 06:29:29 μμ »
καποιοι πρεπει να μαθετε να σεβοσαστε το χρονο του αλλου ακομα και αν ειναι call girl!σημερα καποιος μου εκλεισε στις 6 και οταν εστειλα επιβεβαιωση στις 3 το τηλεφωνο παρακαλω ηταν κλειστο... αφου βγηκε μυνημα ''ο αριθμος που καλειτε δε χρησιμοποιειτε''  ! οταν λοιπον στελνω επιβεβαιωση και δεν λαμβανω απαντηση εντος μιας ωρας..ακυρωνω το ραντεβου...και φυσικα φροντιζω να ειδοποιω... και στη θεση τ κλεινω αλλο...γιατι περιμενει κοσμος να εξυπηρετηθει...!νομιζουν καποιοι οτι με αυτη τη κινηση μου κανουν κακο η σπασιμο..No way ... ειμαι πολυ πολυ πολυ καλη σε αυτο που κανω και εχω αρκετο κοσμο σταθερο αλλα και νεο αιμα που με ζηταει!...πονηριδιδες καποιοι ....  4765hgi9.gif 4765hgi9.gif
οπως ελεγε και ο τιτανομεγιστος βασιλης αυλωνιτης ...''ω ρε που παμε ρε???''
https://www.youtube.com/watch?v=yRIMlBoMJXE
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 28, 2019, 06:32:40 μμ από Ευα sexy »

Αποσυνδεδεμένος glifomounio

• Τσαρδόβιος
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #10926 στις: Ιούνιος 28, 2019, 06:55:56 μμ »
καποιοι πρεπει να μαθετε να σεβοσαστε το χρονο του αλλου ακομα και αν ειναι call girl!σημερα καποιος μου εκλεισε στις 6 και οταν εστειλα επιβεβαιωση στις 3 το τηλεφωνο παρακαλω ηταν κλειστο... αφου βγηκε μυνημα ''ο αριθμος που καλειτε δε χρησιμοποιειτε''  ! οταν λοιπον στελνω επιβεβαιωση και δεν λαμβανω απαντηση εντος μιας ωρας..ακυρωνω το ραντεβου...και φυσικα φροντιζω να ειδοποιω... και στη θεση τ κλεινω αλλο...γιατι περιμενει κοσμος να εξυπηρετηθει...!νομιζουν καποιοι οτι με αυτη τη κινηση μου κανουν κακο η σπασιμο..No way ... ειμαι πολυ πολυ πολυ καλη σε αυτο που κανω και εχω αρκετο κοσμο σταθερο αλλα και νεο αιμα που με ζηταει!...πονηριδιδες καποιοι ....  4765hgi9.gif 4765hgi9.gif
Ευα μαλακες full  4765hgi9.gif μη σε νοιαζει  s14110.gif

Αποσυνδεδεμένος Vincent van gogh

• Καυλιάρης
« Απάντηση #10927 στις: Ιούνιος 28, 2019, 07:21:59 μμ »
Δηλαδή ρε τύπισσα σε έκλεισε ραντεβού, και θα σε έστηνε στεγνά αν δεν τον έπαιρνες γραμμή;

Αποσυνδεδεμένος ΜΠΟΚΟΛΗΣ!!

• Γαμάω & Δέρνω
« Απάντηση #10928 στις: Ιούνιος 28, 2019, 10:30:25 μμ »

Ευτυχως δηλαδή που εισαι εξυπνη και προσεκτική. Προσεκτική ωστε να εισαι άγρυπνη για τετοιες παγίδες χωρίς να εφησυχάζεσαι, και έξυπνη ωστε να βρίσκεις έξυπνους και διακριτικούς τρόπους να τις αποφεύγεις. Τετοιες κουτοπονηριές που σκοπό εχουν να σου μειώσουν δουλειά ειναι λογικό να σου σπάνε τα νεύρα οπότε οπλίσου και με υπομονή. Μην ξεχνάς οτι για να εχει κίνητρο καποιος για να κανει κατι τετοιο, πρέπει να εχει και συμφέρον να κανει κατι τετοιο. Η ειναι βαλτός απο καποιον η καποια,
Δεν θα τον βρω αυτον τον πουστη που με ματιαξε;

https://www.youtube.com/watch?v=Rh9LV0A-TQo

Αποσυνδεδεμένος Ευα sexy

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • sexy and horny
« Απάντηση #10929 στις: Ιούνιος 29, 2019, 01:21:12 πμ »
Ευτυχως δηλαδή που εισαι εξυπνη και προσεκτική. Προσεκτική ωστε να εισαι άγρυπνη για τετοιες παγίδες χωρίς να εφησυχάζεσαι, και έξυπνη ωστε να βρίσκεις έξυπνους και διακριτικούς τρόπους να τις αποφεύγεις. Τετοιες κουτοπονηριές που σκοπό εχουν να σου μειώσουν δουλειά ειναι λογικό να σου σπάνε τα νεύρα οπότε οπλίσου και με υπομονή. Μην ξεχνάς οτι για να εχει κίνητρο καποιος για να κανει κατι τετοιο, πρέπει να εχει και συμφέρον να κανει κατι τετοιο. Η ειναι βαλτός απο καποιον η καποια,

δυσκολο μονοπατι εχω διαλεξει το ξερω... και απο αντιζηλες αλλο τιποτα!

Δηλαδή ρε τύπισσα σε έκλεισε ραντεβού, και θα σε έστηνε στεγνά αν δεν τον έπαιρνες γραμμή;

ετσι...ακριβως!

Αποσυνδεδεμένος Ευα sexy

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • sexy and horny
« Απάντηση #10930 στις: Ιούνιος 29, 2019, 01:21:48 πμ »
καληνυχτα τωρα...

Αποσυνδεδεμένος anthotypos

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #10931 στις: Ιούνιος 29, 2019, 07:32:49 πμ »
καληνυχτα τωρα...

"Μια εικόνα, χίλιες λέξεις" λένε οι παλιοί Εύα! ! Δύο εικόνες,2000 ...Με τις φωτογραφίες σου και τις υπηρεσίες σου προσφέρεις πολλαπλάσια! Ερωτισμό και ατελείωτη καύλα ,σε αυτό να επικεντρωνεσαι και τους άλλους "τους μασάς καί μετά τους φτύνεις" ! Προσπέρασε και " keep walking"! ! Καλό σου Σαββατοκύριακο...

Αποσυνδεδεμένος Ευα sexy

• Pink Girl
  • Γαμάω & Δέρνω
  • sexy and horny
« Απάντηση #10932 στις: Ιούνιος 29, 2019, 12:22:47 μμ »
"Μια εικόνα, χίλιες λέξεις" λένε οι παλιοί Εύα! ! Δύο εικόνες,2000 ...Με τις φωτογραφίες σου και τις υπηρεσίες σου προσφέρεις πολλαπλάσια! Ερωτισμό και ατελείωτη καύλα ,σε αυτό να επικεντρωνεσαι και τους άλλους "τους μασάς καί μετά τους φτύνεις" ! Προσπέρασε και " keep walking"! ! Καλό σου Σαββατοκύριακο...

καλημερα!σε ευχαριστω! μαρεσει το σεξ το ζω και γιαυτο και εχω ζητηση...χαιρομαι που σε γνωρισα γιατι εισαι πανω απο ολα ανθρωπος... να εισαι παντα καλα!χαιρομαι να γνωριζω τετοιους ανθρωπους...και δοξα το θεο ειναι πολλοι... 

Αποσυνδεδεμένος αρχηγος

• Τσαρδόβιος
« Απάντηση #10933 στις: Ιούνιος 29, 2019, 01:56:54 μμ »
καλημερα!σε ευχαριστω! μαρεσει το σεξ το ζω και γιαυτο και εχω ζητηση...χαιρομαι που σε γνωρισα γιατι εισαι πανω απο ολα ανθρωπος... να εισαι παντα καλα!χαιρομαι να γνωριζω τετοιους ανθρωπους...και δοξα το θεο ειναι πολλοι...
το σεξ μαζι σου είναι απολαυση απολυτο θηλυκο

Αποσυνδεδεμένος anthotypos

• Στραβάδι
  • *
« Απάντηση #10934 στις: Ιούνιος 29, 2019, 03:04:46 μμ »

Αυτο το ζήσαμε μαζί και δεν ξεχνιέται εύκολα Ευα μου ! Απλώς οι συνθήκες δυσκολεύουν τις επιθυμίες ... Εσύ συνέχισε να δίνεις απλόχερα αυτό που αρέσει και σε εσένα και αναγνωρίζεται από τους φίλους σου !